Zaloguj się, aby obserwować  
kredens

Zacinająca klimatyzacja DF 130

Polecane posty

kredens    0

Witam forumowiczów !

 

 

Mam problem z klimatyzacją w moim DF 130 ponieważ po ok 30 min chłodzenia przestaje dmuchać zimnym tylko dmucha samym powietrzem trzeba wtedy wyłączyć całkowicie nawiewy i odczekać jakieś 10 min wtedy znowu wieje zimnym na 30 min i cała sytuacja się powtarza. Co może być tego powodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ppiotr
      Witam, mam problem z klimą w moim mf, musze uzupełnic freon tylko nie wiem jaki tam jest, ciągnik jest z 92 roku wiec powinien byc R12, ciągnik z Francji mysle ze przez tyle czasu to chyba musieli wymieniac ale na jaki? bo u nas mają tylko R134
    • Przez TopAgroPlus
      Witam mam pytanie Ile czynnika r134a wchodzi do tego układu? I czy ktoś ma może spis ilości tego czynnika do innych maszyn rolniczych?
      Tak wiem że można zrobić to za pomocą manometrów ciśnienia ale tu liczy się też dokładność a nie dobijanie na oko>
    • Przez TopAgroPlus
      Mam taki problem że nie działa klimatyzacja mi w tym kombajnie chociaż wszystko jest nabite tak jak trzeba co może być przyczyną?
    • Przez rabit500
      Witam kolegów. Z racji ze mimo tego że lubię gdy są upały ale ostatnie dni dały mi mocno w kość. Mam pytanie czy ktoś montowal i siebie w kombajnów lub innym sprzęcie klimatyzator dachowy. I moje pytanie bo mam do wyboru klimatyzator wodny i klimatyzator napełniamy czynnikiem jak w normalnej klimie. Jak sprawują się wam te urządzenia w tegoroczne upały. A przedewstkim który wybrać. Jeśli temat już był proszę o połączenie. Wyszukiwarka na tel nic sensownego nie pokazała.
    • Przez Panasonic1
      Witam
       
      Jestem nowy na forum. I zwracam się do was z prośbą o pomoc. Mam Forda 8240 lub jak kto woli new hollanda 8240. Długo jeździłem bez sprawnej klimy. Teraz zdecydowałem się ją uruchomić ale jest jedno ale. Po nabiciu za żadne skarby nie włącza się sprężarka nawet z zmostkowanym czujnikiem ciśnienia na rurce koło sprężarki.. Po podaniu napięcia na elektromagnes sprężarka działa. Wydaje mi się że po drodze jest jakiś przekaźnik. Bo koło parownika jest jakiś modół ale z niego wychodzą tylko cienkie przewody jak by od sterowania a do sprężarki już dużo grubszy. I czy ktoś wie może gdzie go szukać, albo mógłby podesłać jakiś schemat instalacji który pomógłby mi wkońcu to uruchomić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj