Skocz do zawartości

Zdjęcie

jd 6520 problem pilne

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 11 czerwiec 2014 - 18:13

jd 6520 problem pilne Witajcie mam taki problem w jonderku ze pali mi bezpieczniki F03/02 w ksiazce napisane jest ze odpowiada za naped wom itp i jest on zwiazany z BCU dodam tez ze nie mam lewego kierunkowskazu nie miga cala lewa strona chlopaki od jd powiedzieli mi ze to wina bcu dalem do naprawy koles sprawdzil i mowi ze wszystko dobrze zalozylem i dalej to samo kierunku nie ma i na wyswietlaczu migaja 3 kontrolki od kierunkow i teraz ten bezpiecznik. Zauwazylem ze jak sie wszystko nagrzalo ciagnik elekryka to wsadze bezpiecznik i od razu po sekundzie spalony traktor postal pare dni wsadzam bezpiecznik no i dalo sie pojezdzic jakies 10min moze mniej powiedzcie mi co mam robic a moze znacie jakiegos dobrego elektro mechanika co ogarnie ten temat jak tak to prosze o kontakt nawet na priv dodam ze jestem z podlaskiego aha i jeszcze taka zecz koles od jd podpiol laptopa i wykazalo mu ze jest spalony bezpiecznik od kierunku i ten F03/02 a bezpieczniki byly dobre jakies sugestie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jd 6520 problem pilne Dzisiaj, 07:14
  •  

#2 Share Ecik

Ecik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 11 czerwiec 2014 - 18:50

jd 6520 problem pilne po pierwsze posprawdzaj wszystkie kable, które idą od tego bezpiecznika i ewentualnie od BCU. Jeżeli pali bezpiecznik to gdzieś jest nie małe zwarcie... a jaki tam masz bezpiecznik?

#3 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 11 czerwiec 2014 - 19:19

jd 6520 problem pilne patrzylem i wszystko wyglada dobrze jutro jeszcze rozkrece plastik gdzie te bcu siedzi i obadam bezpiecznik siedzi 10tka a moze masz jakis nr do fachowca ?

#4 Share Ecik

Ecik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 11 czerwiec 2014 - 20:35

jd 6520 problem pilne kolego odepnij to BCU i zobacz czy pali bezpiecznik. Jak co to pisz na priv.

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 czerwiec 2014 - 21:45

jd 6520 problem pilne Kolego sprawdz bezpieczniki w tym głównym panelu ja mam go pod prawą tą całą konsolą. Sam kiedyś nie miałem połowy np gdy włączałem awaryjne świeciła 1 strona :)
Nie trzeba odpininać BCU i bawić się w inne d*perele. Sprawdz bezpiecznik ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ecik

Ecik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 14:14

jd 6520 problem pilne a jak BCU ma spalone to jak to sprawdzi? najprosciej go wypiac i wtedy bedzie wszystko wiadome.

#7 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 18:22

jd 6520 problem pilne jak wyciagne bcu to nic sie nie pali bo przeciez bcu za wszystko odpowiada

#8 Share zenek_19

zenek_19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 385 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 23:58

jd 6520 problem pilne sprawdz kable czy niesa przetarte gdzies do masy moze pradowy dotyka i przesto ci bezpiecznik pali jak by bcu sie uszkodzilo to nic by nie dzialalo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 23 lipiec 2014 - 20:26

jd 6520 problem pilne zenek miales racje przetarl sie kabel w kabinie ;p serwis rozebral posprawdzal dal nowy kabel i smiga :)