Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#181 Share xDxbartekxx

xDxbartekxx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:uczę się za mechanika ale także kocham rolnictwo ;))

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:12

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? piotr 3p skąd jesteś dokładnie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 06:12
  •  

#182 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:14

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @xDxbartekxx- na wschód od Ciebie :lol: ja Gmina Baranów :P

#183 Share xDxbartekxx

xDxbartekxx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:15

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? oo w naszych stronach chyba nie ma takich dziewczyn jakie są tutaj ;/

#184 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:17

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A jakie są w waszych stronach ?
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#185 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:19

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Już nie niestety...Były ale się zmyły :D ale kto powiedział że dziewczyna musi być z naszych okolic ;) mam znajomego co rok temu wyszedł za dziewczyne która mieszkała 450 km od niego wiec odległość w tych czasach nie stanowi problemu ;)

#186 Share xDxbartekxx

xDxbartekxx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:21

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? powiem tak w moich stronach nie znam dziewczyny która by chciała pracować na gospodarstwie więc trzeba szukać dalej ;)

#187 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? W moich stronach tak samo jest :/ wszystkie chcą do miasta i tylko to się liczy...
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#188 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:25

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Moim zdaniem ten kto szuka dziewczyny która ma pracować w gospodarstwie to będzie szukał do śmierci... Dziewczyny nie szuka się do pracy tylko do wspólnego życia, budowania rodziny itd jeżeli szukasz kogoś kto ma pracować w gospodarstwie to pracownika najmij ;) No ale to tylko moje zdanie.

#189 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:27

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Wiecie co - powoli dochodzicie do takich samych wniosków do jakich wiele osób już doszło w drugim - starym temacie tego typu ;)

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#190 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? piotr 3p i to jest postawa godna naśladowania, same plusy teściowa daleko, ale jak fajna i zięcia będzie rozpieszczać to do takie to normalnie na skrzydłach można lecieć. Powiem tak mnie osobiście nie jest strachem związek z kobietą oddaloną o 500km, przecież jak taką rozłąkę wytrzymują, mają postanowieniem zapewnią się i ufają sobie to takie małżeństwo wszystko przetrwa :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 16 czerwiec 2014 - 20:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share kombajnjohndeere

kombajnjohndeere

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, majsterkowanie

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:39

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? No ja nie uważam, że wstawienia zdjęcia by coś zmieniło, Jak się z kimś fajnie piszę, rozmawia i wymienia poglądami tutaj na AF to nawet jak ktoś wstawi zdjęcie to nadal z tym człowiek tak samo fajnie się piszę :)

#192 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:40

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Piotr3p właśnie odległość jest dużą przeszkodą w tych czasach.Od dawna szukam rolnika,bo jestem chętna na gospodarkę-nie dla pieniędzy, tylko dla ciszy i spokoju i przyrody,bo w mieście nawet to zanika,dlatego ,że lubię wieś,pracować i ogólnie. I powiem Ci,że na pierwszym miejscu pytają się z skąd jesteś ,a potem ,....a to daleko... hmm szkoda.

#193 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? no wiadomo jak ktoś chce to odległość nie jest problemem, ale to trudne. Pisanie smsów, gg, telefony to nie to samo co spotkanie na żywo, w tedy dopiero poznaje się człowieka, żadne komunikatory nie oddają min, czy odruchów. Ale próbować trzeba wszystkiego

#194 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:43

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? I nie piszcie mi, że odległośc nie stanowi problemu ,bo większośc z Was zwraca na to uwagę. Jak byście chcieli to byście już dawno mieli kobiety/dziewczyny tylko stach albo nie wiem co Was przed km dzieli.

#195 Share xDxbartekxx

xDxbartekxx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:43

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? niby odległość nie przeszkoda ale dla wielu tak ;)

#196 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:47

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A kobieta gotowa była by jechać w Polskę by poznać faceta, czy tyko czekałaby aż facet się pofatyguje?

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#197 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:49

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? troche mnie nie bylo obowiazki niestety. Jest ktos tutaj z południa

#198 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:50

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Była by gotowa,tylko zanim się facet o to zapyta..to już go nie ma.

#199 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:50

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Yvonne a u mnie jest zupełnie odwrotnie. Jak poznaję jakiegoś faceta, to dla niego raczej nie jest problemem odległość, to ja stawiam oporem. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby specjalnie dla mnie gnał na drugi koniec polski.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share lesbycool

lesbycool

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 czerwiec 2014 - 20:51

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? to dalej dawać nr dziewczyny wpadamy ma kawkę hihi :D