Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#601 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 11:33

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

haha ale propozycje, ja raz pomogłem takiej fajnej dziewczynie odpalić auto na kable zimą pod marketem a ja głupi nawet nie zagadałem o numer :(

A Ona specjalnie symulowała całą sytuację.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 00:15
  •  

#602 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 22 czerwiec 2014 - 11:35

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? dziekuje i wzajemnie zycze

#603 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 12:40

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kasia wstała o 11:09 ileż można spać ja od 6:00 na nogach :D

A Ona specjalnie symulowała całą sytuację.

Nie bo aku rozładowany bardzo stary to pomogłem :D akurat miałem kable w bagażniku :)

Edytowany przez RolandVip, 22 czerwiec 2014 - 12:38.

#604 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 22 czerwiec 2014 - 13:18

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Roland ileż można spać? Do 6? O 6 to u mnie już odbiór mleka, pobudka o 4

#605 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 13:47

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? dzisiaj Niedziela to mozna poleniuchowac troche ;)

#606 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 22 czerwiec 2014 - 14:02

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Roland ja wstaje o 4:30 i nie zaczynam dnia od wejścia na AF W Przerwie na śniadanko do Was wpadłam :D

#607 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 15:09

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? a dla czego o 4:30?? ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#608 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 15:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No i fajnie, dziewczyny zakopały wojenne fiskarsy :D (a już chciałem je prosić o niestraszenie chłopaków, bo jak przyjdzie co do czego, to ich rozczarują uległością). Wątek rewolucji też się nie przyjął, więc można się skupić na istotnych tematach, czyli "Miłość i jej wpływ na gospodarstwo" oraz "Jak i gdzie znaleźć normalnego faceta" :D :D :D. Mam dwie dobre wiadomości (?): jest całkiem spora grupa dziewczyn i kobiet, które szukają stabilizacji i spełnienia na wsi. Druga grupa, to rolnicy, szukający nie wołów, które można zagonić do roboty, lecz kobiet które będą inspiracją i motywacją, które chcą i potrafią stworzyć DOM. Niestety mało ich na AF (albo się nie ujawniają). A ponoć to silniejsza płeć... Cykory!

#609 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 16:23

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? powinno byc''piekniejsza'' ;)

#610 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 17:11

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Prawda jest taka, że trzeba wszędzie rzetelnie pracować jak się chce mieć. Czy to na roli czy jako osoba na stanowisku wysokim a wywyższanie się nad partnekrą czy partnerem lub posiadanie dominującego charakteru na nic dobrego się nie zda. Bo bez zaczunku do człowieka i szczerych chęci nic nie zbudujemy, nawet związku, a życie gna i co dalej? jak każde będzie patrzeć tylko czubka swego nosa i łudzić się, że zawsze będzie piękne i młode oraz zdrowe. Ale coraz więcej jest podejmowania decyzji pohopnie małżeńskich i potem uciekania ktoś do rodziców, zdradzania, są bicia, picia itd. itp. i cierpią na tym dzieci jak już są. A wystarczy tylko wiedzieć co się chce od życia i co w nim robić i już prościej będzie i niepchać tam gdzie nie czujemy się dobrze. A i tym samym nie zabierzemy komuś cennego czasu, zdrowia i uczucia. I mieć cierpliwość by się dopasować poznając i będąc potem razem a nie jak coś nie tak to chodu i już po miłości bo ktoś już inny jest pod ręką. I skąd pojęcie " wół roboczy w rolnictwie, gdzie prawie wszystko się robi maszynami? " jak to rozumieć?. Że jedna osoba leży a druga tylko robi?. Przecież w mieście jest to samo tylko nie pracuje małżeństwo razem we wspólnej firmie a każde osobno i też jak wół roboczy można rzec prawda, czy się mylę?. Czasem się zdarzy, że wspólnie jak mają jakiś biznes i też pracują ciężko by mieć a nie leżą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#611 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 17:45

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Bogdan - jeśli to "piękniejsza", a poza tym, to w którym miejscu? Risto, zgadza się. Tolerancja jest jednym z kluczy w związku, inny to sztuka rozmawiania z partnerem. Kasia idzie bardzo niebezpieczną ścieżką - "nic co robię, nie jest dobre". Na ocenę innych nie ma wpływu, to jasne, ale sposób w jaki sobie z tym radzi, z czasem może doprowadzić do zobojętnienia na rzeczy istotne. Mam nadzieję, że jej to nie spotka.

#612 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:10

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Eco a co Ty mas do Mojej Osoby?
Co Ci się nie podoba??? Nie znasz mnie to nie oceniaj!!!
Zacznij od Siebie!!!!
Czy to że chce mieć coś do powiedzenia w związku w gospodarstwie, że nie chce być tylko kurą domową oznacza że chce dominować?????
:blink:
Bo co nie pozwolę na to żeby facet mówił mi co mam robić???

Risto ja dokładnie wiem czego chce od życia! Wiem co chce robić w życiu i cały czas pracuje nad tym by być coraz lepsza w tym co robię !

Ecopiotr nie oceniaj jaką ścieżką ja stąpam to że Jestem młoda nie oznacza że nie wiem co to życie Tak Wszystkiego uczę się ale nie baw się w WSPANIAŁEGO DOSKONAŁEGO znawcę życia i pracy bo ja doskonale wiem co to jest praca, a to jaką ścieżką podążam to moja sprawa najwyżej się potknę, sparzę, ale się podniosę i będe mieć nauczkę na przyszłość!!!

#613 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:28

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kasia nie unoś się, a to że wstajesz o 4:30 oznacza ze pracy się nie boisz :) i już nie pasujemy do siebie bo ja lubię pospać do południa :D :D ile trzymacie bydła ??

#614 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:36

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kasiu, czemu mnie atakujesz? Ja Ciebie ani nie oceniam, ani nie krytykuję. To że się urodziłem wcześniej, nie oznacza wcale, że więcej wiem, a jedynie że miałem więcej czasu, by się czegoś nauczyć. Jak ten czas wykorzystałem, to już inna sprawa. W tym co napisałem jesteś jedynie przykładem. Szkoda, że to tak odebrałaś.

#615 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:37

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Nie unosze się, tylko jakim prawem bawi się w Dobrego ducha i chce mi dawać jakieś rady życiowe???
Wszystkiego mamy ok 200 sztuk <45 krówek> reszta to byczki, jałóweczki i cielaczki:)

Ja Ciebie? To Ty mnie atakujesz, i chcesz mi dawać jakieś wspaniałe rady!
To sobie wybieraj kogoś innego na przykład!!!!
Ale ode mnie z daleka!!!!!

#616 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:46

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Oj, za wcześnie się cieszyłem. Jeden topór wykopany, choć nie ma ani terytorium do zdobycia, ani wroga do pokonania.

#617 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:49

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? !Wystarczy że Moją Osobę tu będziesz unikał. Bo za wszelką cenę chcesz mi pokazać że w niczym sobie nie poradzę, że idę ''złą drogą'

#618 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:57

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dawno mnie tu i nie było a tu widzę na dzień dobry kłótnia :/
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#619 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:58

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Nikt się nie kłóci tylko strasznie przykro że nawet tu są osoby które za wszelką cenę chcą pokazać że ktoś na starcie nie da sobie rady :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#620 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 18:59

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Skąd te wnioski? Zacytowałem Twoje słowa! Dziewczyno, jaki niby mam mieć interes w udowadnianiu Ci czegokolwiek? Może to nieprawdopodobne, ale nie każdy jest Twoim wrogiem.