Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#621 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:02

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? drogie panie i panowie właśnie szczerosć to podstawa pokazać drugiemu komuś co się robi w życiu i jak, nie zakładam że rolą kobiety jak mówiłem ma być tylko dom, przecież obydwoje mogą wszystko ogarnąć czemu by nie kwestia tylko dogadania nie. Jeżeli dziewczyna będzie chciała ze mną pracować rozwijać to pobrudzić się podlewać, wybierać jeździć na handel to ja będę się cieszył z takiej kobiety czemu by nie, nie w sensie pracownika tylko w jej zaangażowaniu i wkładu w pracę przecież nie zakochasz sie w urodzie nie ma szans, pokochasz kogos za charyzmę, za wolę walki za jej zaangażowanie i tyle w całokształcie osoby można się zadużyc bez końca. Co do wolnego czasu nikt nikim dzisiaj nie niewolniczy, sąm maszyny jest wszystko kwestia mechanizacji bo wtedy jest lżej, a przecież zawsze czas wolny jest, kwestia organizacji wypad nad omorze, na jezioro w góry na przyjecie czy też spędzenie romantycznych chwil razem trochę dłużej niz zwykle nie kwiestia dogadania sie i nic więcej naprawdę. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 15:27
  •  

#622 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:05

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Moje słowa? Gdzie ja użyłam takich słów????

#623 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:06

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @kasiu, dla czego wstajesz o 4:30?? jestem rolnikiem, mielismy dojne krowy i jakos nie potrafię pojąć wstawania o 4:30....

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#624 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:10

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Wstaję o 4:30 bo zaczynamy od wypychania obornikia, żeby dziewczęta chodził sobie po suchutkim, potem dziewczęta mają śniadanko, i dojonką <45 sztuk>
a w miedzy czasie reszta towarzystwa dostaje śniadanko:)

#625 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a nie można zacząć o normalnej porze, np o 6 ?? przecież nie samą gospodarką żyje człowiek ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#626 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Oczywiście że można, ale mi pasuję o tej godzinie:): ;)
Każdy ma swoje pory pracy:)

#627 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? dobrze mówisz Finn po co się zaganiać i ta ciągła walka o kasę aby jej więcej było jak by nie można było na spokojnie sobie żyć

#628 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:18

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Gdzieś pisała że ma odbiór mleka wczas. Finn a jak ja wstaję o 4 rano czy nawet wcześniej i garuję ileś tam km to co mam wstawać później bo nie samą gosp człowiek zyje, jak ktoś chce wstaje i tyle do mówienia ;) Cinek fajnie się mówi po co bardzo fajnie chcesz sobie cos kupić po co, auto ci się zepsuje po co naprawiać, chcesz mieć wesele, po co nie po co gonić po co wstawać, idziesz do lekarza lekarz iwesz co idziesz do ksiedza wiesz co. i tak w kółko. Jak ktoś chce pracować dlaczego mu bronić, jak ktoś nie chce nie pracuje i tyle nie rozumiem po co drązyc temat

Edytowany przez zetorlublin7341, 22 czerwiec 2014 - 19:21.

#629 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Nikt się nie zagania, zwyczajnie dobrze jest jak jest mi ta pora odpowiada, chciaż wiadomo po cięższym dniu zdarza się zaspać :P

#630 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 759 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Cóż Kasiu, po przeczytaniu SWOJEGO postu nr.448, jedyne co Ci pozostaje, to powiedzieć "przepraszam". Jeśli o mnie chodzi - nie musisz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#631 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? ale kasia ja wiem to tak jak ja bym kwiatka woził wtedy kiedy mi pasuje a wozę wtedy kiedy klienci są, albo chryzantemę sprzedaję na boże narodzenie no mnie by pasowało ale sprzedaję wtedy kiedy jest wszystkich świętych i nie ma uproś aby było lżej bo masz 3 dni i chcesz jak najwięcej uchandlować ;)

#632 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:33

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Nie miałam najmniejszego zamiaru Cię Przepraszać!
I Nie wyrywaj zdań wyrwanych z kontekstu!

#633 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:42

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Gdzieś pisała że ma odbiór mleka wczas. Finn a jak ja wstaję o 4 rano czy nawet wcześniej i garuję ileś tam km to co mam wstawać później bo nie samą gosp człowiek zyje, jak ktoś chce wstaje i tyle do mówienia ;) Cinek fajnie się mówi po co bardzo fajnie chcesz sobie cos kupić po co, auto ci się zepsuje po co naprawiać, chcesz mieć wesele, po co nie po co gonić po co wstawać, idziesz do lekarza lekarz iwesz co idziesz do ksiedza wiesz co. i tak w kółko. Jak ktoś chce pracować dlaczego mu bronić, jak ktoś nie chce nie pracuje i tyle nie rozumiem po co drązyc temat

widzę że tego jeszcze nie rozumiesz, ale kiedyś będziesz wiedział o co chodzi. Do grobu całego swojego gospodarstwa nie zabierzesz i tych krów i samochodów wiem fajnie się wozić furą mieć coś więcej niż inni
żebyście mieli jeszcze dla kogo masz dzieci albo żonę

#634 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:50

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Cinek a ja ci powiedziałem że moja sprawa co robię rozumiesz mnie moja wola kolego moje życie moje problemy, nie wnikam w twoje nie obchodzi mnie to wcale a wcale czy ty robisz czy nie rób jak chcesz co ci w życiu pasuje możesz nawet biegać na golasa nie obchodzi mnie to wcale a wcale i tyle w temacie. Uważam temat za wyczerpany, a to czy mam robić dla kogoś czy nie mam to moja osobista sprawa nikogo więcej ^^

#635 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:57

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? no zdarzało mi się kłaść spać o 4... i wstawac o 4... i jeszcze tego samego dnia kłasć się o 24 i cały dzień na pełnych obrotach... ale nie rozumiem wstawania dzień w dzień o 4:30??? to o której kładziesz się spac?? kiedy masz czas dla siebie??? kiedy pojedziesz sobie do kina ??? na spotkanie ze znajomymi??? Kasiu pamiętaj... roboty nigdy nie przerobisz...
A gadanie że odbiór mleka... to nie usprawiedliwienie... tylko brak organizacji... mieliśmy odbiór o 5 i o 6.... ale nikt nie wstawał o 4 rano aby zdązyć wydoić krowy... wstawało się już po odbiorze mleka, lub stawało się tak że robiło się obrządek a doiło się na końcu.... i człowiek o tej max 9 był już po robocie i siedział na śniadanku... ;) wszystko można sobie dostosowac tak aby się nie zarobić... :)

#636 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 19:59

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? widzę kolega nie w humorze dziś pewnie ciśnienie zbyt niskie liczyłem na merytoryczną dyskusję, ale trudno

#637 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 20:05

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? cinek ja jestem w humorze cały czas tylko nie lubię jak się tak do mnie mówi, to tak jak bym tobie mowił co masz czynić to jest twoje życie i twoja sprawa. Finn a moze się tak przyzwyczaiła a wiadomo może po południu cały czas leży nie wiadomo jaki ma dalszy dzień a może pracuje 3 godziny na dzień nie wiemy tego. A wiadomo na kino też trzeba mieć nie na zabawę też bo nawet dziewczynie nie będziesz mieć za co postawić czegoś do picia czy zjedzenia. ;)

#638 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 20:08

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kolego @cinek , mam dobry humor :)
tylko jakoś nie potrafię ogarnąć i zrozumiec wstawania na swoim gospodarstwie skoro świt, w lato to jeszcze miło tak wstać skoro świt, ale w zimę??? bo co innego jak się pracuje u prywaciarza , tam to nie ma dyskusji wstajesz i o 3 ...

@zetor, po cześci masz rację , nie zamy całego dnia jak go spędza w gospodarstwie...

#639 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 20:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A może dziewczyna rano pracuje i wieczorem a potem się opala cały czas nie wiadomo to co robi. No w zimie tez przesrane tak wstawać ale jak trzeba to wstajemy. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#640 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 20:21

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? do humoru to było do zetora
zetor masz rację nie można mówić jak ktoś ma żyć bi nikt za nikogo nie umrze
ale warto sie zastanowić czy warto się tak zaganiać aby stracić zdrowie i nie mieć życia prywatnego tylko praca i praca
teraz sezon truskawkowy na który czeka się cały rok więc ten miesiac mozna przycisnać wstaje przed 5 kładę sie spać o 23 ale po sezonie zasłuzone wakację nad morzem

jak krowy przyzwyczaisz to jednej godziny to tak już trzeba dzień dnia bo jak nie to będzie ryk na pół wsi
a koleżanka idzie spać o 24 bo o 22 ma udój