Lotranos

Jaka prasa do 22 tys. Sipma, New Holland, John Deere ....

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lotranos    0

Witam ,mam zamiar kupić prasę . Do wydania mam 22 tys chyba ze coś teściowa dorzuci :D. Mam około 20 ha, zastanawiam się nad prasą New Holland ale słyszałem ze mają łożyska w calach :/ , za kupnem sipmy tez raczej nie jestem bo słyszałem ,ze te co na sprzedaż to mają wyżyłowane łańcuchy a one są dosyć drogie. W ogóle nie znam się ,która była by najlepsza ?? Jeśli możecie coś polecić to słucham uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Co będziesz nią prasował? Sianokiszonkę, słomę, siano czy wszystko po trochu? Jaki ciągnik będzie z nią współpracował? Jeśli głównie sianokiszonka to polecił bym Ci Claas Rollant 44 prasa walcował prosta jak cep w budowie jak i naprawie wszystko zrobisz sam. Sam taką miałem więc wiem co mówię. Jak więcej chcesz wiedzieć pisz na prv. opowiem o wszystkim.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

Ja polecam coś z John Deer-a. Pasówke w dobrym stanie kupisz w tej cenie.


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotranos    0

Słomę i trochę siana, mam Zetora 8145 80 KM. Najbardziej jestem zainteresowany pasówką ale jeszcze nie wiem jaką \??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Więc jak sianokiszonki nie robisz to też polecam JD model 550 wyrwiesz w dobrym stanie za tą kwotę.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Wiesz co ma pasówka do siebie? Na początku trzeba wolniutko jechać zeby zaczęło kręcić rolkę a potem dopiero szybciej, wiele osób ma z tym problemy bo np długie siano powoduje zapychanie w początkowej fazie. Odradzam pasówkę, proponuje KRONE KR 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioman18    67

pierwsze słyszę że trzeba wolno zaczynać, sam posiadam nh 644, i nie mam do niej żadnej zarzutów. szukaj z siatką, wtedy na polu szybciej idzie robota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Może nie w temacie ale zapytam bo kolega wyżej podał link do NH możecie powiedzieć co powoduję że te prasy są w porównaniu do innych tańsze? Planuję kupić jeszcze jedną prasę i zastanawiam się nada takimi.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Claas Rolland 250 RC czy Variant 180, JD 592, DF 4.90 kilka modeli i porównując je rocznikowo i wyposażeniowo do NH są zauważalnie droższe.

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioman18    67

wydaje mi sie że te modele które podałeś są poprostu nowszymi modelami, powinieneś je porównać np do new hollanda br 750, a nie do 658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja nie porównuje ich absolutnie do modelu 658 napisałem że porównuje rocznikowo i wyposażeniowo do NH czyli tamte modele i NH rok np. 2004.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio35    1

witam

Co sądzicie o prasie Greenland rf120 rotor chce do ogólnego stosowania kiszonka siano słoma tak po 100 sztuk w sezonie współpraca z Case 80 KM. Podoba mi się bo ma małe gabaryty i podobno prosta konstrukcja. Na co zwrócić uwagę w tym modelu przy zakupie?wiadomo na koła i łańcuchy. czy podbierak 1.8m będzie dobry?

Proszę o pomoc użytkowników tej maszyny lub podobnych bo Detuz Fachr jest podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez bialy1989
      Witam. Poszukuję kogoś kto podłączy mi antenę Star fire 3000 jako antenę wysyłającą sygnał rtk na moim budynku. Chodzi też o zrobienie wiązki zasilajacej. Temat jest pilny bo wiosna się zbliża a gość który miał to zrobić nie odbiera telefonu. Pokryje koszty dojazdu,miejscowość Kowalewo Pomorskie. Pozdrawiam
    • Przez rolnikokos
      Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników tych pras. Jakie są jej zalety i wady? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej prasy? Miałaby docelowo chodzić w zestawie z new Hollandem T4 85km czy ciągnik da sobie z nią radę? Będzie prasować słomę, siano i sianokiszonkę. Dzięki mile za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez seba836
      Rozleciało mi się orginalne radyjko w jelonku i myślę jakie kupić, co polecacie czy pierwsze lepsze. Chyba wszystkie będą pasowały czy nie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj