Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#801 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 20:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a u mnie jak co roku, jęczmień ozimy do koszenia to i pogoda załamała się,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 23:47
  •  

#802 Share mat22889

mat22889

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 20:35

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? jak to już do koszenia??? :D

Kasia22 cielaki sprzedajesz?? :P

#803 Share staszek1s2

staszek1s2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Majsterkowanie Muzyka

Napisany 25 czerwiec 2014 - 20:36

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? u mnie też już wody brakowało ale od wczoraj zaczeło padać i tak sobie popaduje teraz

#804 Share marian7k

marian7k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 20:48

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dyskusja wyjątkowo na temat!!!!!!!!!!!!!

#805 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 25 czerwiec 2014 - 21:21

jak to już do koszenia??? :D

Kasia22 cielaki sprzedajesz?? :P

A Nie nie sprzedaję :P Nie sprzedaje swoich skarbów :D

A No już do koszenia, u Mnie na Wsi zaczeli w sobotę kosić już jęczmień ozimy B)

u mnie też już wody brakowało ale od wczoraj zaczeło padać i tak sobie popaduje teraz

Widzę Kolega prawie jak Mój Sąsiad B) Do Głogowa mam ok 30 km :D

#806 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 25 czerwiec 2014 - 22:17

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Postanowiłem włączyć się do tematu, bo zauważyłem pewną nieprawidłowość. Temat jak nazwa wskazuje powstał zapewne po to, aby dziewczyny z gospodarstwem, albo chcące pójść na gospodarstwo, przedstawiały siebie i szukały sobie kandydatów, którzy przyszliby na gospodarstwo dziewczyny, bądź przyjęli na swoje. Schodzenie na tematy krowie oraz związane ze zjawiskami atmosferycznymi ma się jak piernik do wiatraka. Nawiasem, sam poszukuję dziewczyny, która nie miałaby nic przeciwko temu, że prowadzę gospodarstwo i to lubię. Woła do roboty nie szukam, tylko towarzyszki życia :)

#807 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 22:21

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? O co w tym temacie chodzi to najlepiej zapytac autorke tematu. Zakladajac temat to pewnie miala cos na mysli.

DZIEWCZYNA CHCE NA GOSPODARKE!!! Ale w jakim celu na ta gospodarke??????

Edytowany przez banan575, 25 czerwiec 2014 - 22:22.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#808 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 25 czerwiec 2014 - 22:40

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Bananku, jak to w jakim celu? Bo jej dobrze na gospodarce, a jeszcze lepiej jak sobie ułożonego faceta poszuka z gospodarką :)

#809 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 czerwiec 2014 - 22:55

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Albo po prostu nie wyobraża sobie innego życia poza gospodarą. Dziewczyny na gospodarke to nie dinozaury, jeszcze całkiem nie wymarły :P
(świeżak, ale musiałam się wtrącić )

#810 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 26 czerwiec 2014 - 00:21

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Witam nową koleżankę jestem Tomek. i bardzo dobrze że nie boicie się faceta rolnika, z rolnikiem fajnie jest on nie gryzie, a jak pokocha kobiete to na całego i do końca życia jóż normalnie. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#811 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 26 czerwiec 2014 - 05:16

Bananku, jak to w jakim celu? Bo jej dobrze na gospodarce, a jeszcze lepiej jak sobie ułożonego faceta poszuka z gospodarką :)

Nie szukać jej tu nowych gospodarek, już ma ułożonego faceta z gospodarką ;)

#812 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 05:46

Postanowiłem włączyć się do tematu, bo zauważyłem pewną nieprawidłowość. Temat jak nazwa wskazuje powstał zapewne po to, aby dziewczyny z gospodarstwem, albo chcące pójść na gospodarstwo, przedstawiały siebie i szukały sobie kandydatów, którzy przyszliby na gospodarstwo dziewczyny, bądź przyjęli na swoje. Schodzenie na tematy krowie oraz związane ze zjawiskami atmosferycznymi ma się jak piernik do wiatraka.

Próbowałem (kilka stron wcześniej), nie wytłumaczysz im tego xD

#813 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 06:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? kochane chlopaki ale dziewczyna co chce na gospodarkę musi się i na takich tematach znać żeby potem nie bylo, ze jak jej mówisz np, że się walek ukręcil a ona na to: oj biedny i zdechl? :P albo myśli że pokos to jakiś środek ochrony roślin (moja koleżanka tak myślala to ją siłą na łąkę zaciągnęłam pokazać co to pokos)

#814 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 07:05

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Am kochana tylko wszystko wytłumaczyć idzie wiesz, ja nie mam krów wiem co to pokos, ale inne sprawy typu jak karmić czy coś nie widzę żadnych problemów, jak by mnie wzieło do niej bo nie mówię ze nie miłość nie wybiera a stracić okazję daną jedną na milion to trzeba by chyba być frajerem wiecej nic bo jesteś zapatrzony w siebie i obojgu ma być dobrze, także jakmnie złapie miłośc a nie wim dojdziemy do wniosku że lepiej u niej proszę bardzo jeden warunek musi mi wszystko pokazac co i jak czym się to je bo ja nie widzę zadnch obiekcji przed nowościami, po prostu nie boję się ich ;) względnie w drugą stronę jak będzie chciała do mnie to też jej wszystko poażę co i jak czym się to je jak robi, nikt nie wymaga wiedzy nie wiadomo jakiej, po prostu jak będę widział że ma chęci i chce to prosze bardzo tłumaczymy i pokazujemy co i jak :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 26 czerwiec 2014 - 07:08.

#815 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 07:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? pewnie że idzie wytlumaczyć tylko żeby chciala sluchać i się uczyć to już czasem gorzej :) gdybyś wiedzial jak ja się nieraz z mężem kłócę co w ciągniku sie pospuło to szok i na ogół mam rację albo blisko bylam :) kiedyś była koleżanka i tak slucha i patrzy i mówi ojej to ty na mechanice też sie znasz bo ja to nawet nie wiem jak rozmiar opony odczytać :) albo rok temu kochanie moje tak sie na lące zakopal że schodkow w zetorze nie bylo widac to ja do znajomego żeby wyciągnął (i pytam jaki ma duży ciągnik żeby na darmo nie jechal) i tak mu sie to spodobaló że my razem, że jak był przetarg na sprzedaż ziemi to się wycofal sam (my nic mu nie mówiliśmy) bo mówi że my młodzi i razem pracujemy i że ja to tak się znam aż milo popatrzeć a nie jak jego synowa nawet do obory nie zajrzy bo muchy i zapaszek... i ze się ziemia nie zmarnuje
albo jak prasę brat kupowal to ja z nim no bo jak inaczej jak zabawka nowa ma być i też facetowi się spodobalo że się znam że sam zaproponowal że nam przywiezie gratis i jeszcze utargowaliśmy trochę

my wcześniej warzywa uprawialiśmy i sama rozsade produkowalam i kwiaty :) i też musialam się wszystkiego uczyć jak na bydło przeszliśmy

#816 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 07:33

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? wiesz z przejściem na bydło nie miałbym problemu infrastruktura jakas jest także jakby chciała nie widze problemu :P . Am właśnie żeby była nie tyle kumata co zainteresowana, bo mnie wszystko interesuje naprawdę, widzisz i takich kobiet brakuje z tą werwą takie co się intersują rolnictwem, nawiasem mówiąc wczoraj poznałem taką bardzo fajna i miła dziewczyna jak jej powiedziałem ze u nas takich dziewczyn z werwą nie ma to mówi że niemożliwe a jednak tak jest niestety, ale nie ma źle wiem że w Polsce tam gdzies są to już coś nie. Tu nie chodzi o robola do roboty, tylko jak widzisz jak jej oczy płoną bo jedzie traktorem czy wywala obornik i to lubi to facet ze szczęścia podskakuje ze taką ma. Nawiasem mówiąc am zazdroszcze twojemu taką wynaleźć jak ty to normalnie trzeba mieć diabelne szczęście w życiu o trzeba mieć ;)

#817 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 07:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tomek to ja go wynalazlam :) Bo mi sie jako kombajnista sodobał i że tak swojemu bratu zawsze na polu pomagal jeszcze za nastolatka a nie szalał jak inni :) i byl w ciężkim szoku że to bydło to moje a nie mojego brata :)
Napewno jest gdzieś taka wariatka i dla Ciebie tylko czasem człowiek szuka daleko a ma pod nosem :)

#818 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 07:52

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Oj czasami warto i dalej pojechać ;)

#819 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 08:21

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? oj pod nosem brak już przeszukałem co się dało uwierz :(. Ale jak jest gdzieś daleko to super ja sie nie boję odległości :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 26 czerwiec 2014 - 08:22.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#820 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 26 czerwiec 2014 - 09:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzień Dobry ;)
Dziś piękna słoneczna pogoda, aż energia mnie rozwała :lol:
Miłego Dnia Misie :wub: