Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#661 Share wojti121

wojti121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 22:24

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Milych snow z "Antosiem" :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 23:50
  •  

#662 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 23 czerwiec 2014 - 00:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? no , klątwa życzeń sennych działa ^^ (przed sesją wskazana co noc) wielkie dzięki <_<
@Risto : to chyba taka selekcja , by w walce o jej względy zostali najwytrwalsi ,najodważniejsi, gotowi na wszystko (na wsi) czyli jednym słowem zakochani na zabój ;)

#663 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 czerwiec 2014 - 09:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @kasiu, o 21 dój ??! :blink: podziwiam Was...
u nas jak doilismy to zaczynało się dój z rana po 6 lub przed 7 a wieczorny był o 18... i załatwiło się co trzeba i w polu się zrobiło i w domu pomieszkało i wyspało sie... ;)

U nas też jest taki gospodarz co doi o 11 a wieczorny zaczynają tak jak wy to ludzie się śmieją z nich , że na taryfę nocną czekają... ;)
Tak na marginesie to mże pora pomyslec nad robotem udojowym?? ;)

Ale jak Wy się przyzwyczailiście to pozostaje nic innego jak życzyć lżejszej pracy i więcej czasu dla siebie... :)

Edytowany przez FINN, 23 czerwiec 2014 - 09:16.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#664 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 23 czerwiec 2014 - 09:58

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzień Dobry ;)
Tak FINN Dój zaczynamy o 21 i akurat w Moich stronach nie ma kto się śmiać bo nikt nic nie trzyma, i nikt nic nie robi :D
a jeżeli chodzi o dalsze miejscowości w których rolnicy coś mają to także zaczynają dój o 20/21 ;)
i akurat to czy by się z Nas śmiali czy nie to mi zwisa i powiewa B)
Robię na swoim więc mogę robić o której chce i jak mi pasuje :D
Narazie to myślimy nad Halą udojową ale to na razie tylko plany i marzenia :rolleyes:

#665 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 12:03

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? W moich stronach 20/21 to już śmiech...18 max 19
przy 21szt i 3 aparatach z myciem to prawie 2 godziny
a gdzie tu reszta prac przy bydle...

#666 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 23 czerwiec 2014 - 12:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? To niech się śmeją ;)
My mamy 45 sztuk i 4 aparaty + dwie dojarki na kane ;)
Wiec 2/2.5 godziny ;)
Dlatego wstajemy wcześniej by zając się także innymi pracami i koło się zamyka ;)

#667 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 15:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A kto nie ma innych prac...prace polowe, porzadkowe ,papierkowe,sprawy urzędowe
Ale to jest każdego indywidualna sprawa:)
Kasiu bez urazy nie piszę tego złośliwie ale czasami się zastanawiam nad Twoimi postami czy się chwalisz czy się żalisz ...

#668 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 23 czerwiec 2014 - 15:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A ja sie zastanawiam się o czym wy właściwie piszecie? Bo jak dla mnie to temat do samego dialogu ma się jak piernik do wiatraka...

#669 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 23 czerwiec 2014 - 16:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jeżeli To taki problem dla Was że piszę o tym jak jest u Mnie...
To mogę wcale nie odzywać się!

#670 Share Malgo35

Malgo35

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 16:49

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kolega daremw ma rację wróćmy lepiej do tematu głównego:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#671 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 17:13

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? o chłopaka mogły byście się kłócić ,ale o krowy .....

#672 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 18:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? robo1980 bo chlopaka zawsze można zmienić :P a ukochaną krasulę to serce boli jak trzeba sprzedać :) i mój mąż to wie że krowy byly wczesniej..... ( to był żart dla tych co nie rozumieją) :P
Kasia masz racje rób tak jak tobie pasuje a co innym nie pasuje to już ich problem :) a w razie czego masz fiskersa :P

#673 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 18:28

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ale z krowami spędzają więcej czasu niż z chłopakami\dziewczynami ;) [ co niektórzy - i nie piję tu do kogoś konkretnie ]

#674 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 18:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A potem placz i lament ze nie ma chlopakow i dziewczyn na gospodarke.

Wiec sie zastanowcie albo liczy sie twoj maz (zona) albo twoja mamunia

Tak samo z krowami, albo twoj wybranek(ka) albo Twoje krowy :rolleyes:

A jak chcesz miec krowy na pierwszym miejscu to nie biadolcie ze nie mozecie znalezc chlopaka dziewczyny.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#675 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 23 czerwiec 2014 - 19:18

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No i to chyba odpowiednia riposta.
Jeśli jadąc do dziewczyny moim tematem przewodnim miały by być krowy to bym sie sam pochlastał bez niczyjej pomocy ;)

#676 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 19:19

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? banan575 dobrze mówisz ;) Tylko czasem jak na złość chęci są a czasu brak i rąk by szybciej coś skończyć. Ale jak ktoś naprawdę chce kochać i kochanym być i zagada z kimś kto odwzajemnia gesty to i czas się znajdzie i pogodzi się jedno z drugim kompromisem. Czyli człowiek najważniejszy zawsze, kosztem zaniedbania chwilowo firmy ale jak dojdzie do ślubu to wszystko wróci do normy bo ukochana czy ukochany będzie już w domu na miescu zawsze. Tylko byle potem nie zbłądzić albo nie podać się jak będą trudne momenty. A widzieć sens bycia razem i sens prowadzenia wspólnie działalności. Ale są i małżeństwa szczęsliwe, gdzie jedna osoba ma mgr. i jest na stanowisku a druga z rolnictwem związana i tym się zajmuje. Drogie Panie to są chętne na szukanie tą drogą kandydata na męża na swoje lub przyszełego męża gospodarstwo i z jakiego woj., wiek poszukiwanej osoby, oczekiwania?. Może w tą stronę uderzymy śmiało zamiast bawić się w podchody, sprzeczać lub po pracy mówić o pracy.

#677 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 23 czerwiec 2014 - 19:38

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? jeszcze jak ktoś ma swój zbiornik to ok , doi kiedy chce
u nas we wsi zdecydowana większość to małe kurd*pelki co do zlewni bańkami (zbiórka rano o 7 (w pół do 6 samochód zbiera mleko, zbiornik jest myty, płukany a później skup)a wieczorem to latem o 19, zimą 17 a pomiędzy następuje rotacja co jakiś czas pól godziny w którąś stronę)noszą tak więc są powiązani czasowo ,czyli dój jest godzinę do półtorej przed zlewnią
a co do znalezienia 2 połówki , jak będzie stan wolny za długo się przeciągać w czasie to zazwyczaj rodzice , krewni i czasem znajomi sami zaczną się dopytywać , naciskać oraz ewentualnie podsuwać jakieś swoje kandydatury :wacko:

Edytowany przez konteno, 23 czerwiec 2014 - 19:41.

#678 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 19:45

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A jaka to różnica na jaki temat się rozmawia, po mojemu ważne jest to by obojga ten temat interesował a czy to będą krowy czy samochody to chyba bez różnicy byle nie był to monolog ;)
@Risto poszukujący drugiej połowy na gospodarstwo na pewno jest sporo tylko jak ktoś się odważy coś takiego napisać to strasznie dużo jest krytyki z waszej strony a to od tego jest portal randkowy, a to to, a to siamto i takie gadanie na pewno odstrasza chętnych, a tak na marginesie to ja wstaję o 4.30 rano do dojenia :(

#679 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 20:07

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? banan575 a ja mam krowy na 1 miejscu i moj mąz to rozumie bo one same się nie oporzadzą a mąż tak :P ja z tego żyję a mój mąz z pielęgnacji zieleni itp. i gospodarstwa :) a że mój mąż z pod znaku byka... :P
a jak są krowy to i siano i wspólne wyprawy na pastwisko i od razu życie nabiera kolorow :) a rozmawiać można o wszystkim ważne żeby bylo z kim :)
i ja też wstaję wcześnie (nieraz i o 4-5) nawet tylko po to żeby rankiem z męzem kawe wypić jak do pracy jedzie a potem spacerem na pastwisko się przejśc do stadka zobaczyć i słonko jak wstaje, ptaki śpiewaja, koty plączą się pod nogami, sąsiad trawe kosi albo kobyłę wyprowadza.... żyć nie umierac i trzeba się zaraz za obowiązki brać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#680 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 20:12

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Witam :) Kto kogo tu wyrywa B)