Skocz do zawartości

Zdjęcie

rolnikon.pl

40 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kendzior15

kendzior15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 13 czerwiec 2014 - 08:02

rolnikon.pl na początku prosze administracje o nie kasowanie tematu bo nie ma on na celu promowania strony
Panowie wiecie może coś na temat tego programu używacie go wasi znajomi ? Wygląda całkiem ciekawie i może w miare ułatwić papierkowej roboty co o tym sądzicie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rolnikon.pl Dzisiaj, 04:52
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 czerwiec 2014 - 13:07

rolnikon.pl Napisz coś więcej o tym programie co on umożliwia ???

#3 Share kendzior15

kendzior15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 13 czerwiec 2014 - 19:53

rolnikon.pl zobacz sobie na ich stronie mają tam taką pokazówke wygląda całkiem ciekawie szkoda że nikt z obecnych z tego nie korzysta ciekawe ile zechcą sobie za rok za te ich doradztwo

#4 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 13 czerwiec 2014 - 20:42

rolnikon.pl Zarejstrowalem sie juz ale mam problem z kompem. Musze przyznac ze od samego poczatku mi sie spodobał. Na pierwszy zyt oka program dopracowany

#5 Share kendzior15

kendzior15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 14 czerwiec 2014 - 07:31

rolnikon.pl a jakie koszta roczne wychodzą ?

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 czerwiec 2014 - 07:54

rolnikon.pl No ja też już się zarejestrowałem i szczerze jakoś mi nie przypadł do gustu niestety. Czcionka nie jest wyraźna i w ogóle te opcje dziwaczne a do tego piszą, że dane bezpieczne a kto wie jak to może być... chyba nie będzie to udany projekt ;/

#7 Share MacPaw

MacPaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 14 czerwiec 2014 - 11:37

rolnikon.pl Witam,
Wg. Mnie jest to ciekawy projekt i do tego polski ! Jest pare szczegółów do dopracowania ale kierunek jest jak najbardziej sluszny. Dodam tylko, że aplikacja jest nadal rozwijana i chyba to nie jest wersja koncowa za ktora bedzie sie placic wiec jeszcze wiele modernizacji i udogodnien przed nami. Na dzien dzisiejszy aplikacja na pewno w duzej mierze ulatwia cala papierkologię dla hodujacych bydło i trzodę. Ja widziałbym tam bardziej rozbudowany moduł nawożenia i upraw bo tym sie akurat zajmuję.
I myślę, że właśnie takich opinii potrzebują żeby rozwijać swoją apkę tak aby dopasować do naszych potrzeb.
A jeśli chodzi o koszta to myślę, że wolę zapłacic i się nie martwić np. Zapamiętywaniem ile oprysku dałem, gdzie i kiedy.
Jestem pozytywnie nastawiony do tej apki ale wiadomo oni dopiero zaczynaja wiec duzo pracy jeszcze przed nimi ale i przed nami młodymi jeśli chcemy mieć dopracowany produkt to musimy dać im wsparcie i wskazówki.

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2014 - 09:37

rolnikon.pl Bardzo dziękujemy za dostrzeżenie naszej aplikacji w sieci :) Jest nam bardzo miło, że wyrażacie zainteresowanie tą tematyką. Gorąco zachęcamy do testowania systemu i przesyłania wszelkich możliwych uwag i wskazówek - tak, jak napisał MacPaw - przed nami jeszcze sporo pracy, ale mamy nadzieję, że z Waszą pomocą razem stworzymy naprawdę ciekawe narzędzie.

Chcielibyśmy jeszcze odnieść się do wpisu użytkownika Frytek:

a do tego piszą, że dane bezpieczne a kto wie jak to może być

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zabezpieczyć Państwa dane i zapewnić ich maksymalną ochronę. W trakcie przesyłania danych ich bezpieczeństwo zapewnia wprowadzony certyfikat SLL, który zabezpiecza połączenie. Same dane, które przechowywane są w koncie użytkownika, dostępnie są wyłącznie do jego dyspozycji. Zastosowane szyfrowanie danych powoduje, iż nikt poza wprowadzającym je użytkownikiem, nie ma do nich dostępu – nawet obsługa systemu RolnikON. Sama baza danych użytkowników jest zarejestrowana w GIODO, co wymusza na nas stosowanie wysokich standardów bezpieczeństwa. Również nasi partnerzy – między innymi Krajowa Rada Izb Rolniczych – nie pozwoliliby sobie na promowanie narzędzi, które mogą być niebezpieczne dla ich użytkowników.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania - piszcie :)

#9 Share kusaska

kusaska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 21:56

rolnikon.pl Tylko jedno pytanko - ile nas to będzie kosztowało? :)

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 czerwiec 2014 - 12:57

rolnikon.pl

Tylko jedno pytanko - ile nas to będzie kosztowało? :)

Do 1 października dostęp jest całkowicie darmowy. Po tym terminie wprowadzone zostaną niewielkie opłaty - 15 zł miesięcznie standardowej opłaty za dostęp. Pozwoli to nam dalej rozwijać i rozszerzać funkcjonalności systemu - chcielibyśmy móc zawsze dostosowywać się do Waszych potrzeb.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kusaska

kusaska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 13:26

rolnikon.pl Dziękuję za odpowiedź ;)

#12 Share JanIno

JanIno

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 czerwiec 2014 - 13:40

rolnikon.pl Jak za 15 to można trochę popróbować - po pierwszym wejściu stronka wygląda fajnie i ma sporo funkcji. Po jakichś dłuższych testach postaram się wrzucić tu jakąś recenzję większą, może komuś to pomoże

#13 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 12:59

rolnikon.pl Również przetestuje, jak na razie tylko z ciekawości, zobaczymy czym to się je.

#14 Share JanIno

JanIno

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 11:21

rolnikon.pl Obiecałem, to i piszę

Siedzę już trochę w tym rolnikonie i ciągle mnie zaskakuje - okazuje się że to całkiem duży program z całą masą rzeczy które można w nim robić. Jak na razie głównie korzystałem z historii na polach i z takiego czegoś do robienia rejestru użycia środków chemicznych na polach - a taki rejestr to już teraz przecież trzeba prowadzić. Jak na razie super, nie muszę o niczym pamiętać i trzymać kartek z tabelką w segregatorze - nawet mogę sobie wydrukować to z rolnikona. Widzę tam też dużo funkcji dla hodowców, chociaż to trochę nie moja działka - ale podobno rejestr bydła można u tam prowadzić i nawet wszystko działa zgodnie z wymogami (kolega miał kontrolę i było ok, aż się dziwili że ma taki program do tego).

widziałem, że cena od października ma być 15 miesięcznie - nie wiem jak dla was, ale mi to pasuje, ciekawe cy będzie jakaś zniżka jakbym rocznie chciał zapłacić

generalnie - jak na razie polecam, widać, że jeszcze pracują nad szczegółami, ale już trochę fajnych rzeczy jest - ostatnio zacząłem dostawać jakieś smsy z info o zagrożeniach szkodnikami na moich polach - niby nic, a cieszy :) czasem jeszcze coś się przywiesi, no ale to jak na razie zdażyło mi się ze 2 razy i jak napisałem do nich, że coś mi nie działało to od razu ogarneli i za chwilę było dobrze, wiec nie moge narzekac

pozdrawiam wszystkich! a rolnikonowi życze powodzenia

#15 Share Luba

Luba

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 październik 2014 - 20:53

rolnikon.pl

agroewidencja.pl jest całkowicie darmowa a posiada bardzo podobne funkcjonalności

#16 Share wojtek12345

wojtek12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 13:08

rolnikon.pl dla mnie program bez sensu xd

#17 Share MarekS21

MarekS21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 10 grudzień 2014 - 14:11

rolnikon.pl

No i korzystał ktoś? możecie się wypowiedzieć jakie macie zdanie na temat tego programu?

#18 Share Dawidk21

Dawidk21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 12 grudzień 2014 - 14:07

rolnikon.pl

Nie mogę się zgodzić z przedmówcami, sprawdzam go od miesiąca i mi odpowiada. wszystko jest dobrze rozmieszczone i nie trzeba niewiadomo jakiej wiedzy żeby go obsłużyć a ułatwia prowadzenie gospodarstwa, mi przynajmniej uporządkował dokumentacje do arimr.

#19 Share RobertIwanski87

RobertIwanski87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 15 grudzień 2014 - 17:43

rolnikon.pl

Wg mnie spoko program, nie ma się do czego przyczepić. W miarę intuicyjny. Dla osób które szukają ułatwienia w pracy myślę że wystarczy i za rozsądną cenę. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 17 grudzień 2014 - 01:13

rolnikon.pl

szkoda kasy. poza tym autor/autorzy w beznadziejny sposób wciskają go wszędzie - m.in. tu na forum (np boty powyżej)

Edytowany przez ziomster, 17 grudzień 2014 - 01:15.

Dodaj odpowiedź