Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plany / Rzuty techniczne C-360

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share airboy

airboy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 czerwiec 2014 - 16:29

Plany / Rzuty techniczne C-360 Witam,

bardzo proszę o pomoc. Przeszukałem sporą część internetu jednak nigdzie nie znalazłem żadnych planów ani rzutów technicznych Ursusa C-360. Potrzebne mi są możliwie jak najdokładniejsze, jak najbardziej szczegółowe rzuty całego traktora. Najlepiej nie tylko z boku, ale również od przodu i od tyłu.

Być może ktoś mógłby podesłać skany z jakiejś starej instrukcji / książki? W skanach instrukcji dostepnych na necie nie znalazłem rzutów. Widziałem jednak sporo screenów z jakiegoś programu / gry o tematyce rolniczej, w której są modele C-360, dlatego dziwię się że osobiście mam problem zeznalezieniem czegość tak podstawowego jak plany / rzuty.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc! :)
Pozdrawiam

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ciągnik Ursus 11054, 110 KM AGROWIEC Autoryzowny Dealer PROMOCJA!!!

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Ursus
  • 147000.00 PLN
  • Dzisiaj, 06:23
Ursus 2812 z 1996r

• 23700.00 PLN
  • 28 wrz 2017
Ursus 3512 De Luxe

• 39000.00 PLN
  • Wczoraj, 16:10

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Plany / Rzuty techniczne C-360 Dzisiaj, 07:39
  •  

#2 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 02 czerwiec 2014 - 20:02

Plany / Rzuty techniczne C-360 Ciężko znaleźć takie coś.Jak chcesz mieć oryginały to udaj się do Warszawy.Tam można znaleźć takie rzeczy.W internecie jest filmik jak telewizja tam weszła.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#3 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 02 czerwiec 2014 - 20:11

Plany / Rzuty techniczne C-360 Poco ci te rzuty kolego. Jak do jakiejś pracy inżynierskiej to nie daj Panie tych maszyn potem zaprojektowanych, jak w innym celu to zwracam honor.

Pisze tak po ostatniej rozmowie z przedstawicielem do spraw technicznych ponownie wschodzącej gwiazdy polskiego rolnictwa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share airboy

airboy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 czerwiec 2014 - 00:52

Plany / Rzuty techniczne C-360 Hmm, do siedziby Ursusa w sensie? No ostatecznie tak zrobię, ale nie mogę aż uwierzyć że tak ciężko z czymś tak oczywistym.

Przepraszam ale nie mogę do końca zrozumieć zdania: "Jak do jakiejś pracy inżynierskiej to nie daj Panie tych maszyn potem zaprojektowanych, jak w innym celu to zwracam honor." ??? B)

PS. Potrzebuję do zrobienia grafik. Ostatecznie oprę je na zdjęciach...

#5 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 03 czerwiec 2014 - 15:26

Plany / Rzuty techniczne C-360 Do starych budynków.Z stamtąd ludzie wynoszą plany hal fabrycznych,opisy.Wszystko tam znajdziesz.Jeżeli to jeszcze tam jest.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 03 czerwiec 2014 - 20:09

Plany / Rzuty techniczne C-360 Kolego mogłeś mieć temat pracy zaprojektuj itd itp. O wiele łatwiej przerysować jak z wymiarować a tym bardziej zaprojektować. Kiedyś gość w akademiku miał kompa i rysował dla zaoczniaków różne detale - z tego żył. Zaoczniaki miały tylko za zadanie poprawić ołówkiem jego projekty. Komputerów wtedy nie było a raczej nie były tak powszechne a programy kadowskie były sztuką nie znaną.