Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PaweZawada    0

witam bylem juz w paru sklepach i nigdzie nie moge kupic filtra powietrza do kombajnu moze ktos cos podpowie gdzie mozna go dostac. ewentualnie adres sklepu z czescami do sampo jesli ktos posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Bylo w jakims temacie ze czesci wlasciciele czesciej sciagaja, bylo to, przeszukaj internet. Tarcza sprzegla 850zl, ostro jak do sampo do bizona niecale 100zl

 

sciagaja z zagranicy, sorry za niedoslowne pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekk1973    9

przy bizonie Sampo jest filtr powietrza od Supra i wkład filtrujący kosztuje 20 zł,zastanów się nad zmianą filtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweZawada    0

wlasnie planuje to zrobic tylko szukam jak najbardziej podobnego gabarytowo filtra i póki co to japonskie terenówki maja podobna wielkosc ale od bizona tez by mogl byc. Może ktos posiada podgladowe zdjecie jak to wyglada w polskim sampo?

 

Jesli komus sie przyda to filtr paliwa pasuje idealnie KNECHT KC 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus75    7

Odnośnie tarczy sprzęgła to do sampo 2020 pasuje idealnie od Lublina zarówno tarcza i docisk , a po małej adaptacji równierz łożysko . Koszt np. Valeo to okolo 300 pln.na allegro .Ja zakupiłem używane za 70 pln i jest git . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej300    0

Kolego był bym bardzo wdzieczny jak bys podał chociaż numer tego filtra

 

Nawet nie było czasu na sprawdzenie ceny

ale numery to o ile Sampo 580 =MF 330

To nr. oryginalny filtra S0480352

Zamienniki to SA 46431 (HiFi) Lub VPD7057

Edytowano przez andrzej300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus75    7

Do Sampo 2020 filtr powietrza nosi symbol WA 20 - 600 WF średnica zew.23 cm. , wew. 18 cm. a wysokość 19 czyli taki sam jak do Bizonapost-134534-0-03564600-1402606832_thumb.jpg.

Natomiast filtr kabinowy nosi symbol WA 60-550, dł.79 cm. , wys .11 cm. , szer. 5,5 taki sam jak do Ponarapost-134534-0-65014700-1402606745_thumb.jpg.Przemierz bo wydaje mi się że są takie same. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollmed    0

Witam jak ktoś potrzebuję część do Sampo to mogę pomóc, sprowadzam te części z Niemiec a jak tam nie są dostępne to z Finlandii tylko wtedy czas oczekiwania 2-3 tyg

w swojej ofercie ma również cześci do innych maszyn i ciągników nawet bardzo nietypowych :-) mój nr 789383099 lub mail mmiturski@wp.pl

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus75    7

Witam .Ja mam pytanie odnośnie zwolnicy do sampo 2020 nr. kat. R659659 prawe i lewe.

post-134534-0-29626600-1403559275_thumb.jpg

Interesuje mnie puki co cena tych elementów myślę że stare posłużą mi jeszcze trochę choć wiele już raczej nie można się po nich spodziewać.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na agro-expercie ostatnio, ale z tego co widzę to chyba zniknęło. Jeśli nadal będziesz potrzebował to postaraj się monitorować ten link http://www.agro-expert.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=sampo&submit_search=Szukaj wrzuciłem w wyszukiwarkę jak coś się pojawi to od razu będziesz widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dfagroplus60dt
      witam. mam pytanie czy ma ktoś bizon sampo 2020? jeśli tak to gdzie znajdę do niego części? pozdrawiam
    • Przez krzysztof045
      Witam, posiadam kombajn Nordic Z140 bizon 2000r. i po długich poszukiwaniach nie mogę znaleść wentylatora do chłodnicy. Czy ktos może wie od czego mógłbym dopasować taki wentylator? Proszę pomóżcie bo dzwoniłem w wiele miejsc i nie mogę nic dostać. Dziękuje za wszelkie informacje..
    • Przez jakubik
      Witam,
       
      Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tym kombajnie czyli
      -na jakich podzespołach jest itp.
    • Przez PRNH1
      czy może zna ktoś cenę tego kombajnu bo mi się spodobał i w ogóle co powiecie o nim
    • Przez beny7182
      Witam . W tamtym roku kupiłem kombajn Sampo 580 kombajn sprawuje się bardzo dobrze. W tym roku się zaczeło psóć. Kosiłem pach nagle kosa pękła ale to była dorabiana zakupiłęm nową chodzi jak żyletka teraz. Koszę koszę naglę zaczeło coś trąbić okazało się że kabelek robił zwarcie . I teraz jak jest przyspieszacz to coś wali. Okazało się że jak jest koło od tego przyspieszacza to jedna strona powinna stać w miejscu a druga powinna się przysuwać, a przesuwają się dwie wziełem mechanika pożądnego, wczoraj to rozebraliśy okazało się że poszła taka obudowa pomocy ! Napisz mi coś ktoś ? Albo gdzie mogę taką obudowę dostać ?


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj