Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

oj ludzie ludzie... głód w Afryce, choroby na świecie a Wy takie problemy macie (mamy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lina prosto odpalasz, sciągasz z podwoziówki skrzynię jedziesz na chłodnie kładziesz jedna na drugiej i tak czynność powtórzyć 400 razy, widzicie w tym coś skomplikowanego co, a jak dziewczyna mnie poprosi o wyczesanie włosów albo o pomalowanie paznokci i powie mi jak to co mam nie załapać o co chodzi B) Kasia nie denerwuj się, przepraszam że sie spytam co tam z moim mlekiem bo mi narobiliście smaka a u nas krowę spotkać to jak dziewczynę na gosp, żadnej nie ma :D Lina głód w Afryce jest bo się bambusom nie chce robić od tyle w temacie

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ja się wcale nie zdenerwowałam ;)

Moja Babcia zawsze powtarza; 'Głupich nie orzą, nie sieją sami się rodzą'' :P

Musisz poczekać do listopada, przywiozę Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Kasia22-ale to nie Kasia z PGR-u,rozumien wzrastającą energie młodości,jak zauwazyłas proszę o obiektywizm a Ty jesteś stronnicza,to już sobie chłopaki Twoją osobowość potrafią wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kasia trzymam za słowo naprawdę :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Glicer Ty umiesz czytać ze zrozumieniem???? Napisałeś ''Kaśka'' to Ci odpisałam że ''Kaśka'' to wołali za czasów PGR-ów!

Nie no nie Jest przypływ energii bo ja mimo młodego wieku znam życie na Wsi i wiem że nie czegoś takiego jak podział że kobieta się do pracy na gospodarstwie nie nadaje. Chyba Ty nie masz zielonego pojęcia o Tym!

Zatrzymałeś się w jakiejś epoce i tyle...

A Co masz na myśli że co że nie uważam tak w życiu codziennym, że tylko tak tu piszę żeby się pokazać czy co?

Słuchaj ja dowartościowania nie szukam...!

Dobra nie zaśmiecajmy tematu.... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

zapmniałem Kasiu22,skoro reprezentujesz az taki głod kogokolwiek na gospodarstwo to zawsze możesz się wybic w abstrakcyjnym programie który będzie emitowany w TV chyba,ale ty dziewucho masz swoją racje,problem z tym ze nie szanujesz innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

A Czy Ty w jakimś moim poście przeczytałeś że mam głód w poszukiwaniu kogoś??? Przeczytałeś to!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli Ty szukasz desperacko jakiejś niewolnicy to nie wrzucaj wszystkich do jednego worka w którym Ty sam się znajdujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chcesz to idz do programu czy ktoś Ci broni? Ale nie doradzaj mi co mam robić i gdzie mam kogoś poznawać!

Jesteś płytki masakra gdzie tacy ludzie się chowają to ja nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz co glicer powiem ci nie nawidze chamstwa ;[ , kobieta się realizuje ma głowę ma jaja większe niz ty człowieku ogarnia całość, hodowla i w ogóle, nie poddaje się to jest postawa do naśladowania, brakuje jej tylko faceta który by się nie bał a dzis trafic na takiego to trzeba mieć szczęście, w życiu bo jak by trafiła na ciebie to nie wróżę ci przyszłości. Zresztą człowieku ty sie zapisz bo ty mozesz sobie nikogo nie znaleźć bo ona napewno sobie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

oooooo Kasia22 to już chłopów u ciebe wiela :) ,prowokacji nie było a charakterek się ujawnia,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Kasiu, olej Glicera. On po prostu nie rozumie. Swoją drogą, to ciekawe jak duży wpływ na osobowość człowieka ma (może mieć) jego (jej) imię. Spotkałem w życiu kilka Katarzyn i w większości były to kobiety o silnej osobowości, gotowe porwać się na rzeczy, które były na pozór niewykonalne. Nie tylko porwać się, ale odnieść na tym polu sukces. Z rozwojem technologii, wiele prac "zarezerwowanych" dla mężczyzn jest z powodzeniem wykonywanych przez kobiety (przepraszam za truizm, ale dla niektórych to nowość). Siła fizyczna odgrywa coraz mniejszą rolę i nie ma w zasadzie branży, w której kobiety by się nie sprawdziły. To z kolei rodzi następny problem - dominacji. Silnym osobą trudniej jest znaleźć równorzędnego partnera, to wymaga pewnej dojrzałości, po obu stronach. Zyczę powodzenia, bo zasługujesz na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Glicer ale że czego nie możemy robić??? No czego????

Jezdzić kombajnem? Presować? wyrzucać obornika? odbierać porodu? razem z weterynarzem ''wkładać macicy''? czy kurna czego? Bo ja Cie nie ogarniam!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego Twoim zdaniem nie może kobieta robić tego co facet???

 

Kasiu widzę że podobne rzeczy zdarzała nam się robić, zwłaszcza, że ja mam tech. weterynaryjne skończone :P i

A tak ogólnie to pobieram Cię w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nikt z Nikim się nie kłócił ;) nie było z Kim nawet ;)

PiotrEco bardzo trafnie napisane ;)

i Dziękuję bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u nas też takich brak, naprawdę, co do imienia prawda, mam siostrę cioteczną Kasie i też walczy z warzywami na całego aż miło popatrzeć pracy dziewczyna się nie boii. katarzyna jedna prosba zaraź swoją postawą więcej niewiast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Kaska22-nie dokuczaj,a zrozumcie ze nie,ze nie może,tylko ja nie chce,byc może stać mnie na to żeby godnie zyc i utrzymać rodzine,wiec jeszcze raz podkreślam,gdyby moja partnerka nalegała a widziałbym ze by się przy tym spełniałazorganizowałbym co by tylko zechciała,najgorssze jak się słucha a nie czyta,sama pomysl Kasku co normalny człek pomyśli jak Ciebie jedno zdanie wyprowadza z równowagi,tos to choleryczka tak się zachowuje,to graniczy z bufoniastym cynizmem,ale poszukajmy wartości,heh kto się czubi.......itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nie oceniaj mnie!!!

Nic tak na prawdę o Mnie nie wiesz więc nie pisz mi tutaj że Jestem choleryczką, bo nią nie Jestem...

 

Tomku myślę że kobietki, które się tu znajdują nie muszę je niczym zarazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Co do imion - czytaliście co wasze imiona oznaczają i co jest charakterystyczne dla osób o takimi imieniu?

W moim przypadku sporo się zgadza. :D


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nie, nie czytałam nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj