Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

KaTirzynka    0

Też chciałam gdzieś na dożynki pojechać, ale skończyło się na całym dniu w łóżku - niby też fajnie, ale niestety z przeziębieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

W około tylko dożynki a u nas 10 ha pszenicy czarnej jak smoła stoi na polu pogoda popsuta no i kierowca kombajnu ( czyli ja :D ) aktualnie przebywa na zwolnieniu :lol:

A na przeziębienie to herbatka+ miód+ cytrynka i do ciepłego łóżka :D i powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Kilkanaście lat temu jechałem w nocy przez Bytom to miasto wygladało jak za horroru szaro buro i ponuro. Tak że jeśli będziesz miała okazje to uciekaj...... :D

Tylko czy Ślązaczka będzie chciała jakiegoś Gorola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaTirzynka    0

@OKEY bo Bytom to najbrzydsze miasto tutaj...

@Landfarmer - żebyś wiedział - to co w głowie się liczy :)

@Piotr3p - no to rehabilitacja...?

 

Jako dziecko każde wakacje i ferie spędzałam na warmińskiej wsi, do dziś chyba każdy urlop tam spędziłam...

Moim wielkim marzeniem jest wyjechać na stałe na wieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

KaTirzynka ja też mieszkam w woj Śląskim w pow lublinieckim z jakiego jesteś powiatu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Podobno ludzie ze wsi uciekają tak że zostaje dużo wolnego miejsca, więc łatwiej będzie spełnić Twoje marzenie ;) Tak że "Miejsca ci u nas pod dostatkiem " :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Piotrze gdzieś się doczytałam tutaj na forum,że ktoś dał CI "sprawdzony sposób" na Twój uraz...Proszę Cię, nie rób tego!

Musisz trochę odpocząć od pracy, ewentualnie jakieś leki przeciwzapalne i jak napisała koleżanka rehabilitacja, chociaż jakaś jakaś seria zabiegów czy coś.. Lecz to tylko moje zdanie :)

a co tam u Was?

Dawno mnie tu nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaTirzynka    0

@kapi123 Katowice

@OKEY wszystko fajnie - tylko jak znaleźć "ogarniętego" męża ?

Tam gdzie ja jeżdżę kawalerzy to pijaczyska... i tyle.

 

Ewa, a co Mu proponowali na ten uraz??

Aż się boję... Skoro prosisz, aby tego nie robił...

Masz rację, leki przeciwzapalne + rehabilitacja i odpoczynek od przeciążeń (wiem z doświadczenia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A Już dokładnie nie pamiętam, coś z jakimś potrząsaniem mi się kojarzy....a szukać nie będę.. ale nie było to zbyt dobre rozwiązanie...

.tak dawno mnie nie było że pewnie i tak wszystkiego nie przeczytałam :P A widzę że jeszcze jakieś nowe tematy sie zakładają,...heheh :P szkoda słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaTirzynka    0

Antyreklama wsi http://www.ipla.tv/C...k-1/vod-5601191 :D

Jeśli takich spotkałaś to wcale sie nie dziwie . Chociaż nie wrzucam wszystkich do jednego worka.

 

 

Szukać Katarzynko szukać ;) i każdy sposób jest dobry.

 

Zobaczymy czy rejestracja tu też jest dobrym sposobem :P

 

A Już dokładnie nie pamiętam, coś z jakimś potrząsaniem mi się kojarzy....a szukać nie będę.. ale nie było to zbyt dobre rozwiązanie...

No nie jest to dobry sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Drogie Panie!

Piotr3p ma swój rozumek i wie co robić :) . A po drugie jest pod bardzo dobrą opieką medyczną i uwierzcie mi nie ma się o co martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj