Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault

125 odpowiedzi na ten temat

#81 Share frix

frix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 13:29

Renault Ja również polecem Renóweczki, mam 120,54 I nie miałem z nią żadnego problemu odkąd ją kupiłem. Czyli rok czasu. Z częściami też nie ma problemu z tego co się orientowałem :) Jak bym miał kupić kolejny ciągnik to pewnie był by to renault tylko ze większy. Bardzo prosta budowa. Wszystko działa tak jak trzeba i jesteb bardzo zadowolony :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Dzisiaj, 17:45
  •  

#82 Share prolnik

prolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 20 kwiecień 2009 - 14:38

Renault Dobra, trzeba ruszyć ten dział. Kilka dni temu jeździłem reno 6 cyl. 125km - starsza wersja. Piękny ryk silnika, jedzie się płynnie, w kabinie nawet spoko. Sam niedługo kupuję reno. Wtedy, to napiszę więcej.

#83 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 16:58

Renault starszy czyli mniej więcej z którego roku? Co do dźwięku silnika to wiem o czym mowa, chociaż 2x słabszy mamy ale brzmi fajnie B)

#84 Share RolnikTomasz

RolnikTomasz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 15:52

Renault Moim zdaniem byłby ten Case.

#85 Share prolnik

prolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 19:02

Renault michal 133-14 rocznik 1988.

#86 Share FISH

FISH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 20:48

Renault

.. Piękny ryk silnika, jedzie się płynnie, w kabinie nawet spoko...

W kabinie musi być spoko, bo renault ma jedną z najlepiej wyciszonych i komfortowych kabin jak na ciągniki z tamtych lat.
Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

#87 Share prolnik

prolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 20:57

Renault Masz racje. Nie podoba mi się siedzenie dla pasażera, ale deske się wepchnie.

#88 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 21:51

Renault Witam pytłem się dzisiaj sąsiada bo ma Renówke i sobie bardzo ją chwali mówi że się nie psuje i ma duzo siły ma 100 km
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#89 Share DawidM

DawidM

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 04 maj 2009 - 00:03

Renault Witam. Użytkuje ktoś z Was Renault 155-54 lub podobny w wersji z półbiegami i rewersem przy kierownicy? Jak taka skrzynia się sprawuje? Jakieś awarie, rzeczy na które trzeba szczególnie zwrócić uwagę? Ponadto wie może ktoś z Was jakie powinno być ciśnienie oleju w silniku MWM montowanym w tych modelach Renault i jak najłatwiej sprawdzić to ciśnienie? Zdarzyła się Wam nieszczelność na uszczelce pod głowicą?

#90 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 04 maj 2009 - 15:04

Renault Lawina pytań, użytkowników jeszcze dość niewiele.
Większość raczej uczy się na błędach a przy tych ciągnikach nawet oni nie narzekają bo sprzęt do najgorszych nie należy.
Na co szczególnie zwracać uwagę to: rocznik/cena/stan silnika i wszystkich podzespołów.
Przecieki, niesprawności, zużycia, to wskazówki jak dbał o sprzęt poprzedni właściciel a to jest istotne gdy się tą maszyne kupuje.
Poczytaj conieco w innych tematach jak i w tym a się dowiesz więcej.
Renault
A co ciekawe, dlaczego firma nie wyposażyła dobrze kabiny na 4 słupkach...
Pa'les
Czyżby miało to na celu zmniejszenie elektroniki w tych ciągnikach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share FISH

FISH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 04 maj 2009 - 16:28

Renault DawidM ja mam do czynienia z renault 103-54 z elektrohydraulicznym rewersem i półbiegami. Awaria skrzyni była, ale szczęśliwie została usunięta. Pisałem o tym w innym temacie, więc nie będę się powtarzał. Na szczęście nie było to nic związanego z elektroniką. Bardziej wina źle dobranego oleju.
Jeśli na coś trzeba zwrócić uwagę to na pewno na płynność jazdy podczas przerzucania rewersu. Nie powinno szarpać, bo to może oznaczać uszkodzenie sprzęgieł w skrzyni. Poza tym taki rewers to świetna sprawa, szczególnie przy turze. Półbiegi pod obciążeniem również niesamowicie przydatne.
Uszczelkę pod głowicą też już musieliśmy wymieniać. Pasowała od fendta (wiadomo dlaczego). Brakowało tylko jeden dziury, ale spokojnie dało się ją wywiercić. 20mtg po zabiegu trzeba ustawić zawory, bo inaczej znowu czeka Cie wymiana.
Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

#92 Share piotrek727

piotrek727

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 22:47

Renault co sadzice o renaulcie 546 RZ duzo pali??

#93 Share benek

benek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 18:50

Renault Mam pytanie czy claas 130.54 to to samo co Renaut 130.54?
....................Jo Władzia miołym mom i mieć bydę.................
.........I jeszcze coś t25a to moc i siła której 30-stka się nie ima............

#94 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 19:05

Renault Nie ma Ciągników Claas 133.54 są to Renaulty przemalowane z naklejkami Claas :rolleyes:
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#95 Share matigg

matigg

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 21:35

Renault Witam:) Jestem posiadaczem renault 90-34 trochę mała ale szczerze polecam ciągniki renault jak dotychczas żadnych awarii ani usterek. Renault w tej chwili to nic innego jak claas tyle że inna nazwa i kolor:)
- U-R-S-U-S- c-330m i Renault 90-34 mx

#96 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 14:57

Renault Szukam ciągnika o mocy ok. 100 - 110 km i zwróciłem uwagę na ciągniki renaulta ze względu na ograniczoną ilość elektroniki. Przeraziłem się trochę po przeczytaniu postów o masseyach i ciągnikach case. Spójrzcie na to aukcje:
http://www.allegro.p...eutz_fendt.html
Czy uważacie, że warto dać tyle za ten ciągnik?? Zna może ktoś tego sprzedawce:) Martwi mnie, że nie ma on więcej ciągników na sprzedaż, bo nie chce kupić ciągnika którego ktoś sprzedaje bo coś szwankuje, a ja tego nie zauważę. Kusi mnie dość mała liczba motogodzin podług innych renówek. To co pisze o silniku deutz to pewnie chodzi mu o mwm? bo z tego co przeczytałem to deutz ich przejął. Jeszcze pytanie czy bać się tego elektrohydraulicznego rewersu i szukać lepiej wersje mechaniczną, czy nie jest on taki zły?? a ten z linku jaką ma wersje rewersu jeśli da się rozpoznać po zdjęciu z kabiny.
czy wie ktoś może jaki udźwig tylnego tuza ma ten ciągnik bo jest to dla mnie dość ważne.
jaki ciągnik polecilibyście jeśli nie tego renaulta tak najlepiej do 55 tys, max 60 może się znajdzie na 35 ha. Tylko nie odsyłajcie mnie proszę do innych linków bo większość z nich przeczytałem, ale i tak wybór jest ciężki bo ciągnika co roku się nie kupuje. Dobrego mechanika w moich okolicach trzeba się dużo naszukać i naprosić żeby przyjechał więc szukam prostej maszyny, w której można samemu coś naprawić.
Dziękuje za wszelkie podpowiedzi, pozdrawiam

#97 Share prolnik

prolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 19:25

Renault Rewers mechaniczny.
Na tym filmie ma elektrohydrauliczny http://www.dailymoti...ouard_lifestyle w 1:38.
Tak to MWM. Widziałem na otomoto obecnie 133-54 120km, mechaniczny za 45 000 tylko nie wiem ile motogodzin.
Uniesie około 8 ton.

#98 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 30 sierpień 2009 - 21:08

Renault A może coś z serii 1**.14 , przecież wielkiej różnicy w eksploatacji, ani w komforcie nie ma, a różnica cenowa spokojnie starczy na jakiś osprzęt do niego :D

A tak nawiasem to sam posiadam 75.12 RS i na moje 30 ha spokojnie starcza, wiadomo maży mi się zamienić C-360 na 103.14 TX lecz to nie tak prędko, narazie czekają inne wydatki. Lecz nie wiem po co ci 120 km. Choć twoja kasa, twój problem :D

#99 Share damjed

damjed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 17:43

Renault kolego lucek13354 niewiezsz co moze byc za przyczyna jak sie ciezko kreci kierownica w renault pompa powinna byc dobra bo podnosnik dziala lux

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 26 wrzesień 2009 - 08:17

Renault Renault 103-54 rok prod.1991 (747592872) - Aukcje internetowe Allegro co o niej sądzicie, czy warto? I ile takie cudo może spalac na godzinkę? :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72