Zaloguj się, aby obserwować  
Cuubs

Jaki pług do fendta 924

Polecane posty

Cuubs    1

Posiadam gleby cieżkie. teren średnio pofałdowany.

jaki pług powinnienem wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mozesz probowac 6-tke polzawieszana, ale mysle ze sam powinienes najlepiej wiedziec jaki sprzet dopasowac.

nikt z forum nie wie jakie u ciebie panuja warunki, co siejesz i wiele innych, ktorych w paru slowach nie da sie opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z 6 półzawieszaną by dał sobie rady... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuubs    1

chodziło mi bardziej o Marke? myślałem nad półzawieszaną 6 kverneland. Uprawiam: burak cukrowy, rzepak, pszenice, groch, kukurydze na ziarno, jęczmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do tej pory jakim pługiem orałeś? Czy sobie radził?... Jak Kverneland to bardzo dobra marka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Lemken też jest dobra firma


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I nie tylko. Dobre firmy to takie np. jak Vogel&Noot, Overum... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
chodziło mi bardziej o Marke? myślałem nad półzawieszaną 6 kverneland. Uprawiam: burak cukrowy, rzepak, pszenice, groch, kukurydze na ziarno, jęczmień.

marka tez nie jest najwazniejsza (jak widzisz inni uzytkownicy podali ci tylko ten jest dobry, pozniej dugi dopisal inna marke, trecie dwie i nic ci to nie daje!!!!)

jesli juz chcesz, aby ktos ci cos zasugerowal to musisz zrobic mu odpowiednie warunki, a ty nawet nie napisales czy sa kamienie czy tez nie, najwazniejsze to dobor wyposazenia, a nie kolorek ramy.

 

jak gleboko chcesz orac, na jaka szerokosc skiby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

wszystkie te marki wyzej są bdb wiec ja bym dobrał wyposazenie i zoriętował sie z ktorej marki bedzie najbardzej korzystna oferta


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil691    1

ja mam takie pytanie moze nie do tego tematu ale czy ja sie podkreci obroty w fendzie to czy silnik pracuje na nich caly czas nawet gdy nie jedzie, czy tylko w czasie jazdy ?(tak z ciekawosci pytam)aha i jeszcze jedno jak np gdzies jade na jakichś obrotach np 1800 i zwieksze je do 2000 to czy predkosc sie zmieni czy bede musial joystickiem ja zwiekszyc.i tak samo jak bym zmniejszyl obroty to czy ciagnik by zwolnil czy jechal by dalej ta sama predkoscia czy moze by sie zatrzymal :D

pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MaciejBJG
      Witam. Mam problem z niedziałającą regulacją kierownicy w fendt 926 2001r. Wymieniłem pompkę na nowy typ z odpowietrzeniem, niestety nadal nie działa. Zalałem ją gęstym płynem hydraulicznym, odpowietrzyłem (chyba poprawnie). Podobno położenie kierownicy podczas wlewania oleju ma znaczenie ponieważ w jednym wchodzi więcej oleju a w innym mniej. Proszę o pomoc.
    • Przez MaciejBJG
      Witam wszystkich czytelników. Przychodzę do was z prośbą a mianowicie czy jest ktoś w stanie rozkodować te błędy oraz podać ich wytłumaczenie. Chodzi o ciągnik Fendt Favorit 926 vario rok 2001. 
      A oto lista błędów:
      0.1.54
      A.1.24
      A.1.4B
      A.1.2B
      A.1.44
      A.1.14
      A.1.1A
      A.1.D6
      1.2.CA
      1.2.18
      1.2.A9
      1.2.B4
      1.2.1A
      4.1.50
       
      Z góry dziękuję za każdą pomocną informacje. Pozdrawiam Maciej.

       
    • Przez kubak
      Witam, posiadam Fendta 924 Vario z 2000r, potrzebowałbym do niego instrukcje obsługi, katalogi czesci, katalogi napraw, kody błedów itp. Posiada ktoś takie rzeczy lub wie kto takie ma? Pozdrawiam!
    • Przez Riczi198812
      Witam mam takie pytanko jak zmienić mile na kilometry w fendt  930 2005 rok na monitorze po prawej pokazuje mi kilometry A na tym na wprost mile tam gdzie obrotomierz
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj