Zaloguj się, aby obserwować  
bamber1993

Jaki aparat wybrać?

Polecane posty

bamber1993    23

Witam,

jako, ze wielu z Was zna się na fotografii lepiej ode mnie szukam porady.

Mam zamiar kupić "coś" do robienia możliwie dobrych zdjęć i od czasu do czasu filmów. Szukam sprzętu w cenie do 1200-1500zl. Nie wiem co wybrać- aparat cyfrowy, lustrzankę czy może kamerę? Ważne aby zdjęcia na zewnątrz wychodziły dobrze.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazalt50    14

Sony DSC-H400 Kosztuje więcej, ale ma świetne parametry. Za takie pieniądze o sensownej lustrzance zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubcio    0

Chyba że używaną, tylko optyki by dość mało było "w zestawie". Bo dużo fajnego używanego sprzętu można dorwać za poniżej (lub około) 1000 zł, choćby świetne Sony a700. Tylko na ogół za tą cenę są starsze modele i filmu się tym nie nakręci. Ale za to z mniejszych rzeczy polecam przyglądnąć się serii Sony NEX - świetne zdjęcia, bardzo dobre filmy, dźwięk jak to w Sony - świetny i do tego dość niska cena, szczególnie na rynku wtórnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gullas724
      Który z tych aparatów byłby lepszy ? posiada ktoś któryś z tych modeli ? fotografią i filmowaniem nawet się interesuję . na dzień dzisiejszy posiadam aparat Fujifilm S5800 . jestem z niego zadowolony , lecz pora na zmiany mogę wydać max 2200zł na aparat z osprzętem ( karta pamięci , torba , 2 akumulatorki , statyw , ładowarka do akumulatorków ) . z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez nowy07
      Witam
      Mam takie pytanie czy ktoś posiada prase Welger RP 12 z przystawką na siatkę, bo potrzebował bym zdjęcia tej przystawki, bo chciałem taka dorobic do mojej prasy.
    • Przez akaku
      Witam. Chciałbym dołożyć do mojej prasy aparat do siatki. Ostatnio przygladałem się dokładniej prasie to widziałem, że wiązkę elektryczną do aparatu posiada. Aparat do siatki można kupić z jakieś nadpalonej prasy i nie są to takie kolosalne pieniądze, tylko jestem ciakawy jak to jest zamontowane? Trzeba w prasie montować jakiś dodatkowy wałek? Jak ta siatka dostaje się do środka do komory prasy? Czy trzeba jakoś pasy innaczej poprzekładać czy rozkuwać je? Jeśli ktoś by miał jakieś zdjęcia jak to jest zamontowane to byłbym wdzięczny
    • Przez Maniek24240
      Witam, chciał bym ulepszyć moją prasę o aparat do siatki, tylko mam duży problem ze znalezieniem tego urządzenia.
      ​Zna ktoś z was namiary na jakąś firmę która zajmuje się aparatami i jaki może być koszt takiego urządzenia.
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Theprzemo205
      Chcę kupić aparat lub kamerę  by móc nagrywać filmy lecz nie wiem co wybrać. Myslę o czymś nie drogim na początek. Co polecicie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj