Zaloguj się, aby obserwować  
k_laalaa

Rekuperacja

Polecane posty

k_laalaa    0

Witam :P Jestem zainteresowana montazem rekuperatora od firmy instalpomp i chcialabym wiedziec jakie są tego wady i czy cos wiecie o firmie. Pozdrawiam i czekam na inform :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Napisała byś coś więcej bo pewnie większość nie wie o co biega szuka u wuja google. Poza tym chyba nie ten dział.

Edytowano przez sebo1986

..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez 6441Marcin6441
      Co sądzicie o zastosowaniu instalacji solarnej w budynkach inwentarskich, w celu ogrzewania wody do mycia dojarki przewodowej i zbiornika na mleko?
    • Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Ktoś spotkał się lub korzystał/korzysta z dotacji innych niż "Czyste Powietrze" na dom lub podwórko (a dokładnie ogrodzenie od ulicy).
      w Najbliższych latach planuję przeprowadzić parę większych remontów w domu i ogrodzenie, znacie jeszcze takie dofinansowania które są wart uwagi, zwłaszcza jeśli mają małe wymogi?
      Bo Prow to chyba tylko na rzeczy gospodarcze i trzeba mieć ukończoną szkołę?
       
      Pozdrawiam
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam takie pytanie babcia posiada 0.8ha pola plus dom. Chciałbym za babcia wybudować dom ale na MPZP ziemia na której chciałbym postawić dom widnieje jako ziemia rolna.
      1.Czy babcia może podzielić działkę na mniejsze części i przekazać mi kawałek tej ziemi?
      2. Czy mogę na działce rolnej mogę postawić dom czy muszę ja odrolnić bądź budowa siedliska?
      nie mam wykształcenia rolniczego ale tata jest ubezpieczony w KRUS-ie i ja tez byłem tam ubezpieczony do 19 roku życia. Nie jestem tez tam zameldowany.
      w MPZP znalazłam taki zapis
      przeznaczenie:
      - teren rolniczy,
      - dopuszcza się zabudowę służącą produkcji rolniczej oraz przetwórstwu rolno-spożywczemu, zgodnie z przepisami odrębnymi w zakresie ochrony gruntów rolnych,
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj