Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#881 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 15:37

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? eryk nie raz dostał opamiętywał się na trochę nie lubię podnosić reki bo mi się przeszłość odrazu przypomina jak ja to uciekałam z domu bo byłam bita ;c
z tymi oczekiwaniami raczej w trafiłeś w 99%
wyjazdy we 2 haha na to nie ma czasu na gospodarce wgl

/endzi/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 23:37
  •  

#882 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 15:44

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Piotrze to uważasz że należy odpuścić i nie walczyć dalej ???? może jest jakaś nadzieja albo on poddaje się bez walki albo ja mam dusze wojownika :(
my nic nie pomożemy możemy tylko podpowiedzieć jak to zrobić by było dobrze lub wygłosić swoją opinie sam musi zajrzeć w głąb siebie czy coś w nim jest chodzi o uczucie czy brak i Koniec a co do znaków zodiaku one nic nie dają jak ktoś tym się kieruje to ok dla mnie to zwykłe farmazony i takie pierd... o szopenie każdy niech robi co uważa

#883 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 15:50

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ecopiotr ona ideałem ja wiem co innego przynajmniej co innego mi opowiadał jak go psychicznie jechała , robiła mu jazdy bo nie tam gdzie trzeba zaparkował, o byle co się żarli, choć blisko miała do niego nie jeździła do niego jak on ją potrzebował ...
Tak mu byłe psychikę popsuły ( jak mi to mówił na początku ) że się nie dziwie że robi jak robi

Każdy facet ze wsi jest uprzedzony do miastowych ludzi myślą , że dziewczyna nie nada się na wieś no tak skoro każdy olewa swoją nie ma czasu nawet porozmawiać wesprzeć jakoś to ja się nie dziwie że sami są potem ;c

Właśnie szczera rozmowa by dużo dała bo wgl nie rozmawiamy dusimy wszystko w sobie potem tylko nerwy wychodzą i się na którymś z nas odbija to wszystko

/endzi/

Każdy ma prawo do swojej opinii
Danke że mogę się choć tu trochę po wyżalać lżej przynajmniej na duszy się robi
Ja mam jakiegoś pecha nigdy z koziorożcem się nie dogaduje

Edytowany przez suzuki18l, 27 czerwiec 2014 - 15:53.

#884 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 15:53

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? no co do miastowych to ja się wypowiadam pozytywnie część mnie to wieś a część miasto wiem że pewnie pomyślą sobie niektórzy że nie jestem typowym rolnikiem bo spędza czas w mieście itp itd jak pisałem wcześniej do miasta mam jakieś sentyment ale dla mnie kobieta czy z miasta czy ze wsi to nie ważne ważne że kocha czuje się bezpieczna itp fajnie jak wykazuje jakieś zainteresowania wsią wie że we żniwa skupiam się na tym aby zebrać zboże słomę a nie marudzi mi że nie mam dla niej czas gospodarstwo to obowiązek i jestem tego świadomy

#885 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 15:58

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ludzie ze Wsi zapominają że bez miastowych sporo rzeczy by nie mieli....
Suzuki już mi hałasuje pod oknem kombajn do końca szykuje na żniwa :)
Ja rozumiem że żniwa brak czasu ale zanim żniwa idą zimą czasu nie miewa czy gdzieś we 2 wyskoczyć odpocząć z dala od rodziny ;/
Nie nauczony żyć w kobietą i on chce mieć rodzinę nawet czasu dla dziecka nie będzie miał a wychowywanie się bez ojca nie jest przyjemne ( coś o tym wiem )
/endzi/

#886 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 16:04

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? no wiadomo że wieś z miastem współgrają bo bez tego ludzie w mieście by wpierdzielali kamienie uważam że powinnaś pomyśleć co od niego oczekujesz a co on od ciebie może znajdziecie wspólny język pogadajcie może się jakoś ułoży na pewno jest jakiś lek na to pozdro :)

#887 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 16:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? On wie dobrze , że tylko oczekuje miłości ,wsparcia , bezpieczeństwa no i odrobinę czasu od czasu do czasu nie mam dużych oczekiwań

/endzi/

Jak sobie poczyta forum na noc bo bez tego by nie zasnął będzie wiedział co zemną nie tak skoro już widział że mnie coś gnębi od paru dni
I na dobranoc zadymę dostane że korzystam z jego konta no cóż... Żyć nie umierać :)

#888 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 16:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? od niego tylko zależy czy sprosta temu czy nie trzymam za was kciuki na pewno w głębi siebie nie możecie bez siebie żyć wiem że pojawił się kryzys też tak czasem mam ale trzeba jakoś żyć są rzeczy do których nie chce się wracać itp to jest przeszłość patrzcie na przyszłość
nie żebym kogoś pouczał czy coś niech każdy robi co uważa

Edytowany przez eryk94, 27 czerwiec 2014 - 16:17.

#889 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 16:20

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kryzys kolejny znowu :(
Żyjemy razem i razem powinniśmy rozwiązywać problemy nie ważne jakie one są tylko , że bez rozmowy gówno da się zrobić..
Ciężko jest zapomnieć o przeszłości zwłaszcza jak się zamyka oczy i się to ma przed oczami..

/endzi/

#890 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 16:24

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? To nieprawda, że ci z miasta, to nieroby. Tak samo jak to, że ci ze wsi, to głąby. Bardzo mi się podoba jak na Waszą sytuację patrzą dziewczyny (Ewa, Am). Eryk, jaki sens toczyć walkę, której żadna strona wygrać nie może? W której będą ranni, ale nie zwycięstwo. "Szczera rozmowa", w której i tak nie wszystko zostanie powiedziane, do której przez jakiś czas się nie wraca, by nie kruszyć z trudem zawartego pokoju, to namiastka, która nie spełnia oczekiwań żadnej ze stron. A bomba tyka...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#891 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 16:28

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Gdyby szczerość była od początku nie było by tego co jest dziś

/endzi/

#892 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 27 czerwiec 2014 - 17:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Coraz rzadziej tu zaglądam i sam sobie przestaję się dziwić, przeczytałem parę postów i normalnie krew mnie zalewa- nie jest to temat do jakiejś terapii rodzinnej, idź do psychologa jak masz problem, albo wygadaj się komuś znajomemu. To że tak trafisz w życiu (nie wiem czy objektywnie mówisz czy bardzo stronniczo) to nie znaczy że masz to dawać do informacji publicznej, w temacie służącym do łączenia ludzi robisz propagandę i tworzysz fałszywy obraz rolnika- na pewno będą ci wdzięczni w zdecydowanej większości porządni fajni faceci którzy poszukują- na pewno im to pomoże...

Teraz możecie na mnie naskoczyć i posądzić o znieczulicę ale tyle to mnie interesuje... jakoś też życie kopniaków innym daje bez liku ale większość przynajmniej wie gdzie się z tym zgłosić

#893 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 17:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? kończąc ten temat uważam że suzuki i jego dziewczyna są dorośli więc wiedzą czego oczekują itp niech wybiorą właściwą drogę i koniec pouczanie kogoś nie ma sensu każdy robi to co uważa za słuszne takie jest moje zdanie jeśli coś pisze nie tak to ok sam nie jestem ideałem nie próbuje nim być a nawet bym nie chciał nim być :) jak ktoś sie poczuł urażony z mojej stron czymś to PRZEPRASZAM i pozdrawiam wszystkich :)

#894 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 17:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja się tylko zniżyłam do jego poziomu nie dam się oczerniać i to na forum ;c
Fałszywy ? nie każdy rolnik jest taki sam akurat mój taki jest
Koniec spamowania...
/endzi/

#895 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 17:59

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

raz nawet chcialam wysiąść z samochodu podczas jazdy (polnymi drogami na szczęscie) tak mnie wnerwil :P

Jesteś moją idolką :D kocham cię :D

#896 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 18:10

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Czyli temat aktualny- ,,dziewczyna na gospodarkę'' Izka już znalazła....... :) tylko że @am mężatka ;)

#897 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 18:23

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Eryk, popieram. Jeśli ktoś do kogoś przemawia, to cd. może być na PW. Izolda, trudno jej nie kochać - normalności i wrażliwości coraz mniej... (bez podtekstów).

#898 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 27 czerwiec 2014 - 18:33

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Przecinek :D

Edytowany przez sebo1986, 27 czerwiec 2014 - 18:48.

..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#899 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 18:36

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Sebo, spróbuj łatwiej.... :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#900 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 27 czerwiec 2014 - 18:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Coś mi sie popierdzieliło ;D
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.