Skocz do zawartości

Zdjęcie

Młody Rolnik - Wykształcenie

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kretORG

kretORG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 czerwiec 2014 - 19:36

Młody Rolnik - Wykształcenie Witam. Czy Inżynier Architektury Krajobrazu może starać się o Młodego rolnika czy musi zrobic dodatkowe wykształecenie? (kurs rolniczy)?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Młody Rolnik - Wykształcenie Dzisiaj, 18:12
  •  

#2 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1130 postów

Napisany 13 czerwiec 2014 - 21:47

Młody Rolnik - Wykształcenie Ludzie wy wszyscy sr**zki dostaniecie od tego naboru :o Raptem tylu mlodych rolników się znalazło, którzy gotowi są zaczynać nawet od zera (pasja, zamiłowanie od dziecka) Ha Ha :)

Wystarczy na forum prześledzić nowe tematy, bądź w temacie "MR nowe zasady" się rozejrzeć, normalnie cód :D Kiedyś kobiety na traktory, teraz mieszczuchy na wieś bo kasa do szarpnięcia, ajj...

Ps. @kretORG żebyś nie czuł się urażony ta wypowiedź nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie...
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#3 Share antoni1

antoni1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 19:43

Młody Rolnik - Wykształcenie jadę czasami po wsi i jest tam bardzo dobrze i bogato i ja tak też chcę a to jest okazja skierowana do wszystkich co chcą spróbować pracować na roli a po 5latach podjąć decyzję w którą stronę

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 15 czerwiec 2014 - 21:08

Młody Rolnik - Wykształcenie To weź się do roboty i działaj. Z nieba nic Ci nie spadnie.

#5 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1130 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 22:48

jadę czasami po wsi i jest tam bardzo dobrze i bogato i ja tak też chcę a to jest okazja skierowana do wszystkich co chcą spróbować pracować na roli a po 5latach podjąć decyzję w którą stronę

Jest tam dobrze i bogato :P Facet oogarnij się myślisz że w rok czy pięć dorobisz się bogactwa od zera?? Powodzenia :)

antoni1

Użytkownik

Napisany Dzisiaj, 13:56
a czy na młodego rolnika możno ziemię wydzierżawić od sąsiada np. na 5 lat lub na 10 lat chodzi tylko by wziąć dofinansowanie i podzielić się

Powiesz że to pasja??
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#6 Share antoni1

antoni1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 11:37

Młody Rolnik - Wykształcenie a 100 tys to jest kupa pieniedzy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Olo21

Olo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 21:13

a 100 tys to jest kupa pieniedzy

kupa pieniedzy ale jak przyjdzie cos kupic nowego to jak sie ma zaczynac od poczatku to lepiej nie zaczynac. Ten kto na kase poleci i z doskoku chce te 100tys wylapac i sie nie zna to bardzo sie moze przerobic bo od zera zaczynac to przypał bo albo mozna maly ciagnik albo troche sprzetu kupichyba ze sprzet nowy jakis drobny a ciagnik uzywke... ale zacznijmy od tego ze zeby przejsc to trzeba miec ziemie........na szczescie

Edytowany przez Olo21, 10 lipiec 2014 - 21:22.

#8 Share ssman7

ssman7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 16:31

Młody Rolnik - Wykształcenie Z jednej strony kupa z drugiej już nie...
i rzucać się na to tylko po to aby skręcić dla siebie 30 patyków (bo resztę czy chce czy nie to musi wydać na sprawy typowo rolne hehe) to głupota

#9 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 sierpień 2014 - 21:19

Ludzie wy wszyscy sr**zki dostaniecie od tego naboru :o Raptem tylu mlodych rolników się znalazło, którzy gotowi są zaczynać nawet od zera (pasja, zamiłowanie od dziecka) Ha Ha :)

Wystarczy na forum prześledzić nowe tematy, bądź w temacie "MR nowe zasady" się rozejrzeć, normalnie cud :D Kiedyś kobiety na traktory, teraz mieszczuchy na wieś bo kasa do szarpnięcia, ajj...

Ps. @kretORG żebyś nie czuł się urażony ta wypowiedź nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie...

nie dokońca masz racje przecież 70 tys trzeba przeznaczyć na inwestycje chyba że coś zakombinujesz.... chyba że ci "zieloni" co im się udało wydadzą pieniądze a za 3 lata wezwą ich co za to kupiłeś :)

#10 Share zanetabagier

zanetabagier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:książki, podróże, zgłębianie tajnik rolnictwa(dopiero od 8 lat mieszkam na wsi) jestem bitym mieszczuchem :)urodziłam się i wychowałam w mieście :)

Napisany 17 wrzesień 2014 - 12:18

Ha ha bardzo przepraszam ale ludzie z miasta nie mają zielonego pojęcia o życiu na wsi ile jest pracy, taka kasa jest bardzo kusząca ale bardzo szybko się upłynni i co dalej??? Czy się ktoś nad tym zastanowił? Chyba nie bardzo?? Ja mam niestety porównanie miasto - wieś albo jak kto woli wieś - miasto i szczerze nieraz mam ochotę wróciić do miasta bo po prostu jest naprawdę bardzo ciężko zwłaszcza wiosna-lato-jesień no a zimą to wcale lepiej nie ma zamiast poleżeć pod kołderką to trzeba wstać i bydło nakarmić, wydoić i ogarnąć wszystko a o tv i rozrywkach to można zapomnieć :/

Edytowany przez zanetabagier, 17 wrzesień 2014 - 13:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kostuch88

kostuch88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 04 luty 2016 - 11:36

Młody Rolnik - Wykształcenie www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/uwaga-mlodzi-rolnicy