Zaloguj się, aby obserwować  
adamg

Jaki rozrzutnik do mf 255

Polecane posty

Adik_ziel    3

Myśle że 4.5t by był w sam raz ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najlepszy byłby Kemper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

na podmokłym terenie i 3.5t będzie za duży... ALe mniej można nałożyć i da radę... Więc polecam polski 1 osiowy, nie 2 bo nie będzie miał obciążenia i będzie się ślizgał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
a tytan 7 ile ma ladownosci

5000 kg ładowności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozpiętość jest duża, ja czasami do 360 nie mogę naładować pełnego 3,5 tony, bo nie da rady. W takich warunkach nawet 3 tony to było by dużo, ale to są naprawdę ciężkie warunki( duże nachylenia, piasek itp). Po równych polach to można by probować z 4,5 tonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

ten mój ma 4.5tony i z nim też pracuje C-360 i daje reda na luzie ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zawsze można wziąć 5 ton albo większy i nie ładować pełno, a jak kupisz 914 to można trochę przeładować :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Równie ważne jaki teren równiez jest ważne jaki to gnój a nikt o tym nie wspominał!!! I do tego należało by dobra odpowiedni adapter, bo jeśli słomiasty z przedemtanym sianem z wolnostanowiskowych obór lub z płyty gnojowej taki co to będzie i na wały nawijac i będzie ciężki to mf 255 może nie podoła za dużej bestii, uciąg to połowa sukcesu a trzepanie też mocy zabiera mf 255w 3 t nie ma problemów ale c330 jak świerzy zbity gnój podejdzie to potrafi zadusic sie lub musze do najniższych terenowych schodzic, jeśli chodzi o trudny teren to jednoosiowy polski 3 t ma rozstaw kół 1,5m to tak samo jak mf 255w standardzie i dlatego super sobie radzi, jak z większymi by radził nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas c-360 chodzi z Kemperem 5t ładowności i sobie daje radę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

Ja przez x lat ciągałem c-360 warme 2,5 ale bedziemy terza porzyczać od kupla 4,5t. A 255 spokojnie da rade 3,5 jedno osiowemu lub 4 duwy jak wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
bede chodowal byki wic gnój bedzie ciezki

To nic nie zmieni, 4,5t wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Do Fergeja 4.5t idealnie pasuje... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

U mnie MF 255 robił przez długi czas z "łaciatą" o ładowności 4,5T i dzielnie sobie radził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na wiosnę, pod QQ, 3512 śmigał z Tandemem 6T ... Ale sucho było i pole równe I radził sobie bardzo dobrze... obawiam się, że gorzej będzie miał na jesieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj