Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wierzycie w obecność Dusz?

135 odpowiedzi na ten temat

#81 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 17 luty 2008 - 19:06

Czy wierzycie w obecność Dusz? Ja też wierze w duchy. Co prawda nie miałam nigdy styczności, ale czytając ten temat mam wrażenie-tak jak poprzednicy-, że coś krąży. Jak przechodze do jakiegoś pokoju to szczególnie to odczuwam, jakbym była obserwowana.

Pamiętam jak pewnego razu przyśniła mi sie babcia,byłam wtedy na kolonii. Na drugi dzień po tym śnie wszystko było ok, pogoda była super i nie zapowiadało sie na zmiane. Po południu nagle zaczeło sie chmurzyć. Burza, grad i wiatr aż drzewa do ziemi się uginały.Po tej burzy samochody były zaklejone liśćmi, na ziemi leżała warstwa gradu. Dobrze że wtedy nigdzie nie wychodziliśmy tylko byliśmy w ośrodku. Może nie jest to coś wielkiego, ale jednak coś znaczy. ;)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy wierzycie w obecność Dusz? Dzisiaj, 16:45
  •  

#82 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 17 luty 2008 - 20:36

Czy wierzycie w obecność Dusz? ja powiem jedno kiedy mój dziadek zmarł to słyszałem jak podłoga trzeszczy myślałem ze ktoś chodzi ale sie przebudziłem i cicho znowu sie kładem i słyszę jak podoła trzeszczy i dałem sobie spokój z tym :) ;)

#83 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 17 luty 2008 - 22:12

Czy wierzycie w obecność Dusz? ja tak samo jak tomacha jak cos sie dzieje u mnie albo cos slysze czy cos ja wstaje patrze i nic to daje sobie spokoj i pzniej nie zwracam na to uwagi i spie dalej ja nie mam jakichs proroczych snow ale moja mama ma ;)
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 18 luty 2008 - 09:20

Czy wierzycie w obecność Dusz? Po smierci mojego taty zawsze mam tak ze jak mi sie przysni to pada deszcz!!!

#85 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 18 luty 2008 - 17:58

ja tak samo jak tomacha jak cos sie dzieje u mnie albo cos slysze czy cos ja wstaje patrze i nic to daje sobie spokoj i pzniej nie zwracam na to uwagi i spie dalej ja nie mam jakichs proroczych snow ale moja mama ma :D

Prorocze sny...hmm......Powiem Wam tyle ze rzadko miewam jakiekolwiek sny, i wole nawet wcale ich nie miec, bo jak dotad wszystkie moje sny przelaly sie na rzeczywistosc ;) niestety spora ich czesc byla bardzo nieprzyjemna...wiazala sie nawet ze smiercia :)

#86 Share Endriu89

Endriu89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 19 luty 2008 - 21:30

Czy wierzycie w obecność Dusz? Marcin prosze o fotkę-andrepie@wp.pl

#87 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 19 luty 2008 - 22:11

Czy wierzycie w obecność Dusz? ja jednak po głębszym zastanowieniu nie wierze

#88 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 19 luty 2008 - 22:23

ja jednak po głębszym zastanowieniu nie wierze

Czemu nie wierzysz??? Jeśli mozna wiedziec.........oczywiscie

#89 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 19 luty 2008 - 22:46

Czy wierzycie w obecność Dusz? Jak to było w bibli napisane"błogosławieni którzy niewidzieli a uwierzyli" no a ja niezobaczyłem a znając ludzką fantazje wiele ztych historii moze byc wyssana palca.Byc może jesli kiedys sie zetkne z czymś takim to uwierze tyle

#90 Share Marcin95

Marcin95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 luty 2008 - 15:22

Marcin prosze o fotkę-andrepie@wp.pl

PonqO umieścił link z tym zdjęciem i już pisałem, że nie mam tego zdjęcia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share ROSZCZEP

ROSZCZEP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 luty 2008 - 13:34

Czy wierzycie w obecność Dusz? Co ten gostek na dole ma w buzi ???
Ursus c-330 ------------> moja pasja :D

#92 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 03 maj 2008 - 14:26

Czy wierzycie w obecność Dusz? No hmmm... duchy? zjawy? Powiem tak, że kilka razy gdy podróżowałem samochodem z ojcem to nie raz coś mi "wyrosło" na drodze przed oczami, raz to był pies, raz krowa, kiedyś nawet pod Kaliszem zobaczyłem człowieka wychodzącego na droge.. tak sie wystraszyłem [jechaliśmy ciężarówką] i krzycze do ojca żeby dał po długich ojciec sie wystraszył, zaczął hamować długimi świecić myślał że coś ja zobaczyłem czego on nie zobaczył.. no i tak było tyle że to była zjawa ktorą tylko ja widziałem bo jak dojechaliśmy do tego miejsca to nikogo nie było.A zawsze tak się działo gdy jechaliśmy bardzo długo w nocy i jak padał deszcz, więc przepuszczam że to tylko przemęczenie nic więcej, tym bardziej że gdy zawsze dojeżdzaliśmy do miejsca gdzie zobaczyłem to, to sie okazywało że nic już nie ma.
Ojciec miał podobnie, tylko wtedy jechał sam, kierował co jest bardziej niebezpieczne bo ja jako pasażer to wystraszyłem sie i nic wiecej a jak człowiek prowadzi auto to niewiadomo jak zareaguje, może tak być że naprawde kogoś zabijemy na drodze, ojcu raz stodoła sie pojawiła na drodze ale zaraz po tym powiedział "koniec jazdy" i na parking zjechał sie wyspać, więc ja to tylko takie rzeczy widziałem z wielkiego przemęczenia, wtedy się w oczach już pieprzy i tak dalej...

A co do snów.. to moja babcia kiedyś przepowiedziała śmierć...niestety, opowiadała jak śniło jej się w nocy kiedyś jak sąsiad spadł z dachu i się zabił, no i tak było bo na drugi dzień około godziny 16 sąsiad mojej babci spadł z rusztowania [25m] i zmarł w drodze do szpitala.

To tyle moich przypadków...ja osobiście nie wierze bo nic mnie takie nie spotkało, zawsze tylko z przemęczenia takie coś miałem.
A moja babcia to juz całkiem spać nie mogła po tym...
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#93 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 03 maj 2008 - 15:42

Czy wierzycie w obecność Dusz? @sztywny boga tez nie widziales a wierzysz (chyba ze nie jestes katolikiem to zwracam honor)
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#94 Share gosc1

gosc1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 03 maj 2008 - 17:25

@sztywny boga tez nie widziales a wierzysz (chyba ze nie jestes katolikiem to zwracam honor)

Trochę sie mylisz bo nie tylko katolicy wierzą w Boga. A pytanie w temacie brzmi: ,,czy wierzycie w obecność dusz?,, Oczywiście że tak. dusza człowieka po śmierci odłącza sie od ciała. a co do snów,,proroczych,, czy innych tego typu rzeczy to wydaje mi się że to Bóg działa dając nam różne znaki, czy zawsze okazują sie przwdziwe, nie wiemy, może czasmi po prostu źle je interpretujemy. Sam znam jedną historię właśnie związaną ze snami w mojej rodzinie, ale chyba to zbyt osobiste że poruszać to na forum.

#95 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 maj 2008 - 19:29

Czy wierzycie w obecność Dusz? Ja wierze mam małą przygodę nawet .Dziadek mojego kolegi zawsze powtarzał. Nie bój się dusz zmarlych, bo oni ci nic nie zrobią , bój sie żywych. 31.12.2007 o 18.30 pojechałem do kumpla rowerem bo mieliśmy jechać do innego kumpla na sylwestra. Pojechałem, jego ojciec nas zawiózł na impreze. no i po 2 w nocy zaczeliśmy wynosić furtki, wszędzie wkładalismy między drzewa, do chlewów, na przyczepy, no i zachciało im się wynieść furtkę z cmentarza. Ja im nie pomagałem tylko patrzylem no i impra się skonczyła o 3.30 przyjechał jego ojciec po nas i pojechaliśmy do niego. Wziołem rowe a była już 4.00 nad ranem śnieg, ciemno i w pół drogi zobaczyłem jakąś postać białą. wiecie jakiego miałem stracha sam wkoło żadnych domów same pola i lasy, i prawie się wywaliłem bo był śnieg a ja już tak pedałowałem że jak dojechałem do domu to rzuciłem rower pod domem zdjełem buty i położyłem się spać w ciuchach przykryłem się po głowe. Teraz jak usypiam to słysza jak by ktoś wbijał słupki drewniane w ziemie
Mój Wladimirec podbija świat

#96 Share caseon

caseon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO
    SAMOCHODY

Napisany 03 maj 2008 - 19:44

Czy wierzycie w obecność Dusz? Ja tak samo wierze. Rok temu w zime jechalem rowerem byla jakaś 21.00 doslownie wyjechalem z podwórka i zobaczylem jakąś postac na czarno ubraną miala kaptur na glowie i szla do mnie na podwórko za chwile sie obejrzalem i juz nie bylo jej pojechalem do kolegi wrucilem za godzine i pytam sie w domu czy ktos byl u nas w zdziwienu uslyszalem ze nikogo nie bylo a więc snieg byl a sladów tez nie bylo widac. TROCHE DZIWNE ALE TAK BYLO

#97 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 11 maj 2008 - 09:49

Czy wierzycie w obecność Dusz? Ja raz wracałem około godz 23 z imprezy i spojżałem w pola i zobaczyłem tak jakby tam ktoś ciągnikiem coś robił ;) ale nic nie było słychać tylko mi tak sie widziało tak rozmazane wszystko było :) pytałem sie juz paru osób to mówili ze kiedyś jakiś facet w tej okolicy zginoł przygnieciony przez ciapka wpadł do rowu,jechał z bronami na pole, i nie dojechał,widocznie po śmierci chciał dokończyć to co zaczoł.

#98 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 11 maj 2008 - 10:02

Ja raz wracałem około godz 23 z imprezy i spojżałem w pola i zobaczyłem tak jakby tam ktoś ciągnikiem coś robił ;) ale nic nie było słychać tylko mi tak sie widziało tak rozmazane wszystko było :) pytałem sie juz paru osób to mówili ze kiedyś jakiś facet w tej okolicy zginoł przygnieciony przez ciapka wpadł do rowu,jechał z bronami na pole, i nie dojechał,widocznie po śmierci chciał dokończyć to co zaczoł.

Moj brat miał podobnie jak wracał do domu zobaczył pod bramą jak samochud mryga swiatłami i przyszedł zobaczyć kto a tam nic nie było.

#99 Share LukaszRol

LukaszRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:WIDZEW ŁÓDŹ

Napisany 11 maj 2008 - 10:29

Czy wierzycie w obecność Dusz? A skąd biorą sie te kregi w zbożu?np.wylatowie czy jakoś tak
Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 11 maj 2008 - 11:41

Czy wierzycie w obecność Dusz? no ja też ciekaw jestem skąd się to bierze może helikopterem tak robią?
AF - to Jest To:)