Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JOHN1993DEERE

JOHN1993DEERE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 10:13

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 Witam. Tak jak w temacie. W skrzynce z bezpiecznikami strasznie gotują sie przekażniki. Chodzi mi o rząd 3 przekażników z lewej strony pionowych i 4 przekażników od rewersu z prawej strony na dole poziomych. Po około godzinie pracy w tych upałach rozłącza mi obrotomierz oraz wyświetlacz środkowy, natomiast czasami po 2-3 godzinach zaczyna nawet pikać rewers i jest w stanie na chwile rozłaczyć jazde, po czym trzeba ustawićna N i właczyć jeszcze raz.
Ciągnik posiada rewers elektrohydrauliczny przy kierownicy, który jest zmieniony na nowy.
Jeśli ma ktoś ma jakieś domysły co może mu być czekam na rady.
Nie wiem czy to możkliwe ale jakoś męczy mnie regulator napiecia w alternatorze ale ładowanie niby jest dobre, musiałbym sprawdzić najwyzej jakimś czujnikiem ile faktycznie ładuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 Dzisiaj, 20:01
  •  

#2 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 12 czerwiec 2014 - 10:19

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 Trzeba zrobić im chłodzenie, bo optymalna praca pstryczków elektryczków to +- 20*C. W upałach jak i w dużych mrozach elektryka głupieje.

#3 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 17:55

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 Ty przy normalnej temperaturze pieprzysz głupoty a przy upałach szalejesz jeszcze bardziej tak jak według Ciebie te przekaźniki....

#4 Share JOHN1993DEERE

JOHN1993DEERE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 21:47

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 Jakieś inne rozsądniejsze spostrzeżenia??

#5 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 21:48

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 Nie mam pojęcia jak to jest tam to rozwiązane ale grzejące się przekaźniki świadczą o złym stanie styków wewnątrz lub za dużym obciążeniu (miałem taki przypadek w aucie że podczas jazdy auto zgasło jak i zapaliło, winny był przekaźnik który miał wypalone styki działo się tak raz na 100 km po wymianie przekaźnika problem znikł).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share JOHN1993DEERE

JOHN1993DEERE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 06:55

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 Dzięki za małą podpowiedz. W tym tygodniu przyjedzie elektryk to przejrzy to moze coś wyłapie.Zobaczymy co bedzie

#7 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 21:56

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 Mam pytanie a więc : POMAGAMY ELEKTRYKOWI czy tobie ?

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#8 Share JOHN1993DEERE

JOHN1993DEERE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 20:24

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 Mnie mnie, moze sam zobacze o ile bedzie czas, a z tym teraz trudno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share JOHN1993DEERE

JOHN1993DEERE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 06:46

Przegrzewanie sie przekażników John Deere 6110 DZiękuje wszystkim za pomoc. Wkońcu kupiony został regulator i wszystko działa jak należy, bez żadnych problemóm :)