Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

am1609    0

konteno ciężko znaleśc dziewczynę co z teściami chcialaby na gospodarce być ;) ja nigdy w życiu chociaż mam fajnych teściow to nie chcialabym żeby mi w gospodarce mieszali :P a probowali oj probowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A z teściami żyć to dało by rade bo część pola mam na siebie i widzę że rodzice mi się nie wcinają co mam robić siać ogólnie jest dobrze. A z resztą jak jej nie będzie pasowało w tym domu to się postawi drugi po co sobie problemy w życiu stwarzać. L:udzie a jeździł ktoś z was honkerem, albo starem 266 ten to już prawdziwa bestia, w strazy nowe many przy nim wysiadają nie ma takiego terenu gdzie by sie nie wspioł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Z tym mieszaniem się jest różnie nie raz to i sami rodzice mieszają nie trzeba teściów.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

@zetorlublin7341 o co chodzi z tymi pojazdami ? jak masz lejce kat.C to i masz fajowo bo możesz pośmigać (co daje ogrom frajdy i doświadczenia)

szkoda sprzęty o których tak chętnie wspominasz są już raczej przeżytkami, a do tego zbyt paliwożernymi by myśleć o ich zakupie i użytkowaniu na wsi (bo trzeba przyznać że przy dużym areale w wielu gospodarskich zastosowaniach byłyby pewnie strzałem w dyszkę) a na dodatek niewiele osób na wsi ma kat C by móc zrobić z tego użytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

wszystko zależy od charakteru teściów i rodzicow jedni się wtrącają i ma byc jak oni chcą i nie dają mlodym po swojemu żyć a inni rozumieją i jak mlodzi poproszą to zawsze są gotowi z pomocą

moi rodzice zawsze mnie wspierają, poradzą jak zapytam ale wszystkie decyzje podejmujemy z mężem bo to nasze życie

a teście nauczeni że ich jest święte i tak ma być i już nie raz nam mieszali chociaż mieli dobre chęci to nie rozumieją że to my decydujemy ;( przy remoncie domu to ich wygoniłam bo tak majstrom mieszali jaki podcień dachu ma być jak lukarny, podbitka itp. to im powiedzialam że dziękuję za radę ale to mój dom i ja tu będę mieszkać i nie mają się mieszac bo potem ludzie nie wiedzą kogo sluchać i jak robić a skoro to nasz dom my to finansujemy to ma być tak jak my chcemy

trochę się obrazili ale chyba w końcu do nich dotarlo że muszą nam pozwolić zyć po swojemu i już się tak nie wtrącają

 

konteno mimo tego że te auta to smoki paliwożerne to w naszej okolicy niejednemu życie uratowały jak w bagno powpadali z kosiarkami i wszędzie wjadą

a jak nie masz kat. C to polecam ci rownie paliwożernego UAZA maly ale też daje radę w terenie chociaż nie tak jak star :) i zawsze można mu gaz zalożyć albo silnik od marcedesa :)

 

dobra zmieńmy temat bo nas dziewczyny zaraz wygonią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jesli tylko do wyciagania ma sluzyc to lepiej zainwestowac w wyciagarke i kazdego sie poratuje. To co tam kobietki dzis robily niech powiedza na zmiane tematu. U mnie krowki wydojone nakarmione trawa przesycha na sianokiszonke.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

A Kobietki dziś bawiły się w malarstwo <bielenie oborki>, Mnie jeszcze czeka dojonko pięknych niewiast :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Mnie to czeka to malarstwo ale nie mogę się za to zabrać jak na razie. Trochę czasu brakuje. Dużo tych niewiast masz?

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Zawsze mogę pomóc :lol:

42 niewiasty B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Prawie jak u mnie :) dziękuję za zaoferowanie pomocy, może skorzystam :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Mnie ciekawi jedno - czemu Kasiu tak późno doicie? Doicie trzy razy dziennie czy jak? U mnie w całej okolicy jest tak że najdalej do 7 rano każdy już po dojeniu i wieczorem tak samo - do 19. Doi się w innych godzinach tylko jak późno wróci się do domu z pola, albo z wyjazdu gdzieś daleko w interesach, albo jak jest wesele to doi się wczesnym popołudniem.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Każdy ma swoje godziny dojenia. Ja doję rano o 5.30 i wieczorem o 17.30. Znajomy ma technikę że rano o 6.00 a wieczorem o 9.00


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nie, nie doimy 3 razy dziennie.

Jak większosc doimy dwa razy dziennie :D

Już kiedyś o tym pisałam, doimy dlatego żeby zachować taki sam odstęp czasowy rano jak i wieczorem.

Rano zaczynamy o 9 i wieczorem także, z tego wzgllędu że mamy pózno odbiór mleka i w innym wypadku nie zmieści Nam się wszystko :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Trzeba w większy zbiornik zainwestować :D żart. Mućki wygłaskane nie zestresowane to i wydajne jeszcze pewnie muzyki słuchają :P


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

To lipa. U mnie dzień się zaczyna od dojenia. Nawet śniadanie jest później. :lol:


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Trzeba wcześniej wstać i śniadanie zjeść :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Myślimy nad zainwestowaniem w zbiornik ;)

My zaczynamy dzień od wypchnięcia oborniczka, żeby laseczki po suchym sobie spacerowały do dojonka :P

Ja śniadanko mam o 11 :lol:

 

A Owszem moje laseczki czasem muzyczki słuchają, jeżeli jestem na oborce i coś robię to jak najbardziej :lol: wypieszczone są ze wszystkich stron :lol: :lol: :lol: B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ej zaprosilibyscie mnie ktoś na konsumpcję prawdziwego mleka, bo lubię strasznie bardziej niż piwo na jedno posiedzenie nieraz 1 litr, wymienię się na kwiatka albo teraz jóż bób ;) . Dlatego ja ze swoimi mam spokój, tata dziś tak kogo sobie przyprowadzisz z nią będziesz żył twoja sprawa, tylko myśl dobrze my ci pomożemy doradzimy ale wcinać sie nie zamierzamy, wasza praca wasze korzysci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U mnie również najpierw obornik potem dojenie i pasza muzyka jest na stałe tylko w nocy nie gra. Potem lecę załatwić co trzeba w firmie a potem to już zależy co dzień przyniesie :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Wstajemy o 4.30 i nawet przez myśl nie przejdzie, żeby do lodówki zajrzeć. Śniadanie jest najwcześniej po 7, ale przeważnie koło 8. Tak jesteśmy w domu przyzwyczajeni. Krówki najważniejsze. Tomek a jakie konkretnie lubisz? Prosto od krowy, schłodzone ze zbiornika, czy jakie? Ja dzień w dzień na kolację litr mleka wypijam :D


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15352

Ja nie mam krów, nawet 1 na mleko sobie. Wstaję 7 jem do oporu i idę dać świnkom, potem cały dzień lenistwo. Zimą o 15, latem o 17 znowu świnkom i znowu luz bo jak w przysłowiu samo rośnie. Sianokos nie mam. Posiać zebrać i leniuchować. Fajnie na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tworkowiak jak to jakie prosto od cyca jak mówię :D , z pianką mmm super. Ja też rano wstaję ale muszę zaraz zjeść śniadanie bo nie dałbym rady czekać dwie godziny :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Rolnik - wyczuwam ironię.

Tomek - Kasia zaraz będzie doić to Ci w szklankę z cyca naciągnie. :D


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Albo zazdrość w naszym kierunki bo my na swoim jesteśmy, nie. Kasia czekam na mleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj