Skocz do zawartości

galeria
Gołębie
Zdjęcie

gołębie pocztowe

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dawid2277

dawid2277

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 czerwiec 2014 - 16:08

gołębie pocztowe Jestem młodym chodowcą i czy mógł by ktoś znający się na chodowli i lotowaniu gołebi pocztowych opisać cały charmonogram zabiegów i przygotowań do lotów rozpołodu i po lotach ( młodych i starych ) szczepienia, karmienie itp. i jeśli można to nazwy tych preparatów lub karm z góry dzieki :D

Edytowany przez dawid2277, 03 czerwiec 2014 - 16:09.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gołębie pocztowe Dzisiaj, 14:57
  •  

#2 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 20:59

gołębie pocztowe Ci najlepsi nie zdradza swoich metod. Mam znajomego który ma bardzo dobre wyniki to jak opowiada o krzyżówkach po gołębiach wartych kilka tys. euro to włosy się jeżą na głowie. Drogie hobby i tylko na młodziakach idzie zarobić bo na pucharach to słabo. Czasem parę zł nagroda lub pasza. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share keysse

keysse

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 lipiec 2015 - 19:15

gołębie pocztowe

Witam potrzebuję szybką odpowiedź, choć nie wiem czy ktoś tu zagląda, więc chodzi mi o to czy podaniu ronidazolu gołębiom, jest przewidywany jakiś okres karencji konsumpcyjnej? Dałam lek młodym a zapomniałam, że jest tam kilka na rosołek i teraz nie wiem czy mogę je ubić czy muszę odczekać jakiś czas, ale też nie wiem jaki, jeśli ktoś jest w temacie bardzo proszę o szybką odpowiedź :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share maroon88

maroon88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 29 lipiec 2015 - 13:58

gołębie pocztowe

A czy ktoś kto się orientuje może napisać czy takie gołębie da się używać do przemytu fajek od ruskich?