Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

corrado    401

Może nich sama zainteresowana się nam wypowie bo chwilowo nam zamilkła.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Więc okazuje się że wszyscy są wstydliwi :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

a wiec do dzieła

Kawaler o bardzo pospolitym imieniu, Szczery, bezposredni, usmiechniety dażacy z uporem do celu a kiedy przychodzi pora ''majacy serce i patrzacy w serce''

Majacy specyficzne poczucie humoru wiecznie uwiklany w jakies chore zwiazki, gdzie nalezy pomoc drugiej osobie.

Obecnie zapracowany

To chyba tyle?

 

no i gdzie te dziewczyny? zadnej odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xDxbartekxx    0

kawaler zresztą wiek chyba za siebie mówi ;) lubiący rolnictwo zwierzęta ;) żartobliwy, gdy sytuacja tego wymaga to poważny ;) gdy trzeba mogę okazać wsparcie drugiej osobie przytulić ;) z reguły człowiek który lubi pomagać ;) np. sąsiadowi w gospodarstwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Więc teraz ja. Kawaler o niebieskich oczach wesoły, żartobliwy, pomocny, wrażliwy. Wiecznie coś studiujący :) Posiadający gospodarstwo w którym spędza swój czas. :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tylko każdy jeszcze powinien dopisać specjalizację gospodarki bo jedna chce iść na hodowlę kandurów a druga na plantację buraków i co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

A co wy tu konkurencję robicie dla innego tematu? Tyle już postów napisaliście - zaraz przebija popularnością wszystkie inne. :D

Lina - na początek tyle wystarczy. Później wyjdzie wszystko "w praniu". Nie ma co kandydatek straszyć np. ilością bydła w oborze. ;)

Edytowano przez Tworkowiak

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Tak więc hodowla krów mlecznych oraz mięsnych. :) o i już jest precyzyjniej. A żeby było jeszcze bardziej precyzyjnie to kobietka chodziła by tam dla przyjemności :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Tworkowiak o co ci chodzi? w końcu ja panna na wydaniu i wylocie więc wszędzie mi pasuje łazić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj