Skocz do zawartości

Zdjęcie

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share manYki

manYki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 03 czerwiec 2014 - 12:01

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 witam. co jakis czas przy owijaniu noz nie utnie siatki i siatka idzie dalej, musze wylaczyc walek , uciac ja nozem i od nowa zalozyc. trzeba kupic nowy ? mozna go jakos naostrzyc ? jak go wyjalem ma okolo 10 malutkich pekniec za rowkami noza. zz gory dziekuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 Dzisiaj, 03:42
  •  

#2 Share Lukasz82

Lukasz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:oczywiście rolnictwo:) i wiele różności

Napisany 03 czerwiec 2014 - 18:52

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 A docisk siatki masz ustawiony?. Ta barierka co przytrzymuje rolke z siatka jak jest za słaby to nie utnie a jak za mocny to nie da rady pociagnąc siatki.

#3 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1892 postów

Napisany 04 czerwiec 2014 - 13:26

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 a musisz trzymac wtedy przycisk sam aby się siatka kreciła czy z automatu nie chce uciac?

#4 Share manYki

manYki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 04 czerwiec 2014 - 16:00

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 no z automatu

#5 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 04 czerwiec 2014 - 22:06

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 Jak do końca nie podniesiesz klapy przy wypuszczaniu beli i nie wskoczy zapadka do pomiaru owinięć (nie wiem dokładnie ta część sie nazywa) to następnej przy następnej beli
nóż nie utnie siatki . Może też słabo uderzać nóż .

#6 Share Kamil0012

Kamil0012

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 17 czerwiec 2014 - 18:58

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 czy ktoś z was ma w claas 46 taki płasownik, ramie, dzwignie, który może być ustawiony w 2 pozycjach(chyba) i jest to po lewej stronie belarki (siedzac w ciagniku) i do tego po otwarciu tej klapy małej przy zegarze jest 1rysunek tak jakby ofoliowanej beli, a 2 pokazuje dwa półkola które mogą przylegać bądz odstawać od 2 przednich walców (te nad podierakami) i są one sterowane wąłsnie ta dzwignią która opisałem wczesnei. Wiecie co to jest?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share jakubbxyz

jakubbxyz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 20:51

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 Witam:) miałem taki problem długo. U mnie za tą usterkę odpowiadała rolka która przytrzymuje zapadkę od noża (taki półksiężyc) pod koniec owijania ta zapadka spada na tą rolkę i jeśli nie kręci się ona swobodnie (chodzi o to by kręciła się jak nowe łożysko) to spowalnia działanie noża i ma on za mało siły by urwać siatkę. Reszta ustawień które wymieniane są wcześniej też są ważne ale w moim przypadku nie miały one znaczenia bo robiłem to co koledzy pisali wcześniej i nic mi to nie dawało dopiero ta rolka potraktowana penetrusem zlikwidowala problem. Może to tylko u mnie ten problem był ale stwierdziłem że warto o tym napisać bo mnie doprowadzalo to do urwicy a może u Ciebie też jest ten problem i unikniesz wysiadania co jedna bele z ciagnika:p

#8 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 21:26

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 ważne sa też obroty silnika , u mnie jak za wolno kreci to też nie kiedy nie obetnie, jak jest 500 obrotów na WOM to utnie . ustawienia wyżej opisane sa jak najbardziej prawdziwe

#9 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 19:18

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 a co może być przyczyną, że siatka nie wchodzi do komory i nie owija się na balu, ten wałek gumowy się kręci ale za nic siatki nie wepchnie do komory. Cała siatka zostaje zmarszczona przy tym gumowym wałku a na bela w komorze nie wejdzie

#10 Share Brounter

Brounter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 20:55

nie ucinanie siatki w prasie claas rollant 46 A dokładniej marszczy się siatka przed rolką czy za rolką?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 10:58