Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość   
Gość

To taka trzeba bardzo przekonywać do siebie ale się opłaci ^^ Widać lepiej nic nie mieć i mieć umysł spokojny i szacuek do siebie ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kochani panowie, są jeszcze takie "niewiasty" niezepsute przez współczesność i goliznę 21 wieku.

Chociaż ja to mam z kolei wrażenie, że już nie ma facetów co chcą zobaczyć w dziewczynie coś więcej niż tylko dekolt i tyłek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

też tak uważam że są takie anioły tylko często nieśmiałe i takie się ceni i nosi na rękach no chyba każdy facet by chciał taka ty nie chodzi o ty by była piękna itp

nie każdy patrzy na to czy cycki A, B cz C ważne żeby akceptować się na wzajem taki jakim się jest no przecież nie za cyce i tyłki kochamy kobiety chodź wiele kobiet tak myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Paola, myślę,że jedni psują drugich. Nie ważne, czy dziewczyny chłopaków czy odwrotnie. I wciąż są normalni ludzie, którzy szanują wartości podstawowe. Autorytet, prawość, uczciwość, wiedzę i umiejętności. Jednak ktoś musi dzieciakom tą wiedzę przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mietek86 - Był jeden co wydawał sie być inny ale w końcu sie okazało, że wolał imprezy i butelke od swojej dziewczyny. A jak ktoś ma na głowie gospodare i w dodatku jest tą słabą płcią to nie zawsze ma ochote i SIŁE balować (a lubi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Gdzieś na początku tematu, któraś z dziewczyn napisała, że wolałaby być sama niż pójść za kasą.

 

 

A to tylko KTORAS czy moze AZ TYLKO JEDNA?????? Myslalam ze wiecej ich bylo.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Hej. Paula glowa do góry. Sa i faceci sa i dziewczyny. Trzeba tylk chęci i trochę odwagi i zaczyna sie układać. Ja nie mam czasu klikać tu setki postów a mimo to kogoś z tego forum poznałem i zaczyna byc coraz bardziej sympatycznie. Jak bedzie dalej czas pokaże. Narazie moge powiedziec tylko tyle ze poznalem bardzo sympatyczna koleżankę i cos jest tego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Kochani panowie, są jeszcze takie "niewiasty" niezepsute przez współczesność i goliznę 21 wieku.

Chociaż ja to mam z kolei wrażenie, że już nie ma facetów co chcą zobaczyć w dziewczynie coś więcej niż tylko dekolt i tyłek:(

 

 

A byś się zdziwiła, chociaż to miły dodatek, lecz nie aż tak istotne dla wielu, znajomi takie zgrabniutkie brali na "jeden raz" a jak do ślubu szli z po prostu przeciętnymi.

Nie będę przekonywał że jest inaczej niż mówisz bo każdy ma swoje zdanie ale może za słabo poznajesz facetów lub trafiasz na tą gorszą część

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Paola wiem coś o tym i o związku i o pracy i też o imprezach najwyrażniej to nie był ten jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dzięki chłopcy, potraficie podnieść na duchu:) na swoją obrone mogę mieć jedynie to, że jak ktoś ciągle pechowo trafia to potem podchodzi do relacji damsko męskich fatalistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Mietek, prawda, ale to od ludzi zależy, czy będą jeść same ziemniaki, czy też dadzą d... i będą mieć kotleta. A wcześniej, czy później ten kotlet i tak w gardle stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Mnie też to forum podniosło na duchu po trudnych przejściach i teraz jest dobrze głowa do góry i przed siebie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

tylko nie popadać z jednej skrajności na drugą ważne by być sobą i cenić drugą osobę i to co się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Często bez dawania d...y można jeść cały czas królewskie uczty tylko trzeba odpowiednią osobę spotkać i chciec coś osiągnąć w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kurcze, gorszy dzień chyba mam bo marudze...

Wierze że tacy gdzieś są, ci zwykli, porządni i normalni, te przeciwieństwa obecnie lansowanego ideału mężczyzny. Tylko żeby takiego nie szukać za długo bo latka lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

oj paola jeszcze wiele życia przed tobą :) znajdzie się ktoś komu zawrócisz w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Paola masz Mietek86 mówi z sensem zagadajcie na pw, może kolejny romansik się nawiąże :)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A co Wy sie tak martwicie o te lata ze uciekaja????? Jestes mloda pracujesz i pomagasz na gospodarce, to jeszcze nie jestes uwiazana(y)

 

 

To i znajdz czas zeby sie wyrwac od tego gnoju i widel zeby i ludzi poznac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jestem tu od wczoraj a tu już takie propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Bo żadnej okazji nie można przegapić. Jak powiedziałaś jesteś tu nowa i nie o wszystkim wiesz.

Rolstudent wspomniał że zawarł interesującą znajomość, ja poznałem tu dziewczynę obecną swoją, jeszcze jedna osoba też miała odrobinę szczęścia (nie jestem upoważniony do ujawniania nicku), nigdy nie wiesz co i gdzie cię w życiu spotka

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

dla drugiej osoby zawszę się znajdzie czas jak zależy tej osobie na niej tylko chęć do życia potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj