Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno Massey Ferguson 8160

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share laxonultima

laxonultima

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 czerwiec 2014 - 13:54

Kupno Massey Ferguson 8160 Witam jak w temacie mam na oku Fergusona 8160 97rok. 200 kucy. Od jakiegoś roku w kraju, wszystko chodzi jak należy, jedynie coś widzę że Ci co go sprzedają mam takie wrażenie że chcą się go pozbyć. Cena jaką oferują za niego też nie jest zbyt wygórowana ponieważ cenią go 48tyś zł. Pytanie do forumowiczów, Czy opłaca się poważnie podchodzić do takiego sprzętu za taką cene ? Pozdrawiam Serdecznie. :)

John Deere 6610

John Deere 6820

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno Massey Ferguson 8160 Dzisiaj, 23:18
  •  

#2 Share wojtek918

wojtek918

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Projektant konstrukcji budowlanych. Projekty, optymalizacja

Napisany 05 czerwiec 2014 - 14:57

Kupno Massey Ferguson 8160 Za te cene to naprawde cos podejrzanego ja bym uważał bo remont np. skrzyni może kosztować niezłą kasę. Jaki stan wizualny, jaki stan silnika, skrzyni, jaki stan opon? Do takich ciągników części nie należą do tanich wiem coś na ten temat bo mam mniejszego mf 8110

#3 Share laxonultima

laxonultima

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 czerwiec 2014 - 15:30

Kupno Massey Ferguson 8160 Opony przód z 40%, z tyłu słabe. Silnik pracuje na prawdę super. Biegi wchodzą ładnie, połówki nie szarpią przy przełączaniu. A co najważniejsze nie rzegocze wałek (WOM). Podnoszenie działa bez zarzutu. Mam jeszcze jechać bo mówi że mogę go wypróbować z talerzówką 6m, i jak chce mogą podczepić pług obracany 5 skib uni żebym zobaczył i spróbował jaki wydajny jest rozdzielacz i wgl że wszystko chodzi.

Edytowany przez laxonultima, 05 czerwiec 2014 - 19:16.

John Deere 6610

John Deere 6820

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rafal2511

rafal2511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 czerwiec 2014 - 09:39

Kupno Massey Ferguson 8160 skoro ci proponują go przetestowanie to wydaje mi się może być w porządku. pojedź do nich pojeździj sprawdź na wszystkich biegach czy nic nie wyję pod obciążeniem jeśli jest nic niepokojącego nie będzie się działo to można się zastanowić. mówisz że z tyłu kabie są słabe wiec to też może być przyczyną niskiej ceny gdyż jak będziesz chciał kupić nowe z dobrej firmy to wydaje mi się że coś koło 10 tyś komplet na tył tylko może kosztować. cena jest dość atrakcyjna jak dla mnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share antoni1

antoni1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 18:00

Kupno Massey Ferguson 8160 a ile jest gospodarstw w Polsce co potrzebują ciągnika 200 kucyków a ci co potrzebowali to kupili nowe na PROW i dlatego tak niskie ceny ciągników w tym przedziale mocy

Dodaj odpowiedź