Skocz do zawartości

Zdjęcie

International 553

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kubusiek

kubusiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 czerwiec 2014 - 21:28

International 553 Witam. dostałem od znajomego prase International 553. On jej nie uzywal juz kilka lat, odstawil ja do stodoły po tym jak zaczely sie z nią problemy. Mianowicie zrywało srobe zabezpieczajaca igly, tlok sprzestakiwal zab zabezpieczajacy i udezal w nie wycofane igly co konczylo sie ich zlamaniem czy pogięciem. Ja załozylem i ustawilem igly z polskiej prasy, ustawiłem wszystko tak jak ma byc aparaty na sucho slicznie wiazaly i wgl opóznilem zaplon o jenen zab na przekladni. Gdy zaczolem testowac ja na slomie zrobila piekne 4 kostki, na 5 igly sie nie wróciły i przy kolejnym udezeniu tloka igly zostały zlamane.
Moze ktos mogł by doradzic co z tym robic dalej jakie igly zalozyc jakies zamienniki czy cos :)

Edytowany przez kubusiek, 02 czerwiec 2014 - 22:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
International 553 Dzisiaj, 20:24
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 czerwiec 2014 - 21:00

International 553 Ważne pytanie:czy igły nie wracają z powrotem,czy zatrzymują się w jednym miejscu?np:w połowie cofania,bo jeżeli tak to jest popsuta tarcza krzywkowa i trzeba by było ją wymienić na nową.Ona jest powodem nie zabierania igieł do pozycji wyjściowej.przy okazji trzeba sprawdzić ten mały bolczyk czy nie jest podrobiony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kubusiek

kubusiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 czerwiec 2014 - 18:37

International 553 Z iglami doszedlem do ladu, wyeliminowalem luz na tarczy tak jak mowiles, teraz mam nastempny problem. aparat wiaze mi wezel na jednym koncu sznurka a drugi koniec ucieka.