Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siewnik Unia Poznaniak

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Sunf

Sunf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 13 czerwiec 2014 - 19:12

Siewnik Unia Poznaniak Potrzebuje jakiegos pomysłu na zamontowanie sciezek przedwschodowych do nowego siewnika Unii Poznaniaka, posiadam elektryczne sciezki . sieje rzepak oz wiec cos z przedwschodowych sciezek by sie przydalo.

druga sprawa czy ktos sial w/w siewnikiem rzepak na 40/45 cm ?

robiac sciezki od prawej strony wyznaczam raz kolo razu a jak juz sie pole konczy powinienem wyznaczyc od lewej strony przejazdy na szerokosc opryskiwacza ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siewnik Unia Poznaniak Dzisiaj, 06:12
  •  

#2 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 13 czerwiec 2014 - 19:19

Siewnik Unia Poznaniak Na zagarniaczu zamontuj na ruchowym ramieniu oś z jakimiś kołami. Kup mocny siłownik elektryczny i zamontuj go tak aby unosił oś a w czasie tworzenia ścieżki dociskał koła do ziemi. Taki siłownik można podłączyć pod przycisk od siłownika elektrycznego montowanego oryginalnie w siewniku i jednym przyciskiem załączasz dwa siłowniki.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Sunf

Sunf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 13 czerwiec 2014 - 19:53

Siewnik Unia Poznaniak a mozesz mi jakies przykladowe na necie podac? lub jakies zdjecia ,

mi to bedzie tylko potrzebne do rzepaku wiec nie bede kombinowal w podlaczanie tylko recznie tylko nie mam pomyslu jakie kolka dac lub na czym umocowac

Edytowany przez Sunf, 13 czerwiec 2014 - 21:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 14 czerwiec 2014 - 20:41

Siewnik Unia Poznaniak Niestety nie widziałem zdjęć czegoś takiego, to mój pomysł. Kiedyś w RPT było zdjęcie jak ktoś robił ścieżki przedwschodowe w rzepaku jeżdżąc po prostu drugim ciągnikiem zaraz za siewnikiem w trakcie tworzenia ścieżki. No to takie ślady można zrobić taniej i szybciej. Sam chce to tak zrobić u siebie.
Co do kół proponował bym np koła dojazdowe od samochodów osobowych ale mogą być też zwykłe. Jak będzie dobrze doprawione pole i dobry docisk kół do ziemi powinno ładnie widać ślad.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Dodaj odpowiedź