Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#441 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 19 czerwiec 2014 - 05:19

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? czy zawsze tak musi byc ze co sie nie zrobi to zawsze jest zle

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 19:54
  •  

#442 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 05:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Wstawac do pracy grzyby :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#443 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 19 czerwiec 2014 - 08:37

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Banan i widzisz i tu cię zaskoczę leżę sobie na łóżeczku wczoraj zainwestowałem w inastalacje do nawadniania, jeden przycisk i już po sprawie, teraz zamiast godzinnego podlewania siedze za laptopem iodpalam aplikacje system robi swoje, która szklarnia gdzie i kiedy. I mówiłem ci że nie trzeba tyrać. Ty wstajesz tak rano a ja teraz się będe byczył, ech jednmak życie farmera jest w deche po całości :D . Dobrego weekendu życzę ;)

#444 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 19 czerwiec 2014 - 09:06

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ona rano? To co powiesz o mnie xD

#445 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 09:11

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ty nie wstajesz rano, po prostu nie śpisz xD
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#446 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 19 czerwiec 2014 - 09:36

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Banan Ty holero - święto dziś jest. Nie goń ludzi do roboty. Lepiej zrób z siebie "dzage" i idź na procesje :lol: ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#447 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 10:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

czy zawsze tak musi byc ze co sie nie zrobi to zawsze jest zle

To zależy od mentalności, od człowieka, jak został "ulepiony" w młodości. Nie przejmuj się, ja twierdze, że każdy jest pier**lnięty na swój sposób - jeden mniej, drugi bardziej. Wiem to z autopsji, pozdro

#448 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 19 czerwiec 2014 - 10:28

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Bogdan ja to znam doskonale mam to codziennie <_<
Czego bym się nie tkneła i tak uważają że robie to żle..
Ale jeden prosty sposób ja już nawet ich nie słucham tylko robię to co mam robić ;)

#449 Share RolandVip

RolandVip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 10:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kobieta chce na gospodarstwo :) takich mało zazwyczaj wolą chłopa co jeździ BMW robi za granicą i przywozi kasę w euro :)

#450 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 19 czerwiec 2014 - 11:18

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? ale czy nie było by miło gdyby to ktos docenił?
inna sprawa ze czasem nie wychodzi tak jak by sie chciało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 13:20

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kasiu uwierz mi teraz nie mówie seksistowsko że nawet jakby mi kobieta ugotowała obiad i przesoliła na maksa to zjem nie zająknę się nigdy, nawet choćby nie wiem jak był niedobry to dam rade bo jak będę widział że z miłoscią gotowała dla mnie i się męczyła to o co mieć pretensje nie, taką kobietę to doceniać na każdym kroku :D . Kasia rób swoje i to tak im wpój aby wyszło że to ty robisz dobrze ;) a oni źle :blink: żeby wyszło na twoje ^^ . A tam BMW nie ma jak żółty ciapek to jest coś na co dziewczyny teraz szaleją, ja się reklamuję jestem jak ursus c330 mocny jak na swoje gabaryty, mało przepalam, twardy nie do zdarcia, nie zawodny w każdym aspekcie, i co tu pisać jak się przywiążę to na całe życie do właścicielki, no może nie wyglądam jak fendt za 300tyś ale mam to coś w sobie. No praktycznie same zalety nie drogie panie :lol: . A jak nie to proszę mnie poprawić ;)

#452 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 19 czerwiec 2014 - 14:00

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jak fendt za 300tys. Normalnie zetorlublin7341 uwielbiam Twoje odpowiedzi czytać hehehe :D

#453 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2014 - 14:31

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? za 300 tys euro to była by chyba wersja "black beauty" a ja fenda w tych barwach jakoś nie widze...

#454 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 14:38

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Yvonne-zetorek cały czas realistycznie pisze,pewnie nie wiadomo jak sytuacyjnie by się zachował :) ,ale to Wy kobietki macie problem,macie przestrzen a nie potraficie wystartować,ciągle psiszycie,jak człek mowi-kochanie nie idz na pole to idziecie,jak człek mowi kochanie idziemy na pole to-ja na pole nie ide,abstrakcyjne spory,miesiąc temu napisałem,nie wyobrażam sobie żeby moja partnerka poszła na pole,podniosł się larum wielki,rozumie ze większość z lubelskieko koleżanek i kolegow ale szanujmy się,potrzeby są sytuacyjne,ja mogę np. dla potrzeby zrobić z np. 2 ha ogrodu,i niech tam np. moje kochanie się sprawdza,ale rozumie rozne rejonizacje w kraju,wiec chłopy do roboty

#455 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 14:43

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ale linka jaki fendt w serwisie drogi ja wiem że fajny, na pierwszy rzut oka, ale ciapek to ciapek sama powiedz, ma to coś w sobie, ten dreszczyk emocji, to wibrowanie, tę dzwięk serwis tani jak coś nawali to w polu naprawisz, części ogólono dostępne, i co najważniejsze nie kaprysi, wsiadasz odpalasz i jedziesz. No taki facet chyba nie jest zły nie, przez całe życie forma na 5 :D

#456 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 19 czerwiec 2014 - 14:44

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Glicer a ja sobie nie wyobrażam żeby facet mi mówił co mam robić a czego nie, jeżeli żyjemy razem to robimy Razem co się tylko da a nie że Ty na pole nie Ty baw się w ogrodzie!!!
a co masz na myśli pisząc '' np. 2 ha ogrodu,i niech tam np. moje kochanie się sprawdza,''? To co Ty jej sprawdzian robisz???? Dajesz jej ogród a na pole już nie?
:blink:
Bez sensu

#457 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 14:45

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @Lina, jakoś dobrze orientujesz się w wersjach Fendta...

Edytowany przez Krisma, 19 czerwiec 2014 - 14:45.

#458 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 14:52

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? kaśka-to zawsze jej wybor,rolnictwo wszystkim bardziej się kojarzy z facetem,tzn praca w gospodarstwie,rozumiem ze często jest inaczej,wiec osobiście będę w zyciu wolał jak moje kochanie np. przywiezi mi np. obiad na pole,i będę szczęśliwy,ale zawsze np. może isc do pracy,jesli dojdzie do czegokolwiek,bede otwarty

#459 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
    Rolnictwo

Napisany 19 czerwiec 2014 - 14:58

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kaśka to była za PGR-u Q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Życzę powodzenia w znalezieniu takiej kobiety :ph34r:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 15:04

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? glicer w realu jestem jeszcze lepszy, co poradzę taki typ człowieka. Kasiu jak lubisz pracować i się w tym realizujesz nie przejmuj się na słowa krytyki, rób swoje i żyj pasją. Najgorsza robota to taka na którą jesteś przymuszona i jej nie lubisz a taka która ci sprawia przyjemność to nawet nie wiesz kiedy dzień ci mija. :D