Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lolek112

lolek112

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 czerwiec 2014 - 20:26

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Cześć,
jestem dystrybutorem przydomowych oczyszczalni ścieków.
Działam jako firma Ekohouse :)
Chciałbym wam polecić moje przydomowe oczyszczalnie, a zarazem zapytać jak zapatrujecie się na takie nowinki technologiczne (co prawda nie jest to jakiś najnowszy temat jednak coraz więcej mówi się o ekologii i oszczędzaniu).
Zapewne łatwiej byłoby oczyszczać ścieki (a zapewne gospodarz ma ich troszeczkę więcej niż zwykły użytkownik 4 osobowej rodziny), a jeżeli wywozić szambo beczką raz czy nawet 2 w miesiącu :)
Taka znacząca oszczędność w waszym przypadku to naprawdę świetna sprawa.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany właśnie tematem takich przydomowych oczyszczalni ścieków to zapraszam do mojej strony:
http://ekohouse-oczyszczalnie.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przydomowe oczyszczalnie ścieków Dzisiaj, 01:26
  •  

#2 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 13 czerwiec 2014 - 21:20

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Osobiści korzystam z oczyszczalni przydomowej wykonanej w inny sposób niż Twoje. Ciekawa przydatna sprawa zwłaszcza teraz gdy coraz bardziej mówi się o tym aby ścieki były oddawane do oczyszczalni ścieków. Dzięki takim rozwiązaniom sami oczyszczamy ścieki i nie martwimy się o ich wywóz, zapłatę i pilnowanie faktur w razie kontroli. W dodatku mamy tą satysfakcję że choć trochę jesteśmy eko.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#3 Share lolek112

lolek112

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 14 czerwiec 2014 - 14:09

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Czyli rozumiem, że jesteś zadowolonym użytkownikiem takowej oczyszczalni ścieków, a więc rozumiem, ze chętnie byś polecił takową przydomową oczyszczalnie każdemu innemu :)
hehe no to super - zapewne taka oczyszczalnia innej firmy wcale nie musi być gorsza od tej co ja oferuje (no z tym, że akurat moje to naprawdę solidny produkt :P ) :)

Dokładnie głównie chodzi o fakt, że nie ma zmartwień o pilnowanie faktur, jesteśmy eco i co najważniejsze można na taką oczyszczalnie dostać dofinansowanie z Gminnego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub funduszy strukturalnych Unii Europejskiej - głównie z programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

#4 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 15:14

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tak, jestem zadowolony i oczywiście nie kwestionuję że Twoje są gorsze :P . Dofinansowanie dostałem bez problemu w sumie pewnie bym nie wiedział ale ludzie z gminy jeździli i promowali to więc myślę czemu nie. Ta którą ja ma jest innej konstrukcji niż Twoja bo jest na wierzchu więc woda z oczyszczalni też jest w formie małego oczka wodnego w którym pływają rybki :)
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share KamilBrz

KamilBrz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 23 październik 2014 - 10:50

Pochodze ze Śląska, też planujemy inwestycje w przydomową oczyszczalnie ścieków. Jakie mogą być koszta tego przedsięwzięcia? Czy ktoś daje dofinansowanie na tego typu rzeczy? Czy jest wydajna ? Musi obsłużyć 6 domowników.

#6 Share KajaMetrowska

KajaMetrowska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 23 październik 2014 - 11:09

Proponuje zorientować się tutaj:

http://megakan-bud.pl/

Firma aktualnie działa na terenie południowej Polski i zajmuje się sprzedażą biologicznych oczyszczalni ścieków. Oczywiście można sobie u nich również zamówić montaż.

Powinni również załatwić dla Ciebie wszystkie formalności ( a z tym to czasami samemu bardzo ciężko jest sobie poradzić - niestety ale dokumentacja zawsze może być problemem, szczególnie kiedy ktoś nie orientuje się za bardzo w temacie).

Pozdrawiam. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share lolek112

lolek112

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 14:51

Pochodze ze Śląska, też planujemy inwestycje w przydomową oczyszczalnie ścieków. Jakie mogą być koszta tego przedsięwzięcia? Czy ktoś daje dofinansowanie na tego typu rzeczy? Czy jest wydajna ? Musi obsłużyć 6 domowników.

jeśli szukasz dla 6 os to zobacz tutaj http://www.ekohouse-...-1-15-osob.html typu VH6 a jeśli chodzi o dofinansowania itp to wejdź sobie w dział porady i wszystkiego się dowiesz.

Dodaj odpowiedź