Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

2534 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 15 czerwiec 2014 - 15:24

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dziewczyn chętnych na gospodarkę jest dużo, a gdzie podziali się rolnicy poszukujący ?-czy tylko tych 8 z programu "Rolnik szuka żony" jest ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dzisiaj, 22:10
  •  

#2 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 15 czerwiec 2014 - 15:46

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jest wiecej tylko odległość pewnie za duża

#3 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 15:53

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Krótko mówią trzeba się jakoś zbliżyć :)
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#4 Share pelo111

pelo111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 16:19

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? @Yvwonne może w twoich stronach są jeszcze kobiety chętne na gospodarkę. W moich coraz częstszy jest widok gdzie nawet jak rolnik znajdzie żonę, to ona nie jest zainteresowana pracą męża.

#5 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 15 czerwiec 2014 - 16:30

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Witam:)
W Moich stronach własnie brak Panów <_<
Ale kobiet też brakuje mało która dziewczyna chce zostać na gospodarstwie, kurdę ja im się dziwię osobiscie uwielbiam tą prace, nie wyobrażam sobie życia bez tej pracy, bez tych zwierząt, bez tego poczucia niezależności i bezpieczeństwa :D
Tylko tak jak tu kolega wspomniał wyżej jest sporo Chłopaków tylko odległość jest spora ;)

#6 Share Krzysiek5121

Krzysiek5121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 16:33

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A dokładniej koleżanka Yvonne z jakich okolic?

#7 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Moi drodzy poznałam Tu wiele wspaniałych osób, z niektórymi utrzymuje kontakt do dziś. Bardzo fajny jest ten oto portal,na forum wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, samemu opisać czy pomóc komuś. Piszę to iż usuwam konto. Ci którzy chcą nadal utrzymywać ze mną kontakt, proszę o napisanie wiadomości-na pewno odpiszę. Pozdrawiam ;)

Napisany 15 czerwiec 2014 - 16:38

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Z Mazur -Krzysiek5121 :P Ale słuchajcie ..odległość..można popisać przecież ,potem spotkać się pare razy i w ten sposób się poznawać. Ludzie właśnie przemierzają bardzo duże odległości by znaleść tą druga połówkę i czasem nawet jest warto zarezykować. :)

#8 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 15 czerwiec 2014 - 16:41

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Oczywiście że odległość nie jest w dzisiejszych czasach przeszkodą ;)
Ważne by obydwie strony chciały pokonać tą odległość :rolleyes:

#9 Share Krzysiek5121

Krzysiek5121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 16:47

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Z Mazur -Krzysiek5121 :P Ale słuchajcie ..odległość..można popisać przecież ,potem spotkać się pare razy i w ten sposób się poznawać. Ludzie właśnie przemierzają bardzo duże odległości by znaleść tą druga połówkę i czasem nawet jest warto zarezykować. :)

HeHE to tak jak ja :D Myślę że jest wielu szukających tylko zajęci pracą i nie mają za wiele czasu na poszukiwania

#10 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 16:54

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Ooo tu się z Tobą Kasia22 w 100% zgadzam :)

Ale zawsze jakaś chwilka się znajdzie by usiąść spokojnie np.przed laptopem i poszukać :P Też pracuję na gospodarce i jakoś mam czas nawet te 30min by wejść i poszukać np. rolnika, który szuka kobiety na całe życie.

Jak się chce i się szuka to się znajdzie ..tylko trzeba chcieć i szukać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Krzysiek5121

Krzysiek5121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 17:28

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Chęci to ma większość, tylko nie każdy znajduje :)

#12 Share xDxbartekxx

xDxbartekxx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:uczę się za mechanika ale także kocham rolnictwo ;))

Napisany 15 czerwiec 2014 - 17:52

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? ja bym właśnie poszedl na gospodarkę bo swojego mam niecałe 6 ha a kocham rolnictwo ;))

#13 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:09

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Gdy są chęci wszystko w miarę możliwości można zrobić. Tylko naprawdę trzeba chcieć.

#14 Share Yvonne

Yvonne

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:16

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Zgodzę się corrado przykładem może też być ten program "Rolnik szuka żony" -jeśli się zgłosili,a też są rolnikami to muszą mieć lub MAJĄ czas na spotkania,randki z tymi kobietami i chęci. A niestety jak się czegoś chce to i trzeba potem o to dbać :P

#15 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:22

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jak to się mówi jak kto dba tak ma :) i to tak ze wszystkim jest. Nie dbasz nie masz. Kobietki nie wystarczy zdobyć i już. Potem o nią trzeba dbać zaskakiwać, słodkie słówka szeptać w uszko i kwiatuszki wręczyć czasem oraz ładne sexi ciuszki.

#16 Share michalzetor93

michalzetor93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:44

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Jeśli są dziewczyny chętne na gospodarkę to poproszę adres :P

#17 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:46

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Dokładnie jak wyzej napisane trzeba dbac. Checi sa tylko czasem z czasem kiepsko a doba krotka :wub:

#18 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:46

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Oj romantyczny jesteś :P i bezpośredni

#19 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:50

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? Kto nic nie ryzykuje ten nic nie ma

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:54

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak? A co wy na taki program Rolniczka szuka męża? jak myślicie znaleźliby się chętni?