Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wierzycie w obecność Dusz?

135 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 29 październik 2011 - 19:45

Czy wierzycie w obecność Dusz? A ja mam swoją własną teorie otóż >>> duchy jakby to powiedzieć może trafniej by było nazwać ich/nas bytami tu teraz nasze byty potrafią dostrzeć jedynie 3 wymiary . Po śmierci lub w trakcie snu potrafimy tak jakby przejść na drugą strone , opuścić ciało + bilokacja telekineza ( pamiętamy to jak sen z tym że nic nie pamiętamy po przebudzeniu dopiero po paru godzinach sobie przypominamy)

Edytowany przez Andrzej24871, 29 październik 2011 - 19:46.

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy wierzycie w obecność Dusz? Dzisiaj, 21:28
  •  

#122 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2011 - 08:55

Czy wierzycie w obecność Dusz? Jest też takie ciekawe zjawisko jak się niesie trumnę z nieboszczykiem to jak się idzie po równym tj po chodniku czy posadzce w kościele to jest wszystko normalne dopiero jak przechodzi się przez bramę cmentarza to w tedy trumna na ramionach zdaję się bardziej cisnąć jak by robiła się cięższa a deski aż skrzypią. Kiedyś starsi ludzie mówili że to niby przy wchodzeniu na cmentarz dusza wstępuje jeszcze do ciała i obciąża ale mi się w to nigdy nie chciało wierzyć. A spowodowane jest to tym ,że gdy wchodzi się z równego chodnika na nie równą ziemię zawsze ktoś pomyli kroki jeden wejdzie w dołek drugi na górkę i ot cała tajemnica większego ciężaru i skrzypienia desek na trumnie. Wszystko da się wyjaśnić.

Edytowany przez masej, 18 grudzień 2011 - 12:42.

#123 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 30 październik 2011 - 09:21

Czy wierzycie w obecność Dusz? no kurde strach się bać niektórych postów a wytłumacz mi jeszcze na logikę jak ktoś umrze to się np. zegarek zatrzymuje czy spada żarówka i się nie uszkadza ? i tak pytanie trochę z innej bajki grabarzem kiedyś byłeś że trumny nosiłeś :lol: o i jeszcze dodam jak jechałem z bratem skuterem tak pod wieczór przez las i rozmawialiśmy sobie o tym kolesiu co się tam zabił to niedaleko miejsca w którym się zabił ten koleś sam mi się kierunek zapalił chociaż nawet palca w obrębie przełącznika nie trzymałem :/

Edytowany przez Tanco96, 30 październik 2011 - 09:48.

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2011 - 10:19

Czy wierzycie w obecność Dusz? nie grabarzem nie byłem.

Edytowany przez masej, 18 grudzień 2011 - 12:42.

#125 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

KPK Kumurun Team

Napisany 30 październik 2011 - 21:32

Czy wierzycie w obecność Dusz? a jak to jest z tym że duch Ci nic nie zrobi a zjawa może?
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

#126 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 31 październik 2011 - 19:25

Czy wierzycie w obecność Dusz? oho i wez teraz spac idz po przeczytaniu tego wszystkiego
prawda jest taka ze czlowiek najbardziej boi sie tego czego nie widzi/ nie zna i nie wie czy moze mu np duch czy zjawa krzywde zrobic

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#127 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 31 październik 2011 - 20:15

Czy wierzycie w obecność Dusz? "Czy wierzycie w obecność Dusz" - jak w temacie. Narazie nie wiem jak się to nazywa, ale coś jest grane.

Faktów jest dużo, nie wszystkie dostrzegamy. Zresztą politycy też często chodzą do wizjonerów/astrologów. Nawet są książki coś w stylu "Astrologia i polityka". Watykan palił na stosie bo widocznie nie była to prawda przyjazna Watykanowi.

A teraz fakty z AF. Chyba pod koniec lutego tego roku tj. 2011 pisałem w pewnym temacie (dla ułatwienia dodam, że można to znaleźć na tym forum), że miałem chęć przespać się na sianie na stodole. Przyszedł ok. 20 marzec 2011, miałem zaszczyt spędzenia ze dwóch nocy na stodole pośród siana, niestety nie był to sen....

#128 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 31 październik 2011 - 20:16

Czy wierzycie w obecność Dusz? Bardzo ciekawy temat i w sumie teraz na czasie ;) . Ja osobiście wierze w istnienie takich jakby to nazwać zjawisk (zjawy, duchy) bo dwukrkotnie w ciągu swojego życia przeżyłem sytuacje ktore można by było w ten sposób tłumaczyć.
1. Kiedy byłem mały i obudziłem się w środku nocy (godz. nie jestem w stanie podać) widziałem przemieszczające się po zasłonie cienie przypominające bardzo postaci ludzi idących jakby w korowodzie (strasznie się wtedy bałem).
2. Ok. 10 może mniej lat temu wychodząc z kuchni (znajduje się podpiwniczeniu) drzwi same się przedemną otworzyły (uchiliły) można by to tłumaczyć przeciągiem gdzyby nie to, że zostały otwarte jakby przez energiczne stuknięcie w klamkę (drzwi były przedtem całkowicie zamknięte). Z początku myślałem że to może któraś z sióstr prubuje mnie wystraszyć ale okazało się jednak, że nie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#129 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 31 październik 2011 - 20:44

Czy wierzycie w obecność Dusz? @kokoman piszesz o tym co miałeś "x" lat temu. Dzieci nie mają skrzywionego zwierciadła. Dzieci widzą i mówią. Niestety postarzałeś się o te "x" lat i może nie odbierasz już impulsów ;)

#130 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

KPK Kumurun Team

Napisany 31 październik 2011 - 20:47

Chyba pod koniec lutego tego roku tj. 2011 pisałem w pewnym temacie (dla ułatwienia dodam, że można to znaleźć na tym forum), że miałem chęć przespać się na sianie na stodole. Przyszedł ok. 20 marzec 2011, miałem zaszczyt spędzenia ze dwóch nocy na stodole pośród siana, niestety nie był to sen....

weź mi to jaśniej wytłumacz :) a i jak to jest z tymi duchami i zjawami że jedno ci nic nie zrobi a drugie może

#131 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 31 październik 2011 - 20:53

@kokoman piszesz o tym co miałeś "x" lat temu. Dzieci nie mają skrzywionego zwierciadła. Dzieci widzą i mówią. Niestety postarzałeś się o te "x" lat i może nie odbierasz już impulsów ;)

Zgadzam się co do 1 opisanego przezemnie przypadku (pamiętam że bardzo bardzo młody byłem), jednak w drugim przypadku to można powiedzieć, że już duże było ze mnie dziecko ba 15 lub więcej wiosen :D .

Edytowany przez kokoman0, 01 listopad 2011 - 02:59.

#132 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 31 październik 2011 - 21:00

Czy wierzycie w obecność Dusz? "No krzysio58 ze strzechą to pojechałeś. Ale przyznam, że miałem chęć się ostatnio przespać na stodole, na sianie. " - napisane "Napisano 27 luty 2011 - 20:29".

UFO? kreacja rzeczywistości? świadomość po śmierci zostaje? szósty zmysł?

Byki zaj.... w nocy z powiedzmy 16/17 marzec 2011 to musiałem pilnować ;)

Duchów czy zjaw się nie boję (poprostu wchodzę z nimi w symbiozę), poprostu to jest element w całej tej układance.

Edytowany przez zmija2a, 31 październik 2011 - 21:07.

#133 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

KPK Kumurun Team

Napisany 01 listopad 2011 - 15:47

Czy wierzycie w obecność Dusz? o przypomniała mi się taka historia jak mój wujek rano wstał i zaczął coś gadać że jakiś koleś do niego w nocy przez okno się próbował wbić a potem okazało się że mój sąsiad nie żyje

#134 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 25 maj 2012 - 13:14

Czy wierzycie w obecność Dusz? A u mojej cioci straszy w nocy przesuwają się stołki stół skrzypi jakby ktoś przy nim siedział ale kiedyś mojej kuzynce przyśniło się że u nich w łazience leży huzar który walczył w 1 wojnie światowej

Edytowany przez mlody4564, 25 maj 2012 - 13:14.

#135 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 25 maj 2012 - 21:09

Czy wierzycie w obecność Dusz? i co leżał?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#136 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 26 maj 2012 - 07:48