Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 2140 .WOM Problem !!

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share BenQ

BenQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 11 czerwiec 2014 - 16:49

John Deere 2140 .WOM Problem !! Kolejny problem .....Podczas prasowania samoczynnie wyłączał mi się wałek WOM ..Jak przytrzymałem wajchę to normalnie działało .....Problem pojawił się jak ciągnik się rozgrzał ..Proszę o pomoc !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 2140 .WOM Problem !! Dzisiaj, 19:39
  •  

#2 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 14 czerwiec 2014 - 09:17

John Deere 2140 .WOM Problem !! to jest dość popularny problem w JD z tych serii.
Prawdopodobnie czeka cie wymiana pompy co się znajduje w skrzyni biegów :(
Na sam początek wymień mu olej w skrzyni oraz filtry, jeśli to nie pomoże to niedługo czeka cie ściąganie kabiny i rozbiórka skrzyni aby wymienić tą pompę.
KPK Kumurun Team

#3 Share BenQ

BenQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 10:36

John Deere 2140 .WOM Problem !! Olej wymieniony , filtry wyczyszczone.Nic nie pomogło.Uklad wspomagania jest zależny od tej pompy ?? Nie wiesz jaki koszt takiej pompy ?? Nie mogę nigdzie znaleźć ....:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 11:03

John Deere 2140 .WOM Problem !! wspomaganie nie jest zależne od tej pompy co jest w skrzyni tylko w od tej co jest z przodu pod zbiornikiem(przynajmniej jest tak u mnie w 2850)
Do JD 2850 pompa co jest w skrzyni to koszt około 2500zł, ale w 2850 ta pompa jest też od półbiegów to może być trochę droższa niż do cb :)
KPK Kumurun Team

#5 Share BenQ

BenQ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 15 czerwiec 2014 - 16:11

John Deere 2140 .WOM Problem !! Bo jeszcze mam problem z tym wspomaganiem. ...kierownica sama mi kieruje ....da się jeździć ale trzeba kierownicę dobrze trzymać żeby do rowu nie wjechać :D Nie wiesz jaka jest pełna nazwa tej pompy ?? Nie mogę jej znaleźć .....wyszukuje tylko tą dużą z przodu :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share smatyl

smatyl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 czerwiec 2014 - 14:54

John Deere 2140 .WOM Problem !! witam . problemem w twoim przypadku może być orbitol, jeżeli lata kierownica prawdopodobnie poszedł jakiś uszczelniacz i ciśnienie oleju idzie całe na orbitol a on je porostu przelewa stąd spadek ciśnienia w całym układzie hydraulicznym i wyłączanie wałka wom, spróbuj zaślepić orbitol i sprawdz wtedy wałek, a problem powstaje przy gorącym oleju bo jest on wtedy rzadszy, już czytałem gdzieś o tym na forum nie koniecznie jest to pompa w skrzyni jeżeli polgi działają dobrze to pompa jest raczej ok.(we Wrocławiu regenerują orbitole koszt okoł o 500 zł)