Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#861 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 27 czerwiec 2014 - 09:45

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? kolego sory bo już nie ogarniam ty chcesz być z tą czy wrócic do tamtej bo juz nie wiem co chcesz :blink: , o zazdrosć chodziło mi do lwicy. Nie obraź sie ale wedle mojego zdania nie ma nic gorszego jak niezdecydowany facet ;)

Edytowany przez zetorlublin7341, 27 czerwiec 2014 - 09:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 20:38
  •  

#862 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 09:49

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Do tamtej nie wrócę nie chce mnie znać i ma nowego a żyje z koziorożcem... ja nie zdecydowany gorzej od baby ;D

#863 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 11:47

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? może szczera rozmowa i postawienie sprawy jasno by dało jej do zrozumienia sorki że się wtrącam do rozmowy ale kobiety z miast też potrafią być naprawdę ok i jak wykazują jakieś zainteresowania wsią to czemu nie dać szansy ja dzielę życie na pół trochę wsi troszkę miasta miasta zaznałem 4 lata temu w LO i teraz kontynuacja nauki więc jakaś więź jest ale wieś to mój dom moja praca nie wiem jaki u was jest stosunek do miasta czy lubicie czy nie znaleźć tą odpowiednia jest ciężko ale gdzieś jest tak którą każdy szuka tylko znaleźć odpowiednią no fakt życie ucieka nikt chyba nie chce być sam bo na starość to nawet nikt szklanki wody nie poda ale głowa do góry czasem warto pomyśleć nad sobą co robię źle a co dobrze można coś w sobie zmienić wiadomo nie wszystko ( nic sorki jak coś pisze nie tak ale każdy może wyrazić swoją opinie ) POWODZENIA życzę wszystkim

#864 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 11:54

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Witam wszystkich nie wytrzymam tego oczerniania mnie na forum a chwalenia byłej którą pierw oczerniał nie jednej swojej.
Dobrze ,że ma zapamiętywanie nie muszę konta zakładać mogę pisać z jego.
Ja nic nie robię dobre sobie zapomniał jak mu pomagam nawet jak zemdlałam to powinnam odpocząć z parę dni nie trze było zapierniczać, do lekarza nie łaska zemną podjechać mniejsza o to....
Może ktoś mu wytłumaczyć jak się kobiety zachowują po tym jak w życiu były katowane,molestowane,gwałcone bo dziwi się , że sama siedzę w 4 ścianach jak zamknięta w sobie jestem itp... Nie obchodzi go to , że nie sypiam wgl ryczę ciągle martwię się o własną matkę bo z nią jest źle długo nie pociągnie powinien to zrozumieć w końcu ojca stracił powinien wiedzieć co czuje ;c
Wiem , że za to będzie awantura ,że z jego konta pisze ale cóż trudno nie pozwolę sobie na takie coś
Mało w życiu przeszedł by zrozumieć wiec może ktoś mu wytłumaczy, a może po psychologa go wysłać my zrozumiał jak to jest hmm....
Mimo młodego wieku sporo przeszłam i on śmie twierdzić czasem , że ja życia k**wa nie znam ;o a siostrzenica 2 lata to sama się wychowywała , 2 domy na głowie same się ogarniały...

/endzi/

Edytowany przez suzuki18l, 27 czerwiec 2014 - 12:01.

#865 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 czerwiec 2014 - 12:03

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Moja Mama pochodzi z miasta, a twierdzi że nigdy tam nie ma zamiaru wrócić...

a @suzuki18l może nie tu takie coś piszcie, bo aż ręce się załamują...
Takich spraw nie załatwia się w ten sposób, zwłaszcza na forum...
Ale to tylko moje zdanie...

#866 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 12:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ale on nie umie inaczej tego załatwiać oczerniać umie ;c ale może wreszcie mu ktoś obcy wytłumaczy bo nikt z bliskich nie umie nie dociera nic do niego

/endzi/

Masz racje , że się na forach takich spraw nie załatwia ale cóż nie ja zaczęłam

#867 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 12:29

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Sory że sie wtrącę do was ale powim wam tak siądźcie razem naprzeciw siebie i powiedzcie sobie prawdę w oczy ok, bo ani forum ani my zawas nie załatwimy waszych spraw, to jest wasze życie i wasza dola, przykro mi że mimo że jesteście w zwiazku nie mówicie sobie całej prawdy, bo widzę ze nie, dziewczyno powiedz mu co przeszłaś jakie masz oczekiwania a ty facet to samo, i albo sie dogadacie albo nie. Nikt i nic wam nie pomorze niestety bo was nie zna takie jest moje zdanie. Niestety musicie sobie radzić sami. A co do dziewczyn z miasta nie mówię ze nie bo i na wsi są takie ze szkoda mówić. Ale mnie ciagnie do dziewczyn ze wsi nic na to nie poradzę, na jednej miastowej już sie poparzyłem, ale nietwierdzę ze wszystkie takie są broń Bóg ;)

#868 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 12:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? zetor masz racje rozmowa szczera bez żadnych tajemnic jest dobra a tak wogule to uważam że warto pomyśleć o drugiej osobie czy nie mam za dużych od niej oczekiwań można o tym pisać i rozmawiać godzinami nikt nie jest ideałem. ale jesteśmy w końcu dorośli więc należy podejść poważnie do życia i zadać sobie pytanie co chce a czego nie jeśli nie nie chce być do końca życia sam to trzeba zobaczyć na drugą osobie i liczyć się z jej zdaniem po co kryć przed sobą tajemnice lepiej powiedzieć to w 4 oczy i zostawić dla siebie a nie chwalić lub się wypłakiwać koleżance czy koledze w końcu najlepiej się znacie :)

#869 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 13:48

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No bez szczerej rozmowy nic się nie da zrobić a jak potrzeba to i do psychologa razem pójśc nie zaszkodzi szczegolnie w tak trudnych i delikatnych sprawach.Ciężko tak jak jedno drugiego nie rozumie i nie ma oparcia w tej drugiej osobie.

#870 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 13:48

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? On zna moja przeszłość już na samym początku mu mówiłam :(
Każdy ma wady nikt ideałem nigdy nie będzie , trzeba z wadami drugiej osoby żyć
pochodzę trochę z miasta trochę ze wsi, wiem jak jest na wsi ale kurna bez wsparcia nigdy się nie otworze i nie wyjdę z 4 ścian tego chyba nigdy nie pojmie choć mówiłam mu nie raz ;c

/endzi/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#871 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 13:53

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a byłaś u dobrego psychologa? bo sama sobie nie poradzisz z taką traumą jeszcze jak nie masz wsparcia ;(

#872 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 14:00

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Byłam nie raz nie ma poprawy ;c albo co się polepszy to nagle pogarsza mi się stan bez wsparcia nie wyjdę z tego
Ja już nie daje rady i to z całym życiem...
Widzi , że przygnębiona chodzę lecz nie umiem z nim pogadać bo raz jak gadałam o tym co mnie gnębi usłyszałam bym olała moja rodzinę tak jak oni mnie a ja kurna nie umiem się nie martwić :( matka mi umiera siostrzenica ciągle bita nawet nie mam jak ja zabrać do sb eh najlepiej wrócę do sb do piekielnego życia niech mu ulży :(

/endzi/

#873 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 14:11

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Depresja to bardzo poważna sprawa i on chyba tego nie rozumie, nastepnym razem dobrze by bylo żeby poszedł z tobą porozmawial z psychologiem może on mu coś wytłumaczy.tylko pytanie czy pójdzie.no i nie da się nie martwić nawet jak próbujesz to i tak ciągle się myśli. A malej nie możesz zabrać bez decyzji sądu a to nie są mile i przyjemne sprawy ale tu o dziecko kurna chodzi i krzywdę ktora jej się też dzieje tak jak tobie się dziala. wkleje tu tobie nr infolinii dla ofiar przemocy w rodzinie może podpowiedzą ci jak pomóc tej małej 801 12 00 02. nie musisz dzwonić ze swojego numeru możesz kupic specjalnie starter i pogadać. Dluga droga przed tobą ale wieżę ze dasz radę tak jak dalaś radę odezwać się w swojej obronie na forum to znaczy że nie wszystko jest ci obojętne a wolasz o pomoc. Trzymam za ciebie kciuki :)

#874 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 14:27

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Depresja od 10 lat i brak poprawy może być tylko gorzej już i tak czuje , że się pogarsza...
Nie pójdzie nie raz mówiłam mu żeby może do psychologa poszedł to będzie wiedział przez co przechodzę itp
Mi nie chodzi o to by ją zabrać na stałe tylko chociaż na wakacje,święta,ferie itp by mogła odpocząć bo te dziecko ma to samo co ja miałam za dziecka :( Nikt nic nie robi z tym było nie raz w sądzie że dzieci są bite że siora katowana co ty nikt nic nie robił ;c Jakbym miała wsparcie oparcie mogłabym walczyć o nią gdyby dalej to samo by było... chociaż dalej tak jest mała ma problemy z nauką źle literkę zrobi i pasem dostaje :(
Nie umiem prosić się o pomoc w prost , całe życie sama musiałam radzić sobie ze wszystkim mimo młodego wieku

/endzi/

#875 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 14:48

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Wiem że ci jest ciężko ale jeżeli nie wyciagniesz ręki do kogoś nie dasz rady, masz ciężką sytuację ale są od tego instytucje osoby króre naprawdę ci pomogą zadzwoń i tylko popros o pomoc nie dus w tego sobie bo to nic nie da. Powiedziałaś nam bo chcesz pomocy i dobrze ale my wiecej ci nie oradzimy bo jak ani nie wiem gdzie mieszkasz ani nie znam do końca twojej sytuacji. Numer masz zadzwoń do nich tam są ludzie którzy ci rękę wyciagną. Co do was to tylko szczera rozmowa wam pomoże nie duś tego w sobie, bo to nic nie da nawet wygarnij mu co ci leży na sercu, powinien zrozumieć a tak ani on nie wie co chce ani ty i gryziecie sie choć tak naprawdę nie wiecie o co. Idźcie gdzieś do jakiejś poradni tam wam pomogą napewno. ;)

#876 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 14:52

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? nie wyobrażam sobie przez co przeszłaś dziwi mnie to że nie dostrzega tego co czujesz uważam że taki obojętnym zachowaniem pokazuje ze jest niedojrzały jak mu zależy niech zawalczy o ciebie mam nadzieje że jakoś się wam ułoży tego wam życzę

#877 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 14:56

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Nie raz wygarnęłam było tylko gorzej :(
Na poradnie nie ma czasu nawet
On wie co wymagam ma to gdzieś a ja tylko wsparcia,miłości, bezpieczeństwa chce której nigdy nie mięć :(
Moja jedyna deska ratunku to chyba będzie szpital skoro żadne terapie ani psychologowie/psychiatry nic nie pomagały bo brak wsparcia bliskich miałam

/endzi/

Nie przeszedł tego co ja wiec nie rozumie jak większość ludzi a ja nie umiem o tym z nikim rozmawiać choć chciałabym wygadać się komuś lżej by mi było na sercu... I to ja młodsza i niby życia nie znam a to on nie rozumie takich przeżyć ;x
Walczył raz ale dużo razy też zniechęcał i pogarszał mój stan

Edytowany przez suzuki18l, 27 czerwiec 2014 - 14:57.

#878 Share eryk94

eryk94

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 15:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? strzel mu w twarz może się opamięta jak kobieta może się starać o faceta a on ma to w du... to jakie ma oczekiwania od kobiety co kobieta mam mu gary zmywać dzieciakami się zajmować obiad gotować a w nocy zadowolić i tak przez całe życie ?? to on powinien być wsparciem w trudnych chwilach i proponować jakieś wspólne wyjazdy we dwoje itp a po 2 jak można w trudnej sytuacji pogarszać zniechęcać itp ?? to tak jak by kogoś tramwaj przejechał i byłby w stanie umierającym i by powiedział do takiej osoby módl się bo już koniec z tobą święty Piotr idzie po ciebie !!! przecież to jest śmieszne i nie rozsądne

#879 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 15:17

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? to zadzwoń tam choćby po to żeby pogadać i wyżalić się komuś, jak kogoś nie znasz i nie widzisz to jest łatwiej. Placisz tylko za polończenie nie ważne ile ono trwa a nie za minuty a możesz uratowć siebie a to dużo więcej warte. I może w końcu ktoś się zajmie na poważnie sprawą twojej siostry i siostrzenicy. Każda z nas chce być kochana, szanowana mieć poczucie bezpieczeństwa,wsparcie... a facet ktory nie umie tego dać to nie facet tylko dzieciak jeszcze. Nawet nie chcem sobie wyobrażać przez co przeszlaś i jak jest ci z tym ciężko. Ale jesteś na tylę silna że dasz radę bo jak jeszcze żyjesz, oddychasz i piszesz z nami to jeszcze Ci troszkę na życiu zależy a to już bardzo dużo. Dasz radę tylko musisz w to uwieżyć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#880 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 15:33

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tak Was czytam i jestem coraz bardziej wściekły na siebie - za bezradność. Ludzie mają naprawdę problemy, z którymi sobie nie radzą i nie poradzą. Co z tego, że wiem, jak im pomóc, skoro nie jestem w stanie tej wiedzy wprowadzić w czyn. Endzi w związku, który (jak sądzę) miał być dla niej ratunkiem, a przynajmniej ostoją, a który okazuje się następną porażką (i co jej powiedzieć? - wróć skąd przyszłaś?). Jej partner (zakładam - normalny, prostolinijny chłopak, który jednak nie jest w stanie jej zrozumieć, ani tego, co przechodzi), mający również swoje plany, marzenia i nadzieję, że ten związek - to będzie TO. Rozczarowany, gniewny i nieszczęśliwy. Ten związek jest stracony, tu już żadna "szczera rozmowa" nic nie zmieni, bo tam na szczerość i zrozumienie miejsca nie ma. Każde pamięta swoje krzywdy i zaniedbania drugiej strony. Suzuki pamięta swoją byłą, która (poza charakterkiem) jest prawie idealna, lecz już nieosiągalna. Endzi, której pamięć nie pozwala "normalnie" funkcjonować. Skończcie proszę z tekstami o znakach zodiaku, statystycznie udowodnić można wszystko (robiłem to kiedyś). Niczego to nie zmienia. Wychowanie, otoczenie, doświadczenie, autorytety tak. Konkluzja? - rozejm - dajcie sobie czas na znalezienie nowego miejsca na Ziemi (dla Endzi) i nowej partnerki (dla Suzuki).