Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Szymi40    1441

Ale ktoś na ten ,,dochód'' musi zapie...ać'' i samemu się nie da tak dłógo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Widzę Widzę właśnie ;)

Ale nie tylko ja wzbudziłam takie zainteresowanie :D

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ale ktoś na ten ,,dochód'' musi zapie...ać'' i samemu się nie da tak dłógo. :(

 

Ja na ten dochód muszę jak to określiłeś ... i rodzice pomogą w gospodarstwie a jak potrzeba to kogoś się zatrudnia w firmie radzę sobie jak na razie z kolegą.

 

Widzę Widzę właśnie ;)

Ale nie tylko ja wzbudziłam takie zainteresowanie :D

Dla równowagi też napiszę coś o Sobie ;)

22latka Woj.Wielkopolskie prowadzę sobie z rodzicami <rodzeństwem> gospodarstwo Rolne 42 Ha:

Ok 200 sztuk bydła :D nastawieni Jesteśmy na bydełko mleczne, lecz nie tylko

Uczę się na Inspektora ds Bezpieczenstwa Higieny Pracy :rolleyes: a od września Technik Rolnik idzie w ruch

cóz jeszcze mogę powiedzieć

Kocham Pracę ze zwierzętami

 

To koledzy musimy więcej informacji podać bo koleżanka nam tu jasno się opisała.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Glicer niestety siostry brak :P

 

Dobranoc:]

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dobranoc Kasiu :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Oczywiście ma tak się mówi, nie mówię że każdy facet tak traktuję kobietę tylko jako ''pracownika' ale widzę jak jest w moim rejonie <_<

Dobra rada zmień rejon :) u nas znowu na odwrót panie raczej nie garna się do pomocy w gospodarstwie wola w miescie ppracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku i ja coś dodam od siebie

24 l. Kończę studia , pracuję i prowadzę niewielkie gospodarstwo z rodzicami ( hodowla opasów ) woj. war-maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

mam takie dziwne wrazenie ze wszystko idzie w zlym kierunku

zaczynac pisac troche o sobie w nadziei ze znajdziecie dzewczyne/chlopaka podzielajacego wasze pasje i zainteresowania, co wydaje sie byc sensowne i logiczne

tymczasem zycie kpi z logiki, milosc funkcjonuje na innych zasadach, jak spotkasz swa milosc, ta/tego jedynego to wowczas jestes w stanie wszystko zostawic i isc w swiat za swa miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

To ja dodam coś od siebie -byłem z dziewczyną ponad 2 latka ,teraz jest w ciąży ale z innym taka to ci historia :-) Życie trzeba ułożyć sobie od nowa ;-).A więc drogie panie jeśli jest któraś zainteresowana kawalerem l 33 mieszkający w pd wielkopolski pow. Krotoszyn prowadzący gospodarstwo pisać pod nr gg 32323491

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Poznać dziś partnerkę do życia rodzinnego i spokojnie spać z nią to małorealne. A taką by za rolnika wyszła i pomagała chcąc jego dobra i firme chciała rozwijać a nie celowo zniszczyć za chwilę to już fantazja niemal. Dziś się liczy tylko kasa i seks jak śpiewa Rodowicz i nieważne za jaką cenę to osiągnie się. A im człowiek starszy, tym coraz trudniej nawet na stałą bliską znajomą od serca co nas będzie szanować i kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Wszystko pięknie ładnie ale np w Moich rejonach owszem są chłopacy ale Oni szukają nie dziewczyn a kobiet do pracy nie traktują ich jako dziewczyny tylko jak tanią siłę roboczą..

JA SOBIE tego nie wyobrazam że mam być na dyktando faceta, nosz kurde Kobieta też ma prawo coś do powiedzenia :P

 

 

Kochana kiedys podobnie napisalam tak.

 

*Ogladam taki program o rolnikach ale na zagranicznych kanalach.

 

Powiem tyle JEDNA WIELKA PORAZKA.

 

Bez urazy ze tak powiem ale powiem to co uslyszalam co w tym programie mowili rolnicy.

 

ROLNIK NIE SZUKA DZIEWCZYNY NA ZONE, TYLKO WOLA DO ROBOTY CO BEDZIE ZAPIERDZIELAC W OBORZE I W DOMU;

 

Na 80par co sie dobierali (a zawsze byl rolnik(czka) i 2kandydatow) to TYLKO i az TYLKO jedna para zostala razem i pobrali sie i mieli dzieci. Reszta sie rozeszla

 

Rolnicy szukali wola do roboty co bedzie ciagnikiem jezdzic, gnoj wywalac krowy doic itp. No i jeszcze chalupe osprzatac.

 

 

No w polsce kiedys ten program bedzie hitem, i sami zobaczycie czy to nie prawda *


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Citrus    0

Cześć, mam 24 lata jestem z woj, lubelskiego, nie jestem rolnikiem ale pracuję na gospodarstwie i mieszkam na wsi, i fakt faktem trudno tutaj kogoś poznać:/ Jestem w miarę ogarnięty, nie szukam kobiety do pracy ani żeby zrobić z niej kurę domową, wystarczy mi tych kilka które mam;p Nie jestem jakimś "fanatykiem rolnictwa" praca jak praca,

Jeśli znalazłaby się tutaj jakaś osoba płci przeciwnej która chciałaby kiedyś umówić się na kawę bądź lody, napisz:)

Edytowano przez Citrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4porucznik01    15

koleżanki i koledzy ten temat nie powinien się nazywać (Dziewczyna chce na gospodarkę -rolników chętnych brak ) ale bardziej by pasowała nazwa Kącik samotnych serc AgroFoto bo takiego tematu żeby każdy opisywał siebie jeszcze nie było . ale z mojej strony życzę wszystkim powodzenia i odszukania swojej drugiej połówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

kochani lepiej zap.... u siebie niż u kogoś :) i są dziewczyny ktore same bez przymuszania garna sie da roboty i to nawet do wywalania gnoju i jazdy ciągnikiem a i ze zbożem w żniwa potrafią sobie poradzić albo porod odebrać od krowy :P

wszystko zależy od wychowania i od tego czy ktoś kocha to co robi bo jak robi to z przymusu to niech innego zajęcia w życiu szuka :)

ja sobie nie wyobrażam żeby mi moj mąz zakazal coś robić bo nie dla kobiety i żebym w domu robiła :P oj oberwałoby mu się wtedy oberwało :P

życze wam powodzenia i żebyście też znależli swoje drugie połówki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Am święte słowa ;)

Jeżeli kobieta chce robić<jakąkolwiek > pracę na gospodarstwie to nie ma że to nie dla Niej, zawsze jak sobie nie będzie dawać radę to facet może pomóc :P

Ohhh porody są najcudowniejsze :D Ta rozmowa z przyszła mamą :P

 

A Tu chłopaki już o wyborach, wczoraj się pojawili na temacie, a dziś już żenić się chcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Po prostu szybko i na temat :) nie marnują czasu :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Banan zaraz kopnę cie w d*pę i to tak ze do sufitu podskoczysz, dziewczyno bodaj 200 raz mówię

szukam żony rozumiesz nie woła szukam kobiety do kochania szanowania noszenia na rękach która jak się uśmiechnie to wszystko będe mógł zrobić, mnie wół do roboty nie potrzebny. Nie wpierniczać facetów rolników do jednego worka naprawdę bo to diabelnie krzywdzące podejście do sprawy. Je żeli chce ciagnąć razem ten wózek ze mną nie zabronię jej ale orać nią nie będę naprawdę uwierzcie do cholery ze są normalni faceci na świecie. A tu znowu stereotypy ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

To będzie picie. Dla kobietek wino.:)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

A Dla Abstynentek sok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj