Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Risto    62

banan575 dobrze mówisz ;) Tylko czasem jak na złość chęci są a czasu brak i rąk by szybciej coś skończyć. Ale jak ktoś naprawdę chce kochać i kochanym być i zagada z kimś kto odwzajemnia gesty to i czas się znajdzie i pogodzi się jedno z drugim kompromisem. Czyli człowiek najważniejszy zawsze, kosztem zaniedbania chwilowo firmy ale jak dojdzie do ślubu to wszystko wróci do normy bo ukochana czy ukochany będzie już w domu na miescu zawsze. Tylko byle potem nie zbłądzić albo nie podać się jak będą trudne momenty. A widzieć sens bycia razem i sens prowadzenia wspólnie działalności. Ale są i małżeństwa szczęsliwe, gdzie jedna osoba ma mgr. i jest na stanowisku a druga z rolnictwem związana i tym się zajmuje. Drogie Panie to są chętne na szukanie tą drogą kandydata na męża na swoje lub przyszełego męża gospodarstwo i z jakiego woj., wiek poszukiwanej osoby, oczekiwania?. Może w tą stronę uderzymy śmiało zamiast bawić się w podchody, sprzeczać lub po pracy mówić o pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

jeszcze jak ktoś ma swój zbiornik to ok , doi kiedy chce

u nas we wsi zdecydowana większość to małe kurd*pelki co do zlewni bańkami (zbiórka rano o 7 (w pół do 6 samochód zbiera mleko, zbiornik jest myty, płukany a później skup)a wieczorem to latem o 19, zimą 17 a pomiędzy następuje rotacja co jakiś czas pól godziny w którąś stronę)noszą tak więc są powiązani czasowo ,czyli dój jest godzinę do półtorej przed zlewnią

a co do znalezienia 2 połówki , jak będzie stan wolny za długo się przeciągać w czasie to zazwyczaj rodzice , krewni i czasem znajomi sami zaczną się dopytywać , naciskać oraz ewentualnie podsuwać jakieś swoje kandydatury :wacko:

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

A jaka to różnica na jaki temat się rozmawia, po mojemu ważne jest to by obojga ten temat interesował a czy to będą krowy czy samochody to chyba bez różnicy byle nie był to monolog ;)

@Risto poszukujący drugiej połowy na gospodarstwo na pewno jest sporo tylko jak ktoś się odważy coś takiego napisać to strasznie dużo jest krytyki z waszej strony a to od tego jest portal randkowy, a to to, a to siamto i takie gadanie na pewno odstrasza chętnych, a tak na marginesie to ja wstaję o 4.30 rano do dojenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

banan575 a ja mam krowy na 1 miejscu i moj mąz to rozumie bo one same się nie oporzadzą a mąż tak :P ja z tego żyję a mój mąz z pielęgnacji zieleni itp. i gospodarstwa :) a że mój mąż z pod znaku byka... :P

a jak są krowy to i siano i wspólne wyprawy na pastwisko i od razu życie nabiera kolorow :) a rozmawiać można o wszystkim ważne żeby bylo z kim :)

i ja też wstaję wcześnie (nieraz i o 4-5) nawet tylko po to żeby rankiem z męzem kawe wypić jak do pracy jedzie a potem spacerem na pastwisko się przejśc do stadka zobaczyć i słonko jak wstaje, ptaki śpiewaja, koty plączą się pod nogami, sąsiad trawe kosi albo kobyłę wyprowadza.... żyć nie umierac i trzeba się zaraz za obowiązki brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka93    59

widze jakis temat nowy , pozwolcie ze wtrące co do wstawania Kasi22 po 4 ja codziennie wstaje o 4 czasem nawet wczesniej troszke ;) i gdybym miała wstawac np o 6 czy 7 to poranny obrzadek i dojenie trwało by do południa , wiec kazdy ma inna sytuacje i warunki nie kazdy ma hale udojowe badz roboty i wozy paszowe , pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Wiola ma rację każdy robi tak jak jest mu wygodnie ja zaczynam dzień po 6 i kończę po 9 wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka93    59

plusy bycia rolnikiem zawsze mozna decydowac czy spimy dłuzej a wieczorem np do nocy czy odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Tak dokładnie sam jest człowiek sobie sterem żaglem i okrętem kiedy chce to odpoczywa a kiedy chce pracuje nikt nad głową nie stoi i nie krzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Każdy ma inna porę dojenia i każdy doi jak mu odpowiada ;)

I Nie ma tu mowy o wyśmiewaniu się jak to niektórzy tu pisali <_<

Dla Mnie zwierzęta są najważniejsze, w tej chwili może to głupie ale poświecam im jak najwiecej czasu czuję się z Nimi wspaniale :P

I Trudno jeżeli miałabym wybierać mężczyzna a zwierzęta to wole być bez mężczyzny a mieć zwierzęta ;)

Mietek i Wiolka dokładnie tak na Swoim Jesteśmy Sami Sobie Panem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

I znowu po pracy rozmawiamy o pracy :blink:


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka93    59

popieram w 100% tylko przynajmniej w moich stronach to jakos mało ludzi mysli w ten sposob a zwłaszcza dziewczyn , no ale co zrobic ;)Panem i szefem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a ja kocham rolnictwo lubię rano wczas wstawać to powietrze, lubię wieczorem kłaść się późno poleżeć na trawie ogólnie pracę życie, w mieście musieli by mnie dobić po tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Wiola u Ciebie mało u mnie jeszcze mniej każdy tylko myśli jak drugiego wykantować a nie jak sobie pomagać i iść do przodu, dziewczyny która cokolwiek pomaga na gospodarstwie ze świecą szukać a o samodzielnym prowadzeniu nie wspomnę.Taki świat zrypany.

 

ja w mieście w bloku to mam klaustrofobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ja nie wyobrażam sobie innej pracy jak na gospodarstwie, to poczucie samodzielności, niezależności :D

Dokładam wszelkich starań żeby móc prowadzić samodzielnie takie gospodarstwo :rolleyes:

W Moich stronach to ciężko o Pana na gospodarstwo, a Panie to już wgl jak Dinozaury wszystkie w miasto jak by tam takie maliny były :lol:

Ja w mieście bym dnia nie wytrzymała, ja to lubiĘ WIEŚ :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka93    59

brr w bloku pokoik taki jak moja łazienka hehe wiadomo na wsi nie ma lekko ale ta przestrzen gdyby jeszcze nie sasiedzi ;p

 

Wieś górą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Czemu tak jest że kto by nie był gdzie by nie mieszkał to zawsze ma sąsiada zakalca za miedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj