Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Pozwolisz że ja będe mówić po Imieniu :D

 

Właśnie zostaw dla Nas tą naleweczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

wbijajcie do mnie na aroniówkę, z miesiąc jeszcze bedzie wiśniówka a na jesieni nalewka ze śliwek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Peter, nie do końca zrozumiałeś, o co chodziło z Tym alter ego :D

Chodziło mi o ten właśnie utwór :D Namawiam do złego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Witajcie forumowicze - z chęcią poznam tutaj kogoś :)) Witaj Katarzynko ma ! ;*

 

 

Witam nową koleżankę :)

Widzę że coraz więcej dziewczyn przybywa na agrofoto i bardzo dobrze w końcu ten portal nie jest tylko dla facetów ale i dziewczyny mogą znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Ale się dzisiaj załatwiłem przy wymianie kosy w kombajnie nadciąłem palca wskazującego ( znajomy pociągnął za kose gdy palec był pomiędzy bagnetami ) tak że mam go teraz usztywnionego ;) ale 0,5 ha ukosiłem :D kobiety mdlały pod sklepem ( bo tam to się stało ) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Nie :lol: chciałem po pogotowie ( dla nich ) dzwonić ale powiedziały że przeżyją :lol: a ja pojechałem do szpitala ( samochodem ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Jakiś menel je ratował :lol: właścicielka sklepu pytała się kto do jasnej choinki mi na placu kurczaka zabijał :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

No wiesz! jak tak mogłeś pozwolić by menel je ratował...

One tak dla Ciebie padały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z palcem do szpitala poleciał zamiast panny i panie cucić usta usta robić skrapiać wodą skronie, palec nie zając nie ucieknie normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter855    0

Peter, nie do końca zrozumiałeś, o co chodziło z Tym alter ego :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=qOOxzJbSuac Chodziło mi o ten właśnie utwór :D Namawiam do złego ^^

 

 

No właśnie można to interpretować na wiele sposobów, ja zinterpretowałem właśnie tak i tak napisałem. ehhhh i po co te fochy... Nawet by mi przez myśl nie przyszło że prowadzicie życie w duecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

To były same 60 latki :lol:

 

@zetorlublin7341- A poleciałem z palcem ponieważ kość widziałem :D

@biała513- dla mnie pielęgniarki padały :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

No właśnie można to interpretować na wiele sposobów, ja zinterpretowałem właśnie tak i tak napisałem. ehhhh i po co te fochy... Nawet by mi przez myśl nie przyszło że prowadzicie życie w duecie.

 

 

 

 

Ależ jakie fochy ! Nie obrażaj mnie, nie mam 15 lat , by fochać się jak sfrustrowana nastolatka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam was wszystkich a zwłaszcza dziewczyny :)

Niedziela piękna za oknem to można popisać, umówić się no i może spotkać ? ;) jestem z okolic Częstochowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

@biała513- dla mnie pielęgniarki padały :lol:

Jak pielęgniarki były młode i fajne to trzeba było się za nie zabrać odpowiednio... ^^ No chyba, że były starsze i nieprzyjemne :wacko:

 

Co tu taka cisza dzisiaj wszyscy żniwują czy co? ;)

Ja już dawno po żniwach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

A u mnie przed niedzielą był deszcz i żniw jeszcze nie ma ale myślę że jak nie będzie deszczu to koło środy coś będę młócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj