Skocz do zawartości

Zdjęcie

uruchamianie niezależnego WOM

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Joskin

Joskin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 czerwiec 2014 - 20:04

uruchamianie niezależnego WOM witam, mam taki mały problem w swoim zetorze 5211, mianowicie gdy chcę uruchomić rozrzutnik aby pracował na biegu jałowym to próbując wrzucić dźwignię do góry na pozycję pracy niezależnej to strasznie "chrupie" a dźwigni za nic nie da się przestawić. Przestawiając dźwignie w tryb zależny (dzwignia do siebie) to nie ma zadnych problemow, podczas jazdy wszystko działa prawidłowo, ale ja potrzebuje, aby rozrzutnik pracował w miejscu. Dodam, że po zdjęciu przekaznika tryb niezależny włącza się normalnie i WOM obraca się. Dopiero po podpięciu przekaznika zaczyna sie chrupanie. przy wylaczonym silniku rowniez da sie bez oporu przestawic dzwignie w tryb niezalezny, ale jednak wolalem nie ryzykowac z takim eksperymentem wlaczajac silnik przy takim ustawieniu dzwigni. Czy to jest wina sprzegla, czy czegos innego?

podsumowujac:
- bez podpietego przekaznika dzwignie mozna ustawic bez problemow w kazdej pozycji i WOM obraca sie
- z podpietym przekaznikiem mozna wlaczyc tylko WOM, ktory dziala podczas jazdy
- z podpietym przekaznikiem nie mozna ustawic trybu niezaleznego, poniewaz dzwignia stawia opor a sprzeglo glosno chrupie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
uruchamianie niezależnego WOM Dzisiaj, 09:32
  •  

#2 Share Fircyk81

Fircyk81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 13 czerwiec 2014 - 20:10

uruchamianie niezależnego WOM Spróbuj na wolnych obrotach ,albo zaciągnij sprzęgło 2go stopnia...

#3 Share romekspodsieradza

romekspodsieradza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 12:58

uruchamianie niezależnego WOM Prawdopodobnie nie załancza się sprzęgło od wałka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share dawid2m

dawid2m

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów
  • Zainteresowania:Mechanika rolnicza, silniki i skrzynie biegów ciągników rolniczych

Napisany 31 lipiec 2014 - 20:23

uruchamianie niezależnego WOM kolego masz sprzęgło wom na linke z lewej strony obok ręcznego?jesli masz to musisz go uzyc przy właczaniu przekażnika a jeżeli go niemasz to musisz wyregulować sprzęgło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Zetor-Team-7711

Zetor-Team-7711

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 23 wrzesień 2014 - 14:50

uruchamianie niezależnego WOM

Najlepiej jak bys nagrał filmik i mi wysłał na pw bo ostatnio robiłem kompletny remot skrzyni biegów u siebie w zetorze 7711 i trochę się orientuję w tych sprawach :)