Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#841 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 26 czerwiec 2014 - 20:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Pewnie z automatem. A mnie kręci ale choper i ten głos tu tu tu normalnie aż jak widze to mi się słabo robi musze tekiego kiedyś przytulić B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 19:32
  •  

#842 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 20:54

Tomek a czemu mialabym sie obrazić? mi i bloto i woda wlewająca się podlogą i drzwiami do uaza nie straszna (raz go "dotankowaliśmy" nawet przypadkiem do pełna wodą pokaszlal i jechał) a ile to razy się w błocie siedziało na moście i silniku wisząc... i to na początku ja mężowi mówilam co robić żeby auto wyrwac bez ciągnika i kilka razy się udało bo on nauczony po ciągnik i poszlo.
A co do lwow to "ma być tak i już" albo "nie bo nie" ale lew poglaskany za uchem to dobry lew :) U mnie w okolicy jest sporo lwow w udanych związkach, wszystko zależy od dogadania się :) koziorożce bardziej uparte :)
moj teść i jego druga synowa to lwy i sztamę trzymają równo :) a mieszkają w jednym domu

ja jestem Koziorożec, uparty to może nie, przynajmniej nie rzuca się to , ale nerwus zemnie, byłem z dziewczyną w związku,,LWICA'' rolniczka z krwi i kości , wszystko przy ojcu pomaga w gospodarstwie,nawet prawko na ciągnik, ogarnięta, i to wieś ode mnie, ładna aż miło popatrzeć jak pracuje, były plany wzajemne, szybko chciała szkołę skończyć, i ślub , u mnie mieliśmy zamieszkać, ona chciała, no po prostu cudnie, bo lubiła gospodarstwo i prace związane, wszystko było dobrze, do czasu, z czasem wychodziło , uparta jak diabli, na początku się dogadywaliśmy, z czasem sprzeczki, kłótnie, aż zaczęliśmy się drzeć na siebie i przepraszać i taki styl życia zaczął wyglądać, moje nerwy jej upartość nas zniszczyła, na koniec się powyzywaliśmy i znienawidziliśmy, z biegiem czasu dalej tęsknie, bo dziewczyna super, zawsze dopilnowała bym zjadł zanim pojadę w pole, czy na pole obiadki, cud dziewczyna, nigdy nie chciałem by tak dbała o mnie ale ona i tak swoje (miłe), żałuje , ale cóż pozabijali byśmy się w końcu, teraz ona ma innego bodajże od miesiąca, ja znalazłem inną szybko, ale teraz typowo miastową, i to w dodatku młodszą 6 lat, ja 24 ona 18, na początku super fajnie, teraz jak zamieszkała u mnie, to katastrofa, leń leń, jej życie to 4 ściany laptop i komórka fb, nie raz mówię idź chociaż się przejdź, nie wiem zobacz co robię, czy może mamie pomóc, czy cokolwiek, nic ją nie interesuje , nie wiem czy tak dziewczyny miastowe już mają, bloki itp, ograniczenie, że ze szkoły dom komp, i tak się to życie kręci bez sensu, długo ten związek nie pociągnie, mam nadzieje że w ciążę nie zaszła, matka już mi gada że biedę będę miał z nią , jej słów bym nie brał do siebie, ale i mnie samego już to wkurza, ona nic nie zrobi, wszystko ja kolacje śniadanie, itp, nawet nie chce się uczyć czegokolwiek, ale jak zjadę po robocie zmordowany masarzyk zrobi , a dobra zanudzam szkoda gadać, tak opisałem może ktoś coś z tego wyciągnie że rożnie to bywa , i nie jest tak że nie ważne charaktery, byle by się kochać , to jest stare i nie prawda . jak coś do mnie, jakieś pouczenie, czy pytania , śmiało :) może ktoś mi coś podpowie, może ja jestem dziwny

Edytowany przez suzuki18l, 26 czerwiec 2014 - 20:58.

#843 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:05

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? to ty ją kopnij w d... zanim nie jest za póżno. Ale to moje zdanie jako kobiety i nie mam prawa ci się wtrącać.Tylko jak sam czujesz że to nie to, to nie ma sensu dalej sie męczyć. Ja się meczyłąm 7lat i dopiero to do mnie dotarlo jak wyjechal za granice że chcę czegoś więcej od życia i że to już nie milośc a przyzwyczajenie tylko. I nikt i nic mi już nie zwróci straconego czasu. Ja mam męża, tamten chłopak mieszka w Warszawie ma synka życie sobie ułożyl i czasami piszemy do siebie jak kumple co tam słychać. Może to że on nie chcial iść na gospodarkę, może że sporo starszy(7 lat) a może nasze charakterki on koziorożec ja panna i noże lataly...
Ale jedno wiem na pewno że lepiej być samemu niż samotnym w związku z osobą co tylko bierze a nic od siebie nie daje.
Zyczę Ci powodzenia :)

#844 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? suzuki zrób tak jak pisze am na początku :)
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#845 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:23

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Chłopie za bardzo odpuszczałęs z tamtą ech lwy są jakby powiedzieć głupie trzeba je cąły czas doceniać bo sie robią wredne, ale jest łątwy sposób aby poszła po rozum do głowy ;)

#846 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja jestem koziorożec, co powiecie o osobach z pod tego znaku?

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#847 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:31

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Suzuki ja miałam podobnie, też się 2 mocne charaktery spotkały i sie rozd*pcyło. Ale czasem o to chodzi w życiu że jak się nie wie że coś było dobre to los nam stawia na drodze okazje żeby zrozumieć to i owo. Ale też jeżeli się nie umieliście dogadać to albo trzeba było poszukać pomocy z zewnątrz albo rzeczywiscie dac spokój i sie nie meczyc. Jeżeli nie satysfakcjonuj się obecny związek to też nie ma się co meczyc. Jeżeli czujesz coś do byłej to moze spróbuj się dogadać, a jeśli nie to szukaj dalej, Wartościowych dziewczyn jest wbrew pozorom dużo

#848 Share gienio007

gienio007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:32

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Suzuki , ja też jestem "koziorożec" , Lecz 15 lat starszy od Ciebie . Wybuchowy , wyrywny i mało opanowany , a małżonka cierpliwy i uparty "Lew " Teraz 13 lat po ślubie , to już dzieci się wstydzimy i jest spokój , ale na początku było tak jak i u Ciebie . W dzień się kłóciliśmy a w nocy godziliśmy i dla tego mamy właśnie 4 wspaniałych dzieciaków . Kopni w zadek mości miastową pannę i szukaj prawdziwej miłości na dobre i na złe . Jesteś młody , świat przed Tobą .

#849 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:46

suzuki zrób tak jak pisze am na początku :)

słuchaj, wiesz jak jest , rolnikowi ciężko(mało powiedziane) ciężko znaleźć dziewczynę, i ja tak się trzymam bo jest, wiem że to chore, w ogóle to jakoś meczę się , w tych związkach, nie tak to sobie wyobrażałem, na pewno trzeba znaleźć tą swoją drugą połówkę , tą z kturą życie stanie się łatwiejsze , szczęśliwsze, z uśmiechem na twarzy ,

#850 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:48

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Wiem jak jest , mówi czy pisze się łatwo gorzej jest w realu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#851 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:52

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tylko żeby nie przegapić tej jedynej/jedynego męcząc się w związku z kimś niewłaściwym...

#852 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:54

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? suzuki jak tamta będzie nie będzie miała takiego co będzie pod nią mętalnie to i tak pójdzie w odstawkę, Jak mówie na nią jest prosty sposób, wiem co mówię :lol:

#853 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 21:57

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jaki masz sposób zetor?

#854 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 22:07

Suzuki ja miałam podobnie, też się 2 mocne charaktery spotkały i sie rozd*pcyło. Ale czasem o to chodzi w życiu że jak się nie wie że coś było dobre to los nam stawia na drodze okazje żeby zrozumieć to i owo. Ale też jeżeli się nie umieliście dogadać to albo trzeba było poszukać pomocy z zewnątrz albo rzeczywiscie dac spokój i sie nie meczyc. Jeżeli nie satysfakcjonuj się obecny związek to też nie ma się co meczyc. Jeżeli czujesz coś do byłej to moze spróbuj się dogadać, a jeśli nie to szukaj dalej, Wartościowych dziewczyn jest wbrew pozorom dużo

żałuje nie raz , ciągle myślę o niej, mało życia znałem, powinienem ustępować, w większości sprawach, co by mi szkodziło, pomoc z zewnątrz była , niedoszła teściowa i koleżanka z klasy , i sie rozd*pcyło, sama mówiła że sprawy miedzy sobą rozwiązujemy, a ona ze wszystkim szła do owych osób, a koleżaneczka zazdrosna bo sama to już jej wkręcała do głowy, ale słowa złego o niej nie powiem, dla mnie była dobrajej mąż będzie szczęściarzem,ja też się starałem jak mogłem, jak ja wychodziłem z technikum rolniczego ona przyszła, skończyła tą samą szkołę,jeździłem do niej do szkoły na przerwach, przywieźć jej coś dobrego, czy dla klasy, umilić jej długie przerwy, zajeżdżałem motocyklem , czasem ją zabierałem , itp. fajnie było, była miłość , czuło się, teraz z tą kolejną tego nie czuje, jest bo jest nic więcej, nawet niechce mi się dla niej fatygować, ale jest? tak pewnie mówi sobie nie jeden rolnik, bo mentalność dziewczyn, smród brud ubóstwo, szerzy się,

suzuki jak tamta będzie nie będzie miała takiego co będzie pod nią mętalnie to i tak pójdzie w odstawkę, Jak mówie na nią jest prosty sposób, wiem co mówię :lol:

tamta, no też mówię że on długo nie wytrzyma, nie jeden już u niej próbował, ale wiesz honor, i postawa mena to jego słowo ostatnie, to bez sensu, miałem fajną dbającą o mnie dziewczynę, opiekuńczą , i w obec dzieciaczków , kochała opiekować się bliźniakami ciotki swojej, i fajnie kochaliśmy się dlaczego tak się stało, wiadomo, ona jak i ja próbowaliśmy swoje miejsce w swiązku ustawić, tylko kto kogo, nie udało się wygenerować kompromisów, to jest ważne, a nie udowadnianie sobie czegoś, ważne że byliśmy i dbaliśmy o siebie, , ktoś wspomniał by spróbować zawalczyć o nią ponownie,chciał bym ,ale nie realne już , nie ma szans, żadnych, chyba zawsze zostanie mi w głowie, i chyba już zawsze będę z kimś ale myślami z nią

#855 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 22:12

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Przykro sie to czyta susuki. Życie jest wredne czasem, nie dzieli po równo i nie mamy na to nieraz wpływu :) a z tą pomocą niedoszłej teściowej sie nie wypowiem :D

#856 Share lucas29

lucas29

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja

Napisany 26 czerwiec 2014 - 22:52

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Witam wszystkich :rolleyes:
tak czytam i pomyślałem że się wtrącę :rolleyes:
kolego suzuki18l być z kimś tylko po to żeby nie być samemu to nie jest dobre rozwiązanie bo można przegrać swoją przyszłość

#857 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 06:21

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? suzuki to wyobraż sobie siebie z ta panną co teraz masz za 10-15 lat. Ty wracasz utyrany z pola a tu rozlazla baba z pretensjami od samego progu, w domu syf, obiadu brak i dzieci ktore najbardziej na tym cierpią. A ty poznaleś niedawno kobietę życia i nic bo przecież masz żonę (co z tego że calkiem obcą ci osobę ale dbasz o nią), dzieci ktore najbardziej byś skrzywdzil no i ty w tym wszystkim. To jest dopiero dramat a ty mlody jesteś nie marnuj sobie życia i uszy do góry. Nic latwo nie przychodzi ale zawsze jest kolejny dzień :) Ja wiem że na gospodarce ciężko samemu ale lepiej tak zorganizować sobie pracę żeby bylo lżej bo i tak musialbyś sam robić albo kogoś nająć będąc z taka leniwą panną.
Ja też przeżywalam jak mój eks wyjeżdzał ale potem po dluugim czasie mi ulżylo i zobaczylam ile nas dzielilo a jak malo już łączyło. I wiesz co gdyby nie rozstanie to nie bylabym teraz z moim mężem i przegapilabym moją wielką szansę od losu :) A tak mamy dzisiaj 5 rocznicę ślubu i nawet nie wiem kiedy tak zleciało :)
A też mamy mocne charakterki i ile to ja razy walnęlam drzwiami i wyszlam żeby ochlonąć.... a raz nawet chcialam wysiąść z samochodu podczas jazdy (polnymi drogami na szczęscie) tak mnie wnerwil :P

#858 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 08:56

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Moja koszmar w w życiu przeszła nie rozumiemy się jak to koziorożce ciężkie charaktery oboje mamy
Dziwi mnie to , że nadal zemną jest po co jej zrobiłem w życiu ciężko jest.
Wkurza mnie , że nic nie robi bo się źle czuje itp zdrowie ma do d*py raz zemdlała nawet jej do szpitala/lekarza nie zawiozłem bo nie prosiła a ja się domyślić nie mogłem potem do mnie pretensje miała o to... Czy to zemną coś nie tak jest czy z nią?
Nie umiem jej pomoc nawet wyjść z depresji która ma od dziecka po swoich przeżyciach po prostu olewam ją :(

#859 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 08:57

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Suzuki nie wiem po co to piszę bo wyrzucam karty na stół a jak któraś mnie stąd usidli to będzie wiedzeć o mnie wszystko ;) , ona jako lew to tak diabelnie uparte, pracowite, z charyzmą dla niej nie ma niemozliwego może byc nie da sie, jej zawsze musi być na wierzchu no chyba ze zrobi bład to cieżko sie do niego przyznać ale przyzna, nie wszyscy tacy są bo są odstepstwa od reguły ale parę cech musi mieć. jeżli coś do niej czujesz to nigdy nie proś się o coś bo tylko ją utwierdzasz w tym ze sie od niej uzależnaisz ale jeden łatwy sposób naserioo i daję głowę uciąć ze zadziała trzeba wzbudzić w niej zazdrość i to taką aby to ona żałowała że cos straciła nie wiem jak to zrobisz ja bym wiedział bo mnie jak jedna lwica na jesieni wnerwiła to tak zrobiłem ze po pół roku było jej łyso na maksa wyglądała tak jakby świeta Bożego Narodzenia odwołali , mówie ci wzbudź zazdrość w niej ale nie taką małą taką wielka i zobaczysz co się będzie dziać, a mówie ci ze będzie, idę o flaszkę że zadziała, ale to musi być coś, odrazu mówie ze kasa tu nic do rzeczy nie ma, zebyś czasem auta nie kupował bo to nic nie da, to musi byc coś innego. No powodzenia i nie łam sie :D .Dlatego ja sie zawsze pytam dziewczyny o znak zodiaku jest łatwiej bo coś już wiesz ;)

Edytowany przez zetorlublin7341, 27 czerwiec 2014 - 09:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#860 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 27 czerwiec 2014 - 09:04

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? zazdrość już dawno wzbudziłem i popełniłem błąd teraz ma nienawiść do mnie choć wybaczyła mi i nadal zemną żyje :(
trochę przesadziłem z tym , że mi nie pomaga , że to leń bo czasem mi pomaga a to mojej mamie pomaga
Moja jest Koziorożcem była była lwem ;p