Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Junkers    44

@Malgo i @Kasia dzieki za odpowiedzi, tak wiec trzeba bedzie sie bardziej zaangazowac :)

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

dużo gadania a w końcu żadna nie przyjedzie ha ha a tu na prawdę dużo wolnych facetów

 

@Malgo i @Kasia dzieki za odpowiedzi, tak wiec trzeba bedzie sie bardziej zaangazowac :)

mają rację, masz 23 to wydaje się że jest sporo młodsza a jak będziesz miał 30 lat to zaczniesz myśleć że mogłeś jakąś dwudziestkę wziąć za żonę ;) po 40 już będziesz myślał o 16-to latkach he he wiek rzecz względna. kolegi dziadek miał żonę 30 lat młodszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Darek to się zdziwisz będzie o Nas głośno :P

Ja się tam podrózy na drugi koniec Polski nie boję, a jeżeli można poznać kogoś fajnego dlaczego by nie ;) Zawsze mozemy się umówić wszyscy na kawę :D

 

Miłego Dnia Robaczki Moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Juz kilka razy dziewczyny z tego forum też mówiły ze chcą się spotkać jak zapytałem co z tym spotkaniem to nagle kontakt się urywał... taka kobieca logika dużo mówi mało robi :)

(oczywiście nie wrzucam wszystkich do tego samego worka) jak Kasia na polowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Junkers ja nie wiem co masz za dylemat jak panna fajna ;) Do roboty chłopie bo kto inny jeszcze sie znajdzie i bedziesz potem biadolił :P

 

Mietek ja tam nie wiem ale chyba bym sie troche bała jak Kasia bydło hoduje to Was na lasso połapie, spęta, wypali znamiona, kolczyki pozaklada i kółka w nos i do worka :P

Tylko się cieszyć ze już teraz się nie kastruje :P :blink:

 

Kasia jakby co to pomogę w łapaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

My tu jak rycerze wyzwaniu czola stawimy. A niech wie ze łatwo jej nie będzie. Trzeba sie troche podroczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

powiem wam że dużo wojów (rycerzy) z Waszych stron przyjeżdża na festiwal Słowian i Wikingów do Wolina i sporo z nich ma żony z moich stron :)

 

Nawet moja szwagierka porwana przez Wikinga mieszka teraz na mazurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Ja taki łatwy nie jestem także będzie musiała się trochę postarać :)

Rogów też nie mam także lasso nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

bo wiesz złapać byka za rogi to nie problem, problemem jest go dotrzymać i ujarzmić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mietek kobieta ta ma tą przewagę nad facetem że jak ją facet zobaczy to ona może go złapać ale za roga ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

witam, chwile mnie nie bylo problemy z netem, czekalem na serwis ale w koncu ile mozna czekac :rolleyes:

dziekuje za zaproszenie teraz bedzie ciezko moze troche pozniej cos wymyslimy

dla mnie Sęp to mimo wszystko piekny ptak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Bum Bum Bum :D

Mieciu już ja sobię poradzę :D Nie musisz mieć rogów by Cię złapać :D

Jak przyjedziemy z dziewczynami masz pierszeństwo zaklepane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ty lepiej mi podeślij na PW Jakie to okolice bym już się rozejrzała za noclegiem :D <w jedną noc nic nie upoluje> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj