Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

daremw    128

Darek zazdrosny jesteś? :D

Ale ja nie muszę być zazdrosny :)

No może odrobina nie zaszkodzi.

 

Tomek bez nerw, niech inni zobaczą że się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Darek daj spokój dobrze?

W Tym przypadku przysłowie ''Ko sie lubi...''' nie idzie nie z kimś takim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dokładnie Tomuś nie aż takie ;)

Mimo starć z Nim zle mu nie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Bystra wyrywa płytkę z chodnika ;)

Obrażać ludzi to Ty umiesz i do twojej wiedzy ja tu niczego i nikogo nie wyrywam wieśniaku ;[ a ja Ci temat nie pasuje to nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

wieśniaku ;[

 

 

Kochana ale my tez jestesmy wiesniaczkami :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Tak Banan ja też jestem wieśniaczką, ale staram się nikogo nie obrażać i słowo wieśniak nie oznaczało w tym przypadku z kąt ktoś pochodzi tylko zachowanie delikwenta

Edytowano przez bystra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Bystra to tak wychodzi w praniu. Ja tez staram sie nie obrazac no ale jak cos palne to juz palne. :rolleyes:

 

Ale nigdy nie mialam zamiaru obrazac nikogo.. ;)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Tak Banan ja też jestem wieśniaczką, ale staram się nikogo nie obrażać i słowo wieśniak nie oznaczało w tym przypadku z kąt ktoś pochodzi tylko zachowanie delikwenta

Twoje słowa nie są w stanie mnie obrazić, jeśli twoj poziom inteligencji tylko na tyle ci pozwala to szczerze współczuję :)

Jeśli twoja że tak powiem "inteligencja" nie pomaga rozróżnić żartu od obrazy to współczuję jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Tak jestem mało inteligentna w porównaniu do Ciebie bo Ty to chyba przerosłeś wszystkich swoja mądrością, a może to Ty nie odróżniasz żartu od obrażania innych mnie jakoś ten żart nie rozbawił, a no tak przecież jestem głupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

U prywaciarza nie pracowałes chyba nigdy to nie wiesz co to jest zależność od kogoś jak przyjdzie i wydrze na ciebie mordę ile tylko będzie chciał a ty bł spuścisz i nic nie zrobisz bo roboty drugiej nie ma mi chodzi o taką niezależność

 

Pracuje cały czas, i nie daje sobą pomiatać czy obrażać, jak mu coś nie pasuje w mojej pracy to jaki problem, w znalezieniu innej nie będę miał problemu ;)

Dalej myślisz że jestem od niego zależny? :D

 

 

Seboo nie no ja mówiłam o Sobie i jak ja się czuję, oczywiścię że nie tylko na Gospodarstwie można czuć niezależność, jak komu pasuje ;)

 

Spoko :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Dużo ostatnio sprzeczek , ostrej wymiany poglądów na tym forum czy ta pogoda jest temu winna ? :wacko:

Nie raz sie zastanawiałem czy chamskiego człowieka można obrazić ????? Nie ma takiej możliwości :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja bym chciala zebyscie sie tak oboje spotkali w 4oczy i wtedy jedno na drugie najezdzalo.

 

 

 

Ale co Wam powiem Ani jedno ani drugie nie mialo by odwagi powiedziec cos brzydkiego.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolandVip    0

Ja nie wyobrażam sobie innej pracy jak na gospodarstwie, to poczucie samodzielności, niezależności :D

Dokładam wszelkich starań żeby móc prowadzić samodzielnie takie gospodarstwo :rolleyes:

W Moich stronach to ciężko o Pana na gospodarstwo, a Panie to już wgl jak Dinozaury wszystkie w miasto jak by tam takie maliny były :lol:

Ja w mieście bym dnia nie wytrzymała, ja to lubiĘ WIEŚ :P :P :P

Nasza piękna wieś dużo miejsca wszędzie, miasto tłok małe mieszkania po robocie w domu gnić to nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Czasami i tak trzeba bo nudne sie robi to samo powiedzenie NIMA NA GOSPODARKE.

 

 

A jak sie poopierdzielaja oboje to przynajmniej mozna cos ciekawego przeczytac. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak a bananek nieraz 3 grosiki dołoży i czeka aż wybuchną ludziska, i siedzi z boczku i obserwuje i sie cieszy, nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Tak jestem mało inteligentna w porównaniu do Ciebie bo Ty to chyba przerosłeś wszystkich swoja mądrością, a może to Ty nie odróżniasz żartu od obrażania innych mnie jakoś ten żart nie rozbawił, a no tak przecież jestem głupia ;)

Kiepska ironia, myślałem że stać cię na więcej, wysil się trochę, bo to chyba obraza z gleby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tomcio niby tak :D Dolozy moze nie dolozy ale lubie jak osoba ma swoje zdanie a nie tylko Z TYM SIE ZGADZAM, TO POPIERAM, :D

 

 

A na Ciebie Tomcio szykuje perfidna :lol: niespodzianke. :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Dużo ostatnio sprzeczek , ostrej wymiany poglądów na tym forum czy ta pogoda jest temu winna ? :wacko:

Nie raz sie zastanawiałem czy chamskiego człowieka można obrazić ????? Nie ma takiej możliwości :D :D :D :D :D

Jeśli do mnie pijesz to muszę cię rozczarować ale chamem nie jestem, wprost przeciwnie, człowieka na poziomie właśnie nie są w stanie obrazić tak wątpliwej jakości obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

ej ludziska może załóżmy temat jak się pokłócić na AF? i znielubieć siebie nawzajem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a po co zakladac kolejne tematy.. I tak kilka bzdurnych jest. :D

 

 

A jak masz swoje zdanie to awantura sie robi. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj