Zaloguj się, aby obserwować  
lary97

pomoc w wyborze rozsiewacza

Polecane posty

lary97    2

witam

jak w temacie potrzebuje pomocy przy wyborze rozsiewacza będzie on pracował na =/- 50 ha ładowność 1000-2000 hydrauliczne otwieranie oraz możliwość granicznego wysiewu. wiem że to kolejny temat tego typu ale proszę o wyrozumiałość z góry dziękuje za odpowieź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrGrzybek96    0

Ja bym ci polecił Amazone. Jak dla mnie to numer 1. Chyba nawet wolałbym już kupić używaną Amazonkę niż nowy jakiejś mniej znanej firmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelo111    23

Mam stary rozsiewacz Amazone u mnie pracuje jakieś 15 lat i pewnie tyle samo pracował u poprzedniego właściciela, dlatego tak jak poprzednik kupił bym Amazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz493
      Witam. Potrzebuję rady co do zakupu ciągnika, mianowicie szukam czegoś o mocy 80-90 koni na 25 hektarów. Byłby to główny ciągnik. Fundusze jakie planuję na niego przeznaczyć to 70-90 tysięcy. Ale jeżeli potrzeba będzie dołożyć coś to też taka opcja jest.
       
      Polecicie coś ciekawego ? Sam mam już upatrzone kilka rodzajów, ale zawsze warto spytać
       
      Może jakiś Zetor albo MF ?
    • Przez TheZielonyJohny
      Witam
      Poszukuję opinii na temat rozsiewacza Kverneland Exacta TL GEOspread. Chodzi mi o efektywność działania GPS, wagi itp. Oraz o jakość wykonania i trwałość materiałów ? 
    • Przez Sunf
      Cześć czy ktos praktykowal ciagnik 80 km do rozsiewacza nawozow MDS o pojemnosci 1500 kg ? czyt. Major 80 New Holland TD 5.85 ? czy będa to za lekkie ?
    • Przez Fugeo
      Cześć wszystkim
      Potrzebuję pomocy w wyborze głębosza do ciągnika Claas Ares 657 ATZ 130 km mocy, 6 cylindrów.
      Obecnie mam ofertę na Mandam MGW 3 1800: szerokość robocza 1,8, ilość zębów 3, wał tylny rurowy 540 mm, ciężarek drenażowy z łańcuchem (kret).
      Cena to 10 701 brutto. Co o nim sądzicie?
      Polecacie coś innego? Niższa cena mile widziana
    • Przez demon17
      Witam,
      Wiosna już nie długo, a starą unią nie idzie już orać... Panowie piszę do was z prośbą o pomoc w wyborze pługa. Na początek kilka faktów: Zetor 9540 obrabia głównie ziemię klasy IV-VI (przewaga V i może 1ha - III) na 25 ha. Na dzień dzisiejszy pozostaje do dyspozycji stara unia 4x40 zagonowa. Sieję coraz więcej poplonów i unia nie daje sobie rady więc czas na jakieś zmiany. Budżet na ten cel to okolcie 10 tyś. Z kamieniami bywa to różnie... 3 ha zakamienione reszta ok. Poniżej przesyłam propozycje jakie wpadły mi w oko.
       
      http://allegro.pl/plug-4-skibowy-rabewerk-i7205241040.html#thumb/5
      https://www.olx.pl/oferta/plug-obrotowy-4-skibowy-rabe-werk-3-1-CID757-IDs9yrF.html
       
      Kusi mocno:
      https://www.otomoto.pl/oferta/rabe-rabe-werk-plug-obrotowy-4-skibowy-azurowy-zabezp-non-stop-import-niemcy-kverneland-lemken-overum-unia-kuhn-ID6zBxOz.html
      ale czy jest wart tej ceny?
       
      Liczę na waszą pomoc.
      Pozdrawiam,
      Jacek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj