Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor Forterra 150 HD

45 odpowiedzi na ten temat

#21 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 08 czerwiec 2014 - 11:45

Zetor Forterra 150 HD 140 km z 4 garów ale macie problem większość producentów ma takie maszyny w ofercie. A mniej więcej za rok wejdzie Maxterra to doczekacie się ,,szóstek"

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor Forterra 150 HD Dzisiaj, 09:28
  •  

#22 Share Vinchee

Vinchee

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Projektowanie, Technologia Maszyn, Maszyny Rolnicze, Motoryzacja, Sport.

Napisany 08 czerwiec 2014 - 11:56

Zetor Forterra 150 HD Dokładnie ale jak ktoś jest nastawiony negatywnie do danej marki, to co zrobisz? Nic nie zrobisz. Negować, negować i jeszcze raz negować, bo Zetor to zło pod każdym względem. :D A na dodatek czerwony, hmm, przypadek? :o Ciągnik z piekła rodem. :lol:
Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza!
Sprzedam: Mercedes'a ML 320 CDI 2010r.

#23 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3823 postów

Napisany 08 czerwiec 2014 - 13:51

Zetor Forterra 150 HD Co Ty p.... ktoś coś skrytykował i już się rzucasz. Ogarnij się. Tak samo w innych markach można znaleźć minusy. Zetor miał solidną konstrukcję i przyzwoitą wytrzymałość. Za te pieniądze wart zakupu. Jak wygląda sprawa z nowymi to się dopiero okaże.

#24 Share Vinchee

Vinchee

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Projektowanie, Technologia Maszyn, Maszyny Rolnicze, Motoryzacja, Sport.

Napisany 08 czerwiec 2014 - 14:17

Zetor Forterra 150 HD Dyskusja i wymiana poglądów to wg ciebie rzucanie się, świetnie. To jest forum dyskusyjne i jeśli o czymś rozmawiamy to każdy ma prawo skomentować daną opinie, zdanie lub temat, a nie każdy już musi się z nim zgadzać, a jedyną osobą, która tu się rzuca jesteś ty, bo od razu niemile się do mnie odezwałeś i unosisz się. Zluzuj majty. :)

#25 Share Fircyk81

Fircyk81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 08 czerwiec 2014 - 16:33

Zetor Forterra 150 HD Ktoś oprócz zetora produkuje 150 konne ciągniki z silnikami 4 cylindrowymi ? Osobiście jestem fanem zetora ale 6tka by się przydała. Co do wnętrza to tragedii nie ma, nie ma co oczekiwać bajernych pierdół od ciągnika wciąż z tych tańszych, chodź i tak zza wysoką ceną co do poziomu który reprezentują.

Edytowany przez Fircyk81, 08 czerwiec 2014 - 16:33.

#26 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3823 postów

Napisany 08 czerwiec 2014 - 16:54

Zetor Forterra 150 HD Do każdej maszyny można się przyczepić. Wyrosłem z tego że jedna marka jest naj. Każdy model ma swoje plusy i minusy. W zetorze podoba mi się prostota i funkcjonalność. Idealna maszyna na gospodarstwo do 40ha (mówię o maszynach z lat 2008 120km). Za używany trzeba dać ok 110tys zł. W podobnej cenie mamy Fendta Farmera z roku 2000.

#27 Share Vinchee

Vinchee

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 08 czerwiec 2014 - 17:58

Zetor Forterra 150 HD No i można dojść do porozumienia i odpowiedzieć normalnie na pytanie, zgadzam się z Tobą w 100 %. Ja nigdy nie byłem za 1 producentem i jestem obiektywny praktycznie dla każdej marki. To, że np. posiadam Zetora nie ma na nic wpływu... Też uważam, że to jest ciągnik prosty, nadający się dla gospodarstw do 50ha, do większych jak najbardziej również ale mając jakieś 100 ha, ja na pewno nie oglądałbym się za Zetorem, przynajmniej nie na dzień dzisiejszy. Każda marka i model ma swoje + i -.

#28 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3823 postów

Napisany 08 czerwiec 2014 - 20:05

Zetor Forterra 150 HD A ja mam Fendta Farmera 312 i też widzę wiele minusów choćby cena niektórych pierdół które powinny kosztować 30% ceny ale nie ma zamienników i korbanki kasę łupią. Wielkim plusem jest oddzielenie hydrauliki i skrzyni biegów - to powinny wprowadzić inne marki, sprzęgło turbomatik - płynne ruszanie, skrzynia nie jest tak obciążona. Minusy: silnik MWM co ok 8 tys mth wymaga wymiany uszczelniaczy tulei - ok 2,3 tys z robotą, często siada 2 i 3 bieg - wymiana nakładki hamującej 900zł, sporo czujników i elektrozaworów - koszt sztuki od 100 do 3 tys zł, filtr hydrauliki 500zł - zamiennik 100, poduszki pod kabinę 170zł sztuka, poszerzenie błotnika- kawałek plastiku 430zł, docisk sprzęgła 5 tys, Pocieszające że np koszt remontu jednego słupa w MWM to 2,5 tys a w np Same 3,5 tys.

#29 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 08 czerwiec 2014 - 20:08

Zetor Forterra 150 HD Jeżeli ta skomplikowana aparatura po prawej stronie jest tak pewna jak aparatura rewersu w proximie power to filtry przeciw piskowe do uszu będą wyposażeniem seryjnym :) Poza tym traktor godny. Jednak nie liczmy na tani serwis, na pewno kupimy go trochę taniej jak maszyny "zachodnie" -wydaje się że od kiedy jesteśmy w unii europejskiej jesteśmy zachodem- Wystarczy zerknąć na cenę filtrów hydraulicznych cena jest słuszna jak linia naszej władzy i do tego bak zamienników.

#30 Share Slawuss

Slawuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 03 sierpień 2014 - 18:45

Zetor Forterra 150 HD

Ktoś oprócz zetora produkuje 150 konne ciągniki z silnikami 4 cylindrowymi ? Osobiście jestem fanem zetora ale 6tka by się przydała. Co do wnętrza to tragedii nie ma, nie ma co oczekiwać bajernych pierdół od ciągnika wciąż z tych tańszych, chodź i tak zza wysoką ceną co do poziomu który reprezentują.

Proszę bardzo np
Fendt 516 Moc max 165KM 4

New Holland T6.160 Moc max 150KM

No ale to już nie są brzęczące pszczoły jak to ktoś wcześniej w temacie powiedział bo mają inny znaczek na masce...

League of Legends

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 19:26

Zetor Forterra 150 HD jeszcze valtra robi 160 km w 4 garach

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#32 Share Slawuss

Slawuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 21:45

Zetor Forterra 150 HD A co do tego umieszczenia panelu ehr możliwe że nie będzie tak źle.. Coś czuję że te wszystkie plastiki które są po drodze do niego będą działać jak podłokietnik i jak wyciągnie się tam rękę to akurat główny przełącznik będzie pod dłonią.
Bo tak pewnie niektórym wydaje się dziwne położenie sterowania rozdzielaczami i sprzęgłem WOM w zwykłej forterze ale wbrew pozorom to jest dość wygodne, wiem bo pracuję ciągnikiem z prasą i mam podbieracz, klapę i wom w jednym miejscu wystarczy tam oprzeć rękę.

Następna ważna zmiana to przenie ręcznego gazu z okolić stacyjki na tą boczną konsolę. Kurka jak ja bym to chciał teraz w swoim ciągniku mieć

League of Legends

#33 Share pawel372

pawel372

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 14 styczeń 2015 - 15:26

Zetor Forterra 150 HD

ciagle to samo 4 cilindry i 150 koni he

fendt 3 cylindry 115 koni np ;D

fendt 6 garow 400 km ( 390 chyba)

wiele innych marek co wyzej pisali

gdy powieksze gospodarstwo to kupie sobie HD forterre resorowka sie przyda;P

#34 Share mateuko1997

mateuko1997

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 14 styczeń 2015 - 20:31

Zetor Forterra 150 HD

Zanam już cenę

Zetor HD130- 203tyś

Zetor 140 Hd 208tyś

zetor 150HD  213tyś

Cenny netto   :)

#35 Share pawel372

pawel372

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 15 styczeń 2015 - 13:59

Zetor Forterra 150 HD

cena dawno byla juz podana ;D

#36 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 02 luty 2015 - 21:36

Zetor Forterra 150 HD

cena calkiem spoko ciekwe ile trzeba zaplacic za amortyzowana kabine?, wg mnie te nowe hd bardziej sie beda nadawaly do prac ciezkich typu orka itp niz poprzednie chocby ze wzgledu na mase, rozstaw  itp

#37 Share pawel372

pawel372

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 03 luty 2015 - 12:29

Zetor Forterra 150 HD

fajny bajer jest w zetorze hd

zobaczymy kiedy 1 sztuka pojawi sie na yt ;]

#38 Share Kamilek1

Kamilek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 03 luty 2015 - 17:47

Zetor Forterra 150 HD

jaki bajer? na yt juz jest dosc sporo filmow z zetorem hd

#39 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 03 luty 2015 - 19:37

Zetor Forterra 150 HD

Panowie a jak z silnikami bo w top agrar w dodatku było że zetor będzie wprowadzał silniki deutza do swoich produktów widać już na swoich nie idzie spełnić norm emisji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share pawel372

pawel372

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 03 luty 2015 - 21:32

Zetor Forterra 150 HD

jaki bajer? na yt juz jest dosc sporo filmow z zetorem hd

co to za filmiki beznadziejne jakies

nie zrozumiales co napisalem moze za trudne to bylo dla ciebie...

czekam na 1 wlasciciela Forterry HD na yt zrozumiales juz >? czy mam jeszcze wytlumaczyc ? :D