Zaloguj się, aby obserwować  
tuning86

Gdzie znajde uzywany lub nowy blok jumz

Polecane posty

tuning86    0

Mam taki problem mój blok z koparki zostal z woda i wysadzilo korki, po wyjeciu tulei widac pekniecia miedzy nimi i dostaje sie woda do oleju. Z zewnatrz nie ma sladu zadnego. Gdzie moge dostac nowy lub uzywany blok moze ktos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,dawna tablica obecnie OLX, widziałem nawet całe silniki na sprzedaż :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

U niego mozna kupic za 2 tysiace bardzo dobry silnik tylko zakladac. Mozliwa tez wysylka.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubcio    0

Tablica (OLX.pl), allegro, albo podzwonić, popytać w sklepach internetowych. Złomy jak coś mają to najczęściej wystawiają na allegro, więc tam by była duża szansa dorwać, a internetowe sklepy rolnicze czasem mają różne cuda na stanie, a jak nie to zawsze mogą ściągnąć ;) A przynajmniej niektóre tak robią, z tego co wiem to np. Hurtownia Rolnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Majkelo
      Panowie potrzebuje skuter do ''zwiedzania'' , objeżdżania, kontrolowania pól .
      Poszukuje jakiejś firmy lub osoby prywatnej,z okolic Kutna, Łowicza, Zgierza, Uniejowa, która SPROWADZA takie rzeczy z ZACHODU (chińczyk absolutnie nie wchodzi w grę)
       
      Załączone zdjęcie dla uwagi.
       
       

    • Przez Michal44A
      Witam.Kupie blok silnika do ursusa c360 lub pasujacy od zetora z taka sama srednica tuleji.Blok nie moze miec pekniec.
    • Przez qwerty123
      Cześć
      Szukam  wszędzie nazwy tej części i ew gdzie dokupić całość lub zestaw naprawczy.Jest to część powiązana z hamulcami i powietrzem, leje mi się z niej płyn hamulcowy i niem mam przez to hamowania.Jedyne  symbole jakie znalazłem to tractor air  oraz 8 NA .Załączam zdjęcia.
      https://zapodaj.net/c345353498904.jpg.html
      https://zapodaj.net/db168a05ca25a.jpg.html
      https://zapodaj.net/cbc6ce365d7bc.jpg.htm
       
    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
    • Przez swiezak00
      Witam sprawa wygląda tak rozdzielacz wyzionoł ducha i co dalej?? Chodzi mi czy ktoś może robił już jakieś przeróbki stosując jakieś inne rozdzielacze zamiast orginału ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj