Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zalesianie gruntów rolnych oraz zalesianie gruntów innych niż rolnicze - nabór 2014

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5488 postów

Napisany 01 czerwiec 2014 - 09:54

Zalesianie gruntów rolnych oraz zalesianie gruntów innych niż rolnicze - nabór 2014 Od czerwca do 31 lipca 2014 można w BP ARIMR skadać wnioski w ramach działania "Zalesianie gruntów rolnych oraz zalesianie gruntów innych niż rolnicze". Macie pytania? To pytać :)

http://www.arimr.gov...zenie-lasu.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zalesianie gruntów rolnych oraz zalesianie gruntów innych niż rolnicze - nabór 2014 Dzisiaj, 17:37
  •  

#2 Share johnyrs

johnyrs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 07:34

Zalesianie gruntów rolnych oraz zalesianie gruntów innych niż rolnicze - nabór 2014 Witam
Mam 3ha dawnej łąki na zboczu góry, kiedyś była koszona ale to jazda extremalna. Z jednej strony otacza ją las który już "wyszedł" na większą część łąki i jest to jako nieużytek. Czy jak bym chciał zalesić to uznają mi te samosiewy ( las mieszany). A jakie są wytyczne do uzyskania dopłaty?

#3 Share krzychu94

krzychu94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 25 wrzesień 2014 - 19:35

Zalesianie gruntów rolnych oraz zalesianie gruntów innych niż rolnicze - nabór 2014

A ja mam takie pytanie tylko nie wiem gdzie je zamieścić dlatego piszę tutaj. Nie wiecie może czy za zalesione grunty wypłacają już kasę za 2014 rok?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Zalesianie gruntów rolnych oraz zalesianie gruntów innych niż rolnicze - nabór 2014 Dzisiaj, 17:37
  •  

#4 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 26 wrzesień 2014 - 16:45

A   w którym roku lesiłeś ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share krzychu94

krzychu94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 26 wrzesień 2014 - 21:55

Nie wiem bo to znajomy kazał mi się dowiedzieć. Jakieś cztery, pięć lat może. Mówił, że w tym roku ostatni raz mają być dopłaty większe a potem już normalne, także dokładnie nie wiem.

#6 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 08:21

Jak  lesił   4-5  lat temu  powinien już mieć kasę na koncie  [mi wpłyneła  ostatniego  sierpnia ]  Koledze  pewnie chodzi o to że przez  pierwsze  5 lat jest  dopłata   pielęgnacyjna  a  później tylko   zalesieniowa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share krzychu94

krzychu94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 20:27

Chyba właśnie o tym mówił. Ale on ponoć kasy jeszcze nie ma.