Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#461 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:04

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? kobiety!chcecie się sprawdzc!?proszę,zrozumiec trza ze nie wszędzie możecie,aaaaa,po co ta gadka,robmy swoje,zawsze bądźmy sobą,piszemy z roznych rejonow wiec każdy ma na swój sposób inna sytuacje,wystarczy jak będziemy się szanować

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 09:06
  •  

#462 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:07

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Nie wszędzie możecie? Ty chyba Kasi nie znasz, czy innych dziewczyn, które tu piszą. Ja tylko czytam ich wypowiedzi i już sobie opinię wyrobiłem. ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#463 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:10

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Glicer ale że czego nie możemy robić??? No czego????
Jezdzić kombajnem? Presować? wyrzucać obornika? odbierać porodu? razem z weterynarzem ''wkładać macicy''? czy kurna czego? Bo ja Cie nie ogarniam!!!!!!!!!!!!!
Dlaczego Twoim zdaniem nie może kobieta robić tego co facet???

#464 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:10

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tworkowiak chłopie popieram cie w 100%, ciebie oceniam jako równego chłopaka, trochę nieraz różnie się nie zgadywaliśmy ale ogólnie na piwo można z tobą w ciemno walić nie ;) . O Kasi powiem tak żeby takie Katarzyny koło mnie mieszkały to życie było by piękne nie tworkowiak :D Kasia powiedz że jeszcze wózkiem widłowym umiesz jeździć a chyba ci się zaraz oświadczę. Taka żona to tylko pozazdrościć facetowi :lol: .

Edytowany przez zetorlublin7341, 19 czerwiec 2014 - 15:12.

#465 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:12

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @glicer określenie "chcecie się sprawdzić" jak to rozumieć? że my nic nigdy nie robiłyśmy, tylko pindrzymy się i marudzimy? a zamążpójście to dopiero test zycia będzie? bo jak tak myslisz to oświecę cię ze jednak chyba wszystkie dziewczyny stąd sa ze wsi i od dziecka wiedza co to grzebanie rękoma w ziemi, umieją pracowac motyką a jak trzeba pomagać przy tylnim moście jak naprawa...

#466 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Glicer ja się pakuje i jadę do Ciebie na sprawdzian i Ci pokaże że kobieta nie Jest wcale gorsza w pracach jak to nazwałeś ''męskich''!!!

We wrześniu mam egzamin z jazdy wózkiem widłowym <wymagany taki egzamin w Moim kierunku nauki > :D na pewno pochwalę się ''papierkiem''

#467 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:17

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Drogie panie nie irytujcie się czasy kiedy kobieta była sprowadzona do roli rodzenia dzieci i ich wychowywania czy bycia kóra domową minęły bezpowrotnie, chociaż przepraszam rodzenie dzieci to wasza domena tego nie zmienimy. Dziś każdy jest wolny i robi to co chce co mu sie podoba, zarówno kobiety jak i mężczyźni, jeżeli facet lubi gotować to czemu mu bronić jak kobieta lubi jeździc traktorem to tylko być zadowolonym z takiej dziewczyny. Dziewczyna która jest uwalana na twarzy błotem, no jak nie pokochać takiego skarbu :D Kasia to w listopadzie pasuje mi ułożyć 400palet kapusty zapraszam cie do siebie, a potem klękam na kolano bo taka dziewucha to coś ;)

Edytowany przez zetorlublin7341, 19 czerwiec 2014 - 15:18.

#468 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:19

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? nie sposób tego uogolnic,bardziej obiektywnie się nie da a nie podejzewam was o jakiekolwiek ograniczenie,osobiscie ,jak oczywiście tego doswiadcze,nie będę swazał okoliczności żeby moja partnerka poszła np. w pole,juz taki charakter,troche mają tu do powiedzenia czynniki ekonomiczne,tzn ze nas na to stać np.,ale gdy miłości ma by się upierała to wydzielę np. z 10 ha i powiem-kochanie rob tam co chcesz,daje sobie rece uciąc ze potrwałoby to z gora 2 lata,i nie ma w tym nic mojej złosci,prowadzmy razem ale nie doradzaj :)

#469 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:20

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Tylko tyle że Glicer chyba został w czasach kiedy kobieta była niewolnicą męską i kurą domową....
Zgadza się zarówno kobiety jak mężczyzni mają prawo robić to co lubią i co im sprawia przyjemność ;)

#470 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:20

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Podsumuję to tak:
Tomek - kiedyś dojdzie do tego spotkania i piwka ;)
Kasia rządzi i wymiata! :D
Lina... :rolleyes: ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Boże Drogi Glicer gdzie Ty masz mózg???? Aż się przeraziłam :o :o :o :o
Ja już nie mam Ci nic do powiedzenia....

Oczywiście jak znajdę czas mogę przyjechać i ułożyć te paletusię ;)

#472 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Glicer powiem tak życie różnie się układa naprawdę i chłopie nie życzę ci takiej kobiety jak Kasia bo po roku będzie mieć wiecej z tych 10 ha jak ty z całej swojej reszty gospodarki :D Kasia naprawdę trzymam za słowo, dołożę wszelkich starań aby narosło jak najwięcej a ty żebyś u mnie była jak najdłużej, oczywiście zrewanżuję się przy krówkach niewyobrażam sobie inaczej, ja tam dojenia i innych rzeczy nie boję się a jeszcze jak dziewczyna powie co i jak to ekstra ;) .

Edytowany przez zetorlublin7341, 19 czerwiec 2014 - 15:26.

#473 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ale dla mnie to jest irytujace... dzisiejsza wieś to już inna wieś i to ta zmechanizowana, gdzie choćby było i 100 ha to nie trzeba przerzucac wszystkiego łopatą.... więc nie rozumiem? czego nie załapię obsługi ciągnika z turem a moze jazda widlakiem jest tak skomplikowana ze kobiecy umysł tego nie okiełzna? :D

#474 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:23

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Se Kasia przez zime poszatkuje :( hmmm jeśli 15 lat gotuje i to lubie to nie znaczy ze kobiety do kuchni nie wpuszcze :)

#475 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:24

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Glicer odczep się już ode mnie... Nie mam przyjemności z kimś takim obcować ;)
a tylko jedno kładz te ręce na stół mam siekierę Fiskarsa' zaraz Ci je odetnę i przy okazji jęzor!!!

Edytowany przez Kasia22, 19 czerwiec 2014 - 15:27.

#476 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:28

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? oj ludzie ludzie... głód w Afryce, choroby na świecie a Wy takie problemy macie (mamy) ;)

#477 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:28

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Lina prosto odpalasz, sciągasz z podwoziówki skrzynię jedziesz na chłodnie kładziesz jedna na drugiej i tak czynność powtórzyć 400 razy, widzicie w tym coś skomplikowanego co, a jak dziewczyna mnie poprosi o wyczesanie włosów albo o pomalowanie paznokci i powie mi jak to co mam nie załapać o co chodzi B) Kasia nie denerwuj się, przepraszam że sie spytam co tam z moim mlekiem bo mi narobiliście smaka a u nas krowę spotkać to jak dziewczynę na gosp, żadnej nie ma :D Lina głód w Afryce jest bo się bambusom nie chce robić od tyle w temacie

Edytowany przez zetorlublin7341, 19 czerwiec 2014 - 15:31.

#478 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:34

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ja się wcale nie zdenerwowałam ;)
Moja Babcia zawsze powtarza; 'Głupich nie orzą, nie sieją sami się rodzą'' :P
Musisz poczekać do listopada, przywiozę Ci ;)

#479 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:35

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kasia22-ale to nie Kasia z PGR-u,rozumien wzrastającą energie młodości,jak zauwazyłas proszę o obiektywizm a Ty jesteś stronnicza,to już sobie chłopaki Twoją osobowość potrafią wyobrazic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:40

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kasia trzymam za słowo naprawdę :rolleyes: