Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

banan575    104

męża na polu znalazlam na kombajnie :P

 

 

 

Tylko dopisz jeszcze w jakim kombajnie???Jakiej marki??? New holand cos innego, czy moze stary bizon zo56.

 

 

 

Chlopaki wiec uwazajcie na tym internecie, bo dziwochy beda Wam bajki opowiadac jacy to Wy przystojni itp itd.

 

 

 

Tylko czy przystojnym jestes to sie dowiesz rolniku sam, ale wtedy jaka bedziesz mial maszyne do pracy.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Wiesz, Darku trzeba wiedzieć czego chce się w życiu i dążyć do tego, by to miało ręce i nogi, a nie chwytać się wszystkiego ,i nie miec żadnych perspektyw na życie :D

 

 

 

Kasiu no ja właśnie mam swój cel i chcę go rozwijać tylko tak w jednego to na krótką metę jest, musi być ta druga połówka by mieć w kimś wsparcie (i wzajemnie oczywiście) tylko ciężko taką znaleźć żeby jej też to odpowiadało no ale cóż trzeba być cierpliwym, może kiedyś się znajdzie taką dziewczynę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Wiesz, ja nie mówię że samemu... Wiadomo że z kimś jest dużo łatwiej, wzajemne wsparcie ;) No coż trzeba szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Wystarczy poprostu wszedzie bywac,no i dobrze sie ogarnac ;) nie ma lepszej recepty na szybkie znalezienie,interenet bardziej wyglada na obwąchiwanie :D

A do Kasi22 wpadne na kawke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

Wiadomo że z kimś jest dużo łatwiej, wzajemne wsparcie ;) No coż trzeba szukać :D

 

 

Tu nic nie trzeba szukac!!! Bo znalezc to mozna klopoty :D

 

Tu trzeba samemu sie ukazac zeby inni zobaczyli. ;)

 

 

 

Kochana o jakim wsparciu piszesz???? Przy krowach???? Wsparcie to mozna zobaczyc wtedy jak klopot sie znajdzie, albo tragedia sie stanie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nie miałam na myśli wsparcia przy krowach!

Chodziło mi o wsparcie drugiej osoby :)

Zebym wiedziała, że Jest ktoś na kogo zawsze mogę liczyć... Nie szukam 'kogoś' do pracy, bo jeżeli bym tak szukała to zawsze mogę sobie kogoś zatrudnić ;) Trzeba umieć to rozdzielić :rolleyes:

 

karol210 a co masz po drodze? :D

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

Hej

zaczynam poszukiwania osoby towarzyszącej na wesele brata 6 września

więcej informacji na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Malgo to napisz tak.

 

Potrzebuje partnera na wesele do zabaw tanecznych

 

Co oczekuje od partnera??? Zeby z nim potanczyc, porozmawiac i mile spedzic czas, a moze przypadniemy sobie do gustu.

 

Jestem szczupla :D cycusie rozmiaru C :D wzrost 170cm. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

po drodze :) nie dlugo tylko odebrac prawko na A kategorie,motocyklem tylko chwila ;)

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Widzę że niektórzy poszukiwania zaczęli od Agro Foto, dobre i to od czegoś trzeba zacząć ^^

Banan z tym wsparciem to źle zrozumiałaś bo nie chodzi tu o wsparcie przy krowach ale tak jak Kasia mówi o wsparcie drugiej osoby w rozwiązaniu jakiś problemów i wtedy przez życie się łatwiej idzie, a przy dzisiejszej technologii wcale nie trzeba kilku osób tylko jedna rozsądna poradzi sobie na gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

koniecznie musi dobrze tańczyć bo ja uwielbiam szaleństwo na parkiecie:)

garnitur obowiązkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

małopolska jakby nie patrzeć ok 300km w jedną stronę więc trochę jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

małopolska jakby nie patrzeć ok 300km w jedną stronę więc trochę jest :D

to tylko 3,5godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj