Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wierzycie w obecność Dusz?

135 odpowiedzi na ten temat

#101 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 11 maj 2008 - 11:46

Czy wierzycie w obecność Dusz? szaleni kombajnisci XD
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy wierzycie w obecność Dusz? Dzisiaj, 21:15
  •  

#102 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 11 maj 2008 - 11:52

Czy wierzycie w obecność Dusz? albo krowy zamieniają się w kosmitów
AF - to Jest To:)

#103 Share nhcr

nhcr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:elektronika, rolnictwo, nowinki techniczne

Napisany 11 maj 2008 - 14:47

Czy wierzycie w obecność Dusz? umnie też była taka przygoda ale niewiem czy to duch a więc siedzimy sobie przy stole i rozmawiamy o tacie co zmarł i to było tak 1,5 miesiąca po śmierci i tu nagle spadła palemka zza obrazu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#104 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 11 maj 2008 - 20:31

Ja raz wracałem około godz 23 z imprezy i spojżałem w pola i zobaczyłem tak jakby tam ktoś ciągnikiem coś robił ;) ale nic nie było słychać tylko mi tak sie widziało tak rozmazane wszystko było :) pytałem sie juz paru osób to mówili ze kiedyś jakiś facet w tej okolicy zginoł przygnieciony przez ciapka wpadł do rowu,jechał z bronami na pole, i nie dojechał,widocznie po śmierci chciał dokończyć to co zaczoł.

hehe no jak po imprezie byłeś to różne rzeczy się widzi, i to by była najprawdziwsza wersja bo mówisz ze wszystko rozmazane.. a tak jest .. hehe :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#105 Share papuszka23

papuszka23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Mechanika rolnictwo wszystko co ma 4 koła i jeździ.

Napisany 13 maj 2008 - 21:34

Czy wierzycie w obecność Dusz? Każdą rzecz można przedstawić tak jak sie chce.
Jak duchy istnieą to UFO wylondowało u mnie w zbożu ;) .

ufo
Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

#106 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 15 maj 2008 - 21:03

Czy wierzycie w obecność Dusz? ladna sciema z tym zdjeciem :) to jest dym z fajki on tam mial fajke pewnie ktos to rozkminil ale niezabardzo mi sie che posty czytac :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#107 Share nhcr

nhcr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:elektronika, rolnictwo, nowinki techniczne

Napisany 17 maj 2008 - 15:53

Każdą rzecz można przedstawić tak jak sie chce.
Jak duchy istnieą to UFO wylondowało u mnie w zbożu :) .

ufo

ciekawe co by sobie ludzie myśleli jak by patrzeli na te zdjęcie i by niewiedzieli że to pod zbiornik

#108 Share papuszka23

papuszka23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Mechanika rolnictwo wszystko co ma 4 koła i jeździ.

Napisany 17 maj 2008 - 18:01

Czy wierzycie w obecność Dusz? no właśnie?
Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

#109 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 15 luty 2011 - 20:20

Czy wierzycie w obecność Dusz? ja wam opowiem historie mojego wuja :

Było lato. Wujek odpicowany (nowe ubranie) idzie do dziewczyny . Była ona jej 2 koleżanki, brat i kilku kolegów. Rozmawiali, grali w karty palili i piji. Rozmowa doszła do tematu duchów . Impra trwała. W nocy wujek po % postanowil isc do domu na skróty (przez polA) . Szedł, szedł szedł nagle wydawało mu sie że zobaczył diabła . (Młode drzewko które mialo na siebie narzucony jakis obciet y wor i swietliki go obsiadly) woj tak sie nakrecil bil i bil i bil. dochodzi do domu. Caly obtargany krawat rozerwany 1 buta nie ma. Rano postanawia isc zobaczyc co sie tam stalo . Drzewko cale polamane but obokwor 50 m dalej :D
kolegi :

pod koniec lat 90 pojawily sie telewizory z pilotami. moj kumpel poszedl do dziadka i mowi ze jest duchem dziadek sie smieje kumpel wziol pilota pod rekaw i mowi do dziadka(NIE UMIAL PRZELACZAC PILOTEM NIE WIEDZIAL CO TO JEST) "widzisz nie musze podchodzic do tv JESTEM DUCHEM" dziadek przez 2 noce nie spal i dal wnukowi kase zeby go nie straszyl

#110 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 15 luty 2011 - 20:45

Czy wierzycie w obecność Dusz? sasiad mi opowiadal ze ma pole w 3 dzialce i po 22:00 na tym polu kazdy sie boi robic . opowiadal ze jego ojciec jak mu to powiedzial ze tam straszy to sie smial ale raz bronowal w nocy bez swiatel tylnych i brona mu sie odpiela wyszedl zaczepic i cos go dotknelo i mowil ze widzial postac . ze strachu wskoczyl do 60-tki i przez pola prosto uciekl do domu z tymi bronami , pogial cale .
dal to pole w dzierzawe kuzynom i oni sie smiali ale jak kosili to przyczepa pelna zboza sie utopila na polu w nocy i zostawili pomocnika zeby pilnowal a oni pojechali po duzy traktor i ten koles zachwile uciekl z tego pola bo mowil ze straszy
i ojciec mi tez opowiadal ze kiedys jak jechal z dziatkiem z sianem w nocy to widzieli postac w plaszczu ktora szla przez pola w strone stacji pkp w polach tak jak szedl front podczas wojny .
jak mi to powiedzieli to az strach w nocy samemu w polu robic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Przemo

Przemo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 15 luty 2011 - 21:18

Czy wierzycie w obecność Dusz? Sam miałem podobną przygodę do tej co opisał jeden z moich przedmówców w żniwa wracałem z roboty wiadomo zmęczony a przerwaliśmy bo zaczął padac deszcz i to mocno, wracałem samochodem i w pewnym momęcie wydało mi sie że ktoś wchodzi mi na drogę nawet odruchowo odbiłem na lewy pas , myślę że to było z przemęczenia i słabej widoczności. Co do pola to też mi opowiadali że na jednym straszy jak raz sie im pług zapchał to traktorzysta nawet nie wysiadł tylko pług w góre i do domu :D

#112 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 15 luty 2011 - 22:02

Czy wierzycie w obecność Dusz? Może nie chodzi tu o obecność dusz ale o coś podobnego :)

Gdy chodziłem do 2 gimnazjum, przyszedł do nas nowy kolega, w lutym. Był on chory na raka :( Latem byłem na wakacjach u wujka na wsi i przyśnił mi się on w nocy z niedzieli na poniedziałek, jak siedzieliśmy w klasie i gadaliśmy. Obudziłem się rano, leżałem jeszcze w łóżku i myślałem chwile o tym co mi się przyśniło, po 3 minutach zadzwonił telefon, mówie kto to może dzwonić tak wcześnie rano, a to dzwonił kumpel że nasz kolega zmarł w nocy w szpitalu na raka. :(

#113 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 15 luty 2011 - 22:37

Czy wierzycie w obecność Dusz? Czytam te posty to aż ciary po plecach przechodzą... :mellow: :unsure:

We wsi oddalonej od nas o jakieś 5 km, straszyło w domu tzn. latające sztućce i inne przedmioty oraz dziwne napisy na ścianach. Było to jakieś 10 lat temu. Domownicy musieli spać w stodole, bo wiadomo tam się nie dało. I to tak działo się przez dłuższy czas. Nawet mówili o tym zdarzeniu w telewizji dokładniej to było 'Nie do wiary" emitowane na TVN, pamiętam jeszcze jak zeszli się do nas sąsiedzi, żeby zobaczyć w telewizji co o tym mówią bo akurat u nas odbierał tvn.

Jest to opisane na końcu tego artykułu> http://www.grudzien2...dzone-domy.html

I powiedzcie jak to wytłumaczyć, to się nawet w głowie nie mieści? :(

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#114 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 03 październik 2011 - 17:26

Czy wierzycie w obecność Dusz? kurde w sumie ciekawi mnie czy to wszystko istnieje czy nie te różne filmiki na YT te historie na AF niektóre artykuły w necie. U mnie jak ktoś umiera to zawsze jakiś gołąb przylatuje i o dziwo daje się złapać (podbierakiem)albo coś spadnie zawsze kiedyś chyba to było w 1996 moja mama mi opowiadała że spała u cioci i nagle coś spadło potem okazało się że babcia nie żyje :( Ja tam osobiści w to wierze tylko mnie to ciekawi czy są i złe i dobre duchy czy aby dobre i czy nic one nie zrobią człowiekowi :o
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

#115 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 październik 2011 - 18:15

Czy wierzycie w obecność Dusz? a ja nie wieżę w żadne duchy niebo piekło jestem materialistą.

#116 Share lukas1982

lukas1982

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 październik 2011 - 22:07

Czy wierzycie w obecność Dusz? My sami jesteśmy duchami ale w postaci zmaterializowanej. Po śmierci ( lub jeszcze przed ) dusza wychodzi z ciała i często daje znać o tym domownikom czy to w postaci zatrzymania zegara, czy też spadnięcia obrazu itp. Ciekawym faktem jest że spadające przedmioty nie ulegają zniszczeniu np żarówki.
Są ludzie, którzy mają opanowaną technikę wychodzenia duszy z ciała i wędrują sobie po nocy po terenie podczas gdy ciało odpoczywa :D

#117 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 październik 2011 - 08:23

Czy wierzycie w obecność Dusz? I ty wierzysz w takie pierdoły? duchy niebo piekło czyściec nie istnieją są to tylko wytwory ludzkiej wyobraźni. A takie zjawiska da się wytłumaczyć.

#118 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 09 październik 2011 - 08:55

Czy wierzycie w obecność Dusz? U mnnie jakie 5 lat temu,w nocy rodzice sobie spią a tu nagle jakies 20 cm od mojego taty zegar nagle spadł a w nastepna noc same sie drzwi otworzyły :o
Kiedys mi babcia opowiadała ze jakies 40 lat temu jechała z dziadkiem w knia z wozem i zaczynało sie juz robic ciemno i ktos szedł i miał jedna noge od konia a druga od kury
Nie wiem jak wy ale ja w duchy wierze ;)

#119 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 09 październik 2011 - 11:50

Czy wierzycie w obecność Dusz? Ja patrzę różnie tak samo na duch jak i na przesądy (zawsze coś do czegoś można dopasować) ale jeżeli chodzi o sny to czuję jakąś niepewność że to się spełni (kilka razy zdarzyły mi się bardzo zbliżone sytuacje co w śnie w kilka dni po nim)jak pozytywnie to spokojnie ale jak jakieś głupoty to chodzi po głowie.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 29 październik 2011 - 19:16

Czy wierzycie w obecność Dusz? ale najgorsze jest jak się człowiek boi iść w nocy to różne odgłosy się słyszy na które codziennie nie zwracamy uwagi :/
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI